Skocz do zawartości

odtwarzacz do tysiaka


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam x1050, ale trochę znam. Sam wole mojego a15 jest jaśniejszy ale to nadal sony, ale możesz spokojnie zobaczyć a35 jeśli nie straszna Ci taka mała moc.

 

Podobne brzmienie stare fiio, ciepło to właśnie stare x3 x1 a x5 to już równiej.

C10 na pewno ale to w ciemno zakup, c200 może mieć Audeos.

 

Opus Conwon to nie moje  iBasso jescze jako tako ale znajdą się lepsi np colorfalj czy fiio.

 

Może @Robert73 jako użytkownik x1050 coś podpowie. 

 

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniaka przetestuję,na razie na prowadzenie wychodzi Colorfly C10. Ile to ustrojstwo trzyma na baterii?. Na nowego szans nie ma, zostaje używka. Parę sztuk widzę tu i tam, jeśli on taki super to dlaczego ludzie sprzedają?;). Jak wygląda sprawa z podatnością na awarie, i w razie zepsucia tfu tfu, spokojnie będzie do naprawy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C10 trzyma od 8 do 11 godzin w zależności od słuchanych plików, mam (jeszcze) i tak u mnie to wychodzi. A ludzie sprzedają bo "idą dalej"..... albo przez audionervose..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, golem napisał:

problem będzie z przetestowaniem jakiegokolwiek odtwarzacza, Sony który chodzi mi po głowie w Małopolsce dostępny tylko w Kraków Solvay Park:angry:

 

Problem to odsłuch kolumn w swoim domowym pokoju a nie odsłuch DAPa wielkości paczki fajek, to żaden problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, retter napisał:

Problem to odsłuch kolumn w swoim domowym pokoju a nie odsłuch DAPa wielkości paczki fajek, to żaden problem...

retter bardziej chodziło mi o dostępność wybranych odtwarzaczy, a właściwie ich brak.....bo w ciemno więcej nic nie kupie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem to C4 załzawić na odsłuch ale nie c10 których jest wysyp.

Robisz wycieczkę na meeta forumowego w okolicy i słuchasz co ludki przyniosą.

Soniaki maja SQ dobre ale moc słaba i bez skutecznych słuchawek to trochę na na styk albo za mało. X były ciut ciemniejsze (dla mnie) niż obecne wypusty serii A, nie wiem jak ZX ale to już inna kasa.

 

C10 na twoim miejscu bym w ciemno brał, bo jest tani dobry i warto mieć swój jak będziesz porównywał do innych tu wymienionych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czasami C10 bywa kapryśny w doborze słuchawek - głównie przez niego pozbyłem się CA Pro330. Ale jak już się dobierze towarzystwo, to jest bajka...

I w tej cenie jest też xDuoo X20. Nieźle brzmi, ma BT, balans, działa jako DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie zwarte, dynamiczne i przejrzyste. Lekki akcent na basie, ale to tyle by nadać brzmieniu trochę ciepła. Poza tym jest gładko i szczegółowo. W bezpośrednim porównaniu z Opusem #1S oraz Alienem+ brakuje mi lepiej określonego charakteru, ale z drugiej strony jest mocno uniwersalnie. Na minus wąska scena.

 

Od strony użytkowej nie ma większych problemów. Trochę wkurzają mnie przyciski ułożone na bokach, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. System szybki i stabilny, BT i DAC działają bez zarzutu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności