Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne słuchawki nauszne do pracy. Ok. 300zł, maks. 600zł.


rafciu

Pytanie

Cześć wszystkim!

 

Poszukuję słuchawek nausznych do długotrwałej pracy, więc wygoda jest najważniejszym czynnikiem. Mam już dokanałówki SoundMagic, ale po pewnym czasie zaczyna mnie boleć głowa i uszy. :P Z nausznych testowałem Superluxy hd 681, ale maks. godzinę w nich wytrzymałem.

Nie mam preferencji co do basu, czy innych. Ważne, żeby brzmiały przyjemnie, ale jeśli gatunki są ważne, to w pracy słucham głównie spokojnej elektroniki, ambientu, po pracy głównie rap i elektronika.

Ponoć najlepiej sprawdzą się słuchawki otwarte/półotwarte. Słuchał będę głównie z laptopa, okazjonalnie pewnie z telefonu (Samsung A3 2017). Mikrofon nie jest konieczny, ale miło gdyby był. Najlepiej, gdyby cena oscylowała wokół 300zł, ale jeśli różnica w wygodzie jest duża, mogę dać do 600zł.

Moje obecne typy to:

 ok 300zł - AKG K240 Studio

do 600zł - Sennheiser HD599.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Bosshifi B8 za ok 60 dolarów z aliexpress.com. Wygodne, nawet bardzo, porządnie grające. Wykonanie to klasa prawie premium. Za te pieniądze nie dostaniesz lepszych 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki Panowie!

 

Godzinę temu, retter napisał:

philips x2

Jest trudno dostępne z tego co widzę, a jeśli występuje, to za ~1200zł, a takiego zakupu jednak wolałbym uniknąć.

 

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

Bosshifi B8 za ok 60 dolarów z aliexpress.com. Wygodne, nawet bardzo, porządnie grające. Wykonanie to klasa prawie premium. Za te pieniądze nie dostaniesz lepszych 

Z przyzwyczajenia nie ufam chińskim firmom - zwykle zakup sprzętu od nich kończył się i tak drugim wydatkiem na coś bardziej sprawdzonego, choć te wyglądają całkiem spoko. Zastanowię się ;)

 

Macie jakieś inne typy, ew. jakiś komentarz do moich z pierwszego komentarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam prawie rok (w lutym minie) i nic mi się nie stało. Jest jedna sprawdzona zasada chińskie firmy, powtarzam chińskie a nie robiąc dla Europejczyków robią solidnie. Prędzej natniesz się na tzw wielkich firmach. Nie tylko w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności