Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mp3store Warszawa - wrażenia z pobytu w sklepie


Rekomendowane odpowiedzi

Patryk ma fantastyczne podejście do klienta bez względu na to czy chcemy wydać sto czy pięć tysięcy zloty. Każdemu bez wyjątku dobrze podpowie i zaproponuje najlepsze rozwiazanie/konfiguracje a rozmowy około muzyczno-sprzętowe potrafią przeciągać się w nieskończoność...oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu? 

Edytowane przez Name44
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane na temat Patryka. Wpadam tam na chwilę, a wracam do domu po 3 h :) 

Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane na temat Patryka. Wpadam tam na chwilę, a wracam do domu po 3 h :) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro już taki temat pochwalny się zrobił, to ja też napiszę że jest to jeden z najlepszych sprzedawców jakich spotkałem. Wielka wiedza, poparta bardzo dobrym "słuchem" i tak się składa że mamy też bardzo podobny gust jeżeli chodzi o wymagania co do sprzętu. Mogę się tylko pożalić że zaraził mnie miłością do Andromed przez co mój portfel ucierpiał ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze zazdroszczę. W Lublinie dwa razy zostawiałem pieniądze w Melomanie i za każdym razem miałem nadzieję na nawiązanie dłuższej relacji, coby mieć stałe miejsce rozpusty, a spotkałem się jedynie ze wzdechnięciami i totalnym brakiem zainteresowania. 

Także doceniajcie Panowie, doceniajcie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ważna sprawa. Jedna z ważniejszych. 

Często jak się wchodzi do sklepu "audiofilskiego", to jak nie wyglądasz jak nowobogacki janusz biznesu któremu do hacjendy z lwami z lastryko i największego suwa w mieście brakuje do kompletu ******stego sprzętu do salonu, to nawet w ogóle nie masz co gęby otwierać. Po prostu widzisz w oczach sprzedawcy: "nie chce mi się na ciebie tracić czasu śmieciu biedaku"

Takim sklepom mówię od razu: s*******ać. Nie chce od was nic kupować, nawet jeśli chce coś kupić i to macie. 

Inaczej jest tutaj. Wchodzę ja, cały w bieli, a nie, wróć.. wchodzę ja, biedny janusz cebula ze wschodu, i gość za ladą gada ze mną godzinę. Od razu kupuję. Bo mogę spokojnie przesłuchać co chce, nikt mnie nie goni, mam warunki na podjęcie decyzji. 

Bo ja wiem, że on wie, (bo nie jest debilem jak ci których opisywałem powyżej pseudosprzedawcy), że nawet biedny cebulaman jak usłyszy coś dobrego to sprzeda nerkę i piniąndz w sklepie zostawi. I ja tak zrobiłem.

Dziękuje za uwagę. 

edit:  o właśnie zauważyłem,  już po napisaniu, że kolega Magni z Lublina wie o co chodzi. 

edit2. ale się forumek kaszani, 10 minut nie mogę wysłać posta

Edytowane przez roger987
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Patryka poznałem na AVS 2017 i faktycznie, gada się z nim magicznie. Aż trzeba uważać, bo chwila moment i wyjdzie się ze sprzętem, tylko paru narządów będzie brakować :D Jak będę w Wawie, koniecznie będę musiał do niego zajrzeć :)

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,że Kurop się sklonował i w Warszawie też działa ;) . Albowiem wszystkie te pochwały pasują także do Marcina.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam już trzecią parę słuchawek (AKG k518 DJ, Takstar PRO82 i teraz dokanałówki  HI1200) szczęśliwie zakupionych w w/g mnie w najlepszym sklepie w jakim dotąd regularnie przebywałem i to nie tylko w branży Audio, jestem pod wielkim wrażeniem, profesjonalizmu, ogromnej wiedzy oraz zaangażowania w tym, by Klient wyszedł zadowolony ze stosunku ceny do jakości i wrażeń słuchowych danego produktu, pomoc w porównywaniu, a to wszystko dzięki Panu Patrykowi i całemu MP3store!

Zadowolony, stały klient,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zajrzałem któregoś deszczowego dnia w październiku 2020 roku - blisko stacji metra Płocka było.

 

Wpadłem pogadałem wrócę.

Po konkretne coś, a może również towarzysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym co pisali przedmówcy.

Po kilku kontaktach (i kupnie 2 par słuchawek) stwierdzam, że sprzedawcy z TAKIM podjeściem do klienta, uczuciem i pasją jak Pan Patryk nie spotkałem nigdzie. A kilka kosztownych hobby mam na sumieniu…

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności