Skocz do zawartości
FiiO FA1 - przedsprzedaż Czytaj więcej.. ×
Cowon Plenue D2 - preorder Czytaj więcej.. ×
Promocja Mp3store - Zamrożone Ceny! Czytaj więcej.. ×
TAKSTAR ML720 i ML750 - pre order podejście drugie Czytaj więcej.. ×
kulisek

Denon AH-MM-400

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pękł mi pałąk w jednym miejscu w słuchawkach. Zastanawiam się, czy można to jakoś naprawić.  Oficjalny serwis mowi, ze nie wymienia tego palaka. Sluchawki sa mega najlepsze, jakie mialem, mega pasuje mi ich dzwiek. Czy ktos ma pomysl, jak to naprawic ?

6569275.jpg

Sluchawki pojda naprawdopodobniej do sprzedania, jesli ktos lubi majsterkowac, to bedzie mial super sluchawy za ulamek ceny nowych. 

pozdrawiam

IMG_20180129_113245[1].jpg

Edytowane przez kulisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SilentSan
      Czołem, 
      W transporcie uszkodziły się pady w moich Denonach AH-D600 (tak jak na zdjęciach). Pękła ta klejona skóra, którą naciąga się na plastik przy głośniku. Czy jest ktoś kto podejmie się naprawy tego typu, lub też czy da się dokonać jej samemu? (Chodzi mi o zarówno użytkowników forum jak i fachowców - myślałem o tapicerze?) Nowe oryginalne pady znalazłem za ok. 300zł, zatem chciałbym uniknąć tej wymiany o ile to możliwe. Przymierzyłem do nich pady z Brainwavz HM5 i były minimalnie za duże, tj. miały za dużo luzu po nałożeniu już na plastik (można było nimi ruszać w dowolnej osi, ale nie spadały). 

Załączam zdjęcia stanu słuchawek. Jestem otwarty na propozycje. 

• Przez marco-polo
      Witam,

Nie wiem czy powstał taki dział. Jednak z tego względu że plastikowe pałąki mają tą wadę że się łamią zastanawiałem się czy ktoś starał się zrobić pałąk który składałby się ze skóry,drzewa balsamowego, nici do skóry, wypełnienia pałąka gąbką i zrobienie obejm ze stali nierdzewnej lub szczotkowanego aluminium. Niektórrzy mówią że mosiądź albo z rurek miedzianych.
      Pałąk niby taka prosta sprawa ale często jak się ułamie to zakup nowych słuchawek czy lepsze wyjście przerzucenie driverów do pałąka ze słuchawek ochronnych np. peltor?
      Zastanawia mnie też jakie są metody mocowania driverów czy muszli do pałąka.
    • Przez elysianfields
      Czy ktoś słuchał go na żywo? W swojej klasie wydaje się być killerem. Ja postaram się w najbliższym czasie go dorwać, ale jeśli ktoś zrobił to już wcześniej to chętnie się dowiem co nieco

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności