Jump to content
zEh

Jaki headset i karta do ps4 ?

Recommended Posts

Witam.

Planuje zakup zestawu do ps4 pro. Moje typy to:

Headset:

- Sennheiser G4ME Zero

- Xtrfy H1

Karta:

- Creative soundblaster x G5

- Astro Mixamp TR

Ewentualnie zestaw z astro a40 + mixamp tr lub a50. Zależy mi głównie na bardzo dobrym pozycjonowaniu i dźwięku przestrzennym. Gry: bf1, cod, r6. Proszę o porady lub inne typy.

Pozdrawiam.

Mam 5.1 sony.... Pady sie rozlecialy a sygnal przerywa... To ja podziękuje

Jeśli chodzi o bezprzewodowe to chyba tylko te oficjalne działają ^^. Próbowałem ostatnio inne (co ciekawe też Sony :-)) i już nie można połączyć - wykrywa, wszystko elegancko ale wiadomo $$$.

5.1 sony one dedykowane do ps3 były ale z ps4 też działają. Szukam czegoś innego tak do ok 1.2k za całość.

Nie wiem jak te nowsze mixampy od Astro ale jeżeli chodzi o te starsze to ciągle coś tam było nie ok. Ja bym nie kupił mixampa. Ten soundblaster g5 już powinien być lepszy. Możesz też rozważyc HyperX cloud ponieważ są to rebrandowane Takstary pro80. Gram na nich podpiętych pod pada i jest bardzo dobrze - tylko one są zamknięte więc gorzej z pozycjonowaniem. Ewentualnie G5 i słuchawki + mikrofon sosbno co daje większe możliwości w doborze słuchawek.

Tylko G5 na konsoli nie daje dźwięku przestrzennego...  Zostaje jeszcze T.A.C od turtlebeach choć z dostępnością mogą być problemy. Te Xtrfy h1 też są na bazie jakiś takstarów o ile dobrze pamiętam. Z hyperxa to raczej już revolver s.

To ja się lekko podepnę i odkopię, bo borykam się z problemem polepszenia dźwięku z PS4 na głośnikach aktywnych ;) 

Wspomniane karty dźwiękowe jak np SB G5, zadziałają z PS4? Bez podpięcia do PC z oprogramowaniem, jedynie na zasilaniu? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By DyndaS
      Witam,

Obecnie w UK można kupić headset Beyerdynamic MMX 300 w bardzo okazyjnej cenie 99 funtów. Właściwie są to chyba Beyerdynamic DT770 Pro 32 ohm z lepszymi padami + dodany świetnej jakości mikro.

Niestety sprzedawca nie wysyła poza teren UK, lecz mam możliwość aby ktoś inny wysłał je do Polski. Wysyłka z UK trochę kosztuje ( jakoś 80-100 zł) i jakby ktoś się dołączył, to zawsze owa kwota się rozkłada 

Ktoś zainteresowany?

Edit. 14.12.2017

Zamówienie składam w poniedziałek lub wtorek, więc jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać PW.

Będzie ono wysłane na początku stycznia, więc ewentualnie najpóźniej do początku owego miesiąca istnieje dalej opcja zamówienia pod warunkiem, że słuchawki dalej będą dalej dostępne.

Cena końcowa z wysyłką 550 zł.
    • By Psobecki
      Witam serdecznie,

Kieruje się do was o radę dot. zakupu słuchawek dokanałowych. Główne założenie słuchawek to granie w PS4. Niestety mojej żonie przeszkadza łupanie takstarow 2050 podpiętych do Fiio a3 - fakt jest głośno....
      Słuchawki muszą mieć mikrofon bo nie chce kombinować ze splitterami zwłaszcza że sygnał i tak idzie już przez dac/ampa. Nie chce szaleć za bardzo z budżetem więc max 200 zł.

Główne wymogi:
      - Mikrofon
      - W miarę wygodne 
      - Mogą być wysoko oporowe, i tak będą podpięte do wzmacniacza

Co sądzicie o tych dousznych takstarach za prawie 2 stówki?
    • By TheBeQuiet
      Witam.
      Tak jak w temacie, poszukuję słuchawek do gier i słuchania muzyki w kwocie 100-150 zł maksymalnie. Obecnie posiadam SteelSeries
      Siberia V1, z których niekoniecznie jestem zadowolony, a najbardziej z jakości wykonania. Dźwięk jest całkiem miły dla uszu, bez żadnych szumów ani trzasków, bas umiarkowany, lecz potencjometr regulacji głośności szwankował praktycznie od samego początku.
      Podczas regulacji strasznie trzeszczały. Moje wymagania, których niekoniecznie trzeba spełnić, ponieważ chcę postawić przede wszystkim na jakość wykonania i dobry dźwięk, to:
      - Odłączany mikrofon (lub jego brak),
      - Regulacja głośności na przewodzie,
      - Dosyć spore muszle (konstrukcja półotwarta najlepiej lub zamknięta, lecz niekoniecznie, bo zapewne większość konstrukcji zapoci nieźle uszy), żeby pokryły całe uszy
      - Najlepiej z padami welurowymi lub jakąś wersją z eko-skórą, która nie poci i nie uciska małżowin usznych,
      - Wygodny pałąk, nie nadający dyskomfortu, by nie uciskał głowy,
      - Wersja z USB czy z mini-jack, to nie ma znaczenia,
      - Nie muszą wygłuszać dźwięków z otoczenia, lecz nie pogardziłbym,
      Nie interesuję mnie marka Superlux, znajomy miał kilka modeli w podobnym budżecie, to były niewygodne i nieźle potrafiły zapocić uszy.
      Co sądzicie o AKG, Pioneer, Plantronics, Takstar?

Płyta główna: Gigabyte GA 990FXA-UD3 (brak dedykowanej karty dźwiękowej)

Proszę o podanie jakiś "headsetów" godnych polecenia.

Z góry dzięki!
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy