Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Duże, wygodne do pracy do ok. 200 zł


Arthur

Pytanie

Cześć.

 

Proszę o pomoc w wyborze dużych, wygodnych słuchawek - preferowane wokółuszne (nauszne jeśli wygodne też ok), półotwarte/zamknięte. Potrzebuję ich do pracy (min. 8h użytkowania dziennie). Nie chciałbym aby jakoś znacząco wydawały dźwięk "na zewnątrz" aby nie przeszkadzać, półotwarte mogą jeszcze być.

Do niedawna miałem stare dobre CAL'e ale uległy destrukcji i zużyciu. Byłem bardzo zadowolony chociaż mogłyby być ciut wygodniejsze, dźwięk jak za taką cenę i na moje ucho rewelka.

mój fundusz to ok. 200 zł (wiadomo, wolałbym nie przekraczać 200 zł).  

Stoję przed wyborem między:

  • używane CAL'e (z przesyłką to koszt około 150 zł, xkom wyprzedaje i dają za 189 zł z gwarancją).
  • słuchawki z TEJ listy w okolicach mojego przedziału cenowego 
  • superlux HD660
  • SUPERLUX HD668B
  • AKG k240 studio (258 zł w promce)

 

Czy ktoś byłby w stanie mi doradzić na co powinienem się zdecydować?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Trochę przekraczają Twój budżet ale są super wygodne i na pewno lepiej od CAL! zagrają to BosHiFi B8, kosztują ok 60$ na aliexpress. Wokółuszne, zamkniete, wymienny kabel (oryginalny jest bardzo dobry porównywalny z srebrzonym od @bigmaras). Mam je od roku i jestem zadowolony bardzo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie nic nie naliczyli przy B8. Ja troszkę taniej trafiłem, ale dolar był powyżej 4 pln więc na to samo wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No więc po małym rozeznaniu postanowiłem zwiększyć trochę budżet.

Wybór sprowadza się teraz do 4 modeli:

- ponowne kupno CAL'i (około 150 zł)

- Takstar Pro82 (ok. 320 zł)

-AKG K240 Studio (255 zł)

-AKG K240 MKII (298 zł)

 

Proszę o radę co najbardziej sprosta moim oczekiwaniom. Jak już pisałem miałem już CAL'e i byłem zachwycony, moje słuchawki przenośne to beyerdynamics dtx 501p i również jestem bardzo zadowolony (ten sam mały problem co CAL'e czyli delikatnie zbyt wąska scena i mogłyby być bardziej selektywne w utworach z dużym nagromadzeniem instrumentów i dźwięków- nie wiem czy poprawione używam tych określeń).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BossHiFi B8 to klasa wyżej od CAL! i 82Pro zarówno dżwiękowo jak i wykonanie.. AKG nie znam tych modeli więc nie wypowiem się na ich temat

21 godzin temu, ceramic napisał:

Czytałem że słabo u tych Chińczyków z kontrolą jakości i trafiły się komuś z zamienionymi kanałami.

Ile znasz @ceramic przypadków? Ja za to znam 11 właścicieli B8 i żaden nie miał tych problemów ja również nie miałem.  Chciałbym by tak dobrze były wykonane wszystkie słuchawki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności