Skocz do zawartości
  • 0

Odpowiednik HD650


Fiorino

Pytanie

Witam, szukam słuchawek nausznych o graniu podobnym do HD650 tj.ciepłych, ciemnych, możnaby powiedzieć miśkowatych.
Budżet to ok.800zł i nie wykluczam używek. Słyszałem, że podobnie grają HE300i, do czego jeszcze można je jeszcze przyrównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rzeczywiście jak nic DT150 oraz master Bakus ma zawsze rację, też DT990 pro...he,he.

Tylko wiadomo odpowiedni do nich tor trzeba mieć a nie jakieś zabawki i komórki za grosze i potem halo wielkie że nie grają...

DT598 oraz 599 też się nadadzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, Soundman1200 napisał:

Oczywiście że Senki, taniej a niewiele gorzej/inaczej od HD650....

Nie no tak się pytam bo napisałeś dt jakby to beyery były ;)

 

Dobrze wiedzieć że istnieją słuchawki tansze z podobną sygnaturą co hd600/650 bo też będę na pewno takich szukał może nawet w niedalekiej przyszłości ;) .

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, retter napisał:

Hd565 hd540 też?

Akurat x2 maja dużo cyfrowej góry.

Sorka, mój błąd, chodziło mi o nowe modele, nie vintage ;).

Cyfrowa góra w X2? Nie stwierdziłem :(.

10 minut temu, Oskar2905 napisał:

Dobrze wiedzieć że istnieją słuchawki tansze z podobną sygnaturą co hd600/650 bo też będę na pewno takich szukał może nawet w niedalekiej przyszłości ;) .

Ehe.. tylko pytanie, czy warto przyoszczędzić na tych tańszych modelach kosztem wytrzymałości?! A jaka jest, a przynajmniej była, każdy zainteresowany chyba dobrze wie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem się jednak na HD650, leżą już na półce, w międzyczasie pozbyłem się też Vincenta, więc mam dwa pytania:
1.Słyszałem, że warto wymienić kabel w słuchawkach czy DIY na wtykach acrolinka i kablu mogami 2552 będzie lepszy od oryginału?

2.Słuchawki na Oppo nie grają najgorzej (high gain) , ale brakuje głośności - czy znajdę jakiś wzmacniacz stacjonarny który to napędzie do powiedzmy 450-550zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygrzej tak 100h, podobają się dobieraj wzmacniacz. Klon Lehmanna były tanią i sensowną mocną opcja ale to DIY.

Kabel to ostatni szlif, choć ten fabryczny przeszkodzi Ci wybrać i docenić wzmacniacz. Ale zawsze można mieć więcej niż 1 i w ten sposób zmieniać trochę brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 28.01.2018 o 16:48, Fiorino napisał:

Zdecydowałem się jednak na HD650, leżą już na półce...

Szkoda, że tak szybko. Aktualnie na Massdrop są zbierane zapisy na HD 6XX czyli HD 650 tylko w innym kolorze i z krótszym kablem. Będą kosztować około 800 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności