Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne na dużą głowę, do ok. 300zł


Friq

Pytanie

Witam,

 

tak jak w temacie: poszukuję nowych słuchawek nausznych do ok. 300zł, które nie będą się zsuwały z dużej głowy, ani nie sprawiały dużego ucisku na uszy/głowę.

 

Słucham różnego rodzaju muzyki ale najwięcej rocka (ale nie jakiś death), metalu symfonicznego, gotyku, dlatego zależy mi, żeby zarówno bass, jak i wysokie dźwięki były wyraźne ale też nie zabijały reszty. Nie chciałbym też bardzo małej sceny.

 

Dla porównania na głowie miałem do tej pory:

- Creative Fatality HS-800 (najwygodniejsze co nosiłem no ale nie do muzyki)

- Superlux HD681 EVO MKII (brzmiały ok ale zbyt krótki pałąk miały)

- Encore RockMaster OE (też fajne, chyba najlepsze z tej czwórki ale zbyt mocno mnie uciskały na bokach głowy)

- Takstar HD2000 - obecne (są dla mnie trochę zbyt nijakie, niczym mnie nie zaskakują, po prostu grają ok; no i za krótki pałąk trochę mają przez co się zsuwają)

 

Wiem, że w moim budżecie nikt mi cudu nie poleci ale może chociaż coś przyzwoitego by się znalazło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cóż zrobić :( masz wybór zapłacić więcej lub brać czerwone lub białe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Demsky napisał:

http://allegro.pl/sluchawki-bluedio-turbine-t4th-superior-version-i7133875543.html

Byłem je oglądać i nie zauważyłem jakiś śladów użytkowania - no ale to też ciężko stwierdzić jeśli chodzi o słuchawki ;)

Taniej tylko dłużej będzie z Chin przy normalnej cenie 42-45$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
31 minut temu, Demsky napisał:

http://allegro.pl/sluchawki-bluedio-turbine-t4th-superior-version-i7133875543.html

Byłem je oglądać i nie zauważyłem jakiś śladów użytkowania - no ale to też ciężko stwierdzić jeśli chodzi o słuchawki ;)

Jednak nowe za 110zł kuszą bardziej niż używane za 190 :)

 

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Cóż zrobić :( masz wybór zapłacić więcej lub brać czerwone lub białe 

Z tej dwójki to chyba czerwone lepsze. Normalna cena na tej aukcji to na pewno 42-45 dolarów? Bo pisało, że jest przecena -60% z 80 dolarów i to mnie odstrasza z tym czekaniem. Są jeszcze jakieś inne aukcje ale ta ma zdecydowanie najwięcej sprzedanych towarów, a reszta to jakieś ruskie chyba ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Normalnie kosztują 42-45$ choć zdarzają się i ceny 80 i więcej ale to chyba tylko by napedzić klientów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Friq napisał:

Jednak nowe za 110zł kuszą bardziej niż używane za 190 :)

 

Wiadomo, ale podałem jako możliwość ;) I od siebie dodam, że za tą cenę lepiej grających nie będzie - porównywałem z innymi słuchawkami BT do ~500zł i nie było ciekawszych ;) Z tym, że dla mnie niewygodne, ale ja mam małą głowę więc dlatego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odkopuję temat, bo nie widziałem sensu robienia nowego.

 

A więc tak. Ostatecznie zamówiłem Bluedio T4s na tej promocji w Chinach i w oczekiwaniu na przesyłkę kupiłem w xkomie wersję T4, żeby przetestować te słuchawki zanim je zwrócę do sklepu i wszystko jest ok ale jak się okazało są dosyć ciężkie (według jakiejś rozpiski 336g). Dlatego ponieważ zaoszczędziłem na tych Bluedio sporo to chciałem dokupić drugą, lżejszą parę, aby móc jej używać w trochę bardziej mobilnych momentach i przy dłuższych, wielogodzinnych sesjach. Wymagania w sumie identyczne jak do tej pory, czyli głównie aby były na bardzo dużą głowę. Jedyna różnica to mniejsza waga. Moje Takstary HD2000 (200g) wydają się leciutkie przy Bluedio. Mam nadzieję, że coś by się znalazło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bosshifi B8. Lżejsze a też na dużą głowę i dźwięk lepszy od T4s. Jak byś chciał można z nich zrobić bezprzewodowe. Mają wypinany kabel, więc wystarczy dokupić np Avantree Saturn pro lub Fiio Btr-1 podpiąć pod słuchawki kablem ok 50 cm i masz bezprzewodowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale zupełnie inaczej leżą na glowie i inaczej je czujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze to nie chciałbym kupować ich w ciemno bez przymierzenia, bo gdyby się jednak okazało, ze niespecjalnie mi leżą to znowu zostałbym z tym samym problemem, a trzecich już bym nie kupił. Nie wątpię, że to bardzo dobre słuchawki i gdybym nie zamówił już bluedio to bym brał ale tak to wolę najpierw mieć coś na głowie niż potem sobie pluć w brodę. Jak znajdę gdzieś u kogoś to przymierzę ale na razie ograniczam się do czegoś w zasięgu ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności