Jump to content
  • Similar Content

• By krzysztopure
      Cześć, jako że moje Optoma Nuforce besport4 przestały działać, stoję przed wyborem następców. Zastanawiam się nad sluchawkami dokanałowymi z pałąkiem wokół szyi czy też kablem oraz nad słuchawkami przewodowymi z pałąkami za uszami(coś jak kz zs10- przyjemne słuchawki) w połączeniu z adapterem typu Fiio serii btr. Co w tej cenie najbardziej się opłaca do post punku, elektro, wave 808, witch house i trapu. Sprzęt z przeznaczeniem do biegania, rolek oraz street workout. Jakie macie doświadczenia z TWS podczas sportu? Jestem ciekawy czy to bezpieczne rozwiązanie.
      moje typy:
      Audio-Technica ATH-CKS5TW 
      Bluedio KN Sport 2
      Tranya T2
      Jaybird X4
      Creative Outlier Air Sports
      Creative Outlier Sport
      JLab JBuds Air Icon
      Bose SoundSport Free
      V-MODA Forza Metallo
      Bose SoundSport Wireless
      OnePlus Bullets Wireless 2

albo coś z wątku o dokach + jeden z wyżej wspomnianych Fiio serii btr
    • By THABAL
      Panowie, tak jak w temacie. Poszukuję kabla 3,5mm- 3,5mm o długości 2 metry w cenie do 100zł max. Najlepiej nówka z Polski, chyba że ktoś z kolegów z forum ma jakiś w dobrym stanie i cenie do oddania  Liczę na pomoc, bo szukając samemu znajduję same szroty po dwadzieścia złoty 
    • By Swordfish_
      "Final Sonorus X to słuchawki tak charakterystyczne, jak mało które. Ten znajdujący się na szczycie serii „Prestige” model jest nie tylko kompletnie odmienny wizualnie od chociażby recenzowanych niedawno na łamach hifizone.pl D8000 i D8000 Pro tego samego producenta. Różni się on także konstrukcją, rodzajem przetworników oraz, jak wszystko wskazuje – również całościową koncepcją"

https://hifizone.pl/final-sonorous-x-recenzja/

Niebawem więcej ciekawych sprzętów, także miłego czytania... i to następnego!

Pozdrawiam!
    • By Sztupson
      Poszukiwane są słuchawki bezprzewodowe do 150 złotych z ładowaniem w etui ważne żeby miały przyzwoity dźwięk oraz nie zepsuly się po roku użytkowania. Poszukuje rowniez słuchawki nauszne przewodowe do 200 złotych z dobrym basem, szeroką sceną, tak aby się nadawały głównie do grania w gry, słuchania muzyki z basem ale również wysokimi dzwiekami.
      Nie chińszczyzna - chce iść do najbliższego sklepu i od razu kupić, ewentualnie zamówić na allegro.

Jakieś porady? 
    • By bad_motherfucker
      Jakie słuchawki do 150zł? Zależy mi na pilociku żeby zmieniać utwory, wygodzie i jakości dźwięku.
      Kiedyś kupiłem SOUNDMAGIC E10C gdzie jakość dźwięku była rewelacyjna ale nie działał pilocik z moim telefonem (wtedy miałem huawei p9) i musiałem je oddać :( Aktualnie posiadam telefon xiaomi mi9 i słucham głównie na spotify.

Rozważałem RHA MA390 ale pilot chyba tylko do odbierania telefonu.
      Jeżeli nic nie ma to chyba kupię SM E10c ponieważ bardzo pasowała mi jakość dźwięku i może na xiaomi mi9 będzie działał pilocik.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy