Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No więc w trakcie oczekiwania na nowe słuchawki (xDuoo EP1) zacząłem szukać mojego starego grajka. To raczej nie z pobudek jakości odtwarzanej muzyki a z powodu rozlatującego się smartfona, któremu zakup mp3 napewno by odciągnął sporą część obowiązków. Starego odtwarzacza nie znalazłem, chociaż to i tak był 10 letni bellwood więc nie wiem czy cokolwiek z niego zostało poza pięknie utrzymaną obudową. Rozglądam się teraz na olx i allegro za używanym sprzętem najlepiej 40-80 zł, chociaż biorę też pod uwagę xDuoo za 199 zł, tylko nie wiem do końca czy dla takiego laika jak ja jest to potrzebne. To czego ja szukam to bardziej walkmany sonego albo sansy, ewentualnie coś appla, ale szufla musiałaby już grać ładnie żebym ją wziął inaczej nie ma sensu. Natknąłem się w pobliskim lombardzie na sansa clip zip za 20 zł :D I myślę, czy to właśnie jej nie wziąć. Tylko jako że jest to lombard powiedzieli mi tylko że jest sprawna technicznie ale na pytanie ile trzyma bateria już nie są w stanie mi odpowiedzieć. Dlatego mam pytanie do Was, czy bateria w sansie ZIP może być już ostro zajechana i trzymać tylko godzinę- dwie? Mając już codziennie do ładowania laptopa i telefon wolałbym żeby chociaż grajek wytrzymywał mi kilka dni. Jeśli macie jakieś propozycje na co polować, czym się kierować to piszcie proszę w komentarzach. Może warto dopłacić do xDuoo i byłby komplet z słuchawkami co powinno świetnie grać? Nie wiem, nie wiem. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Clip Zip ma już z 6 lat i bateria z początkowych około 15h zjechała do 6-7h. Używana codziennie po 1-2h można więc, myślę, powiedzieć, że była ostro eksploatowana. Jeśli sztuka z lombardu nie ma uszkodzonej baterii to myślę, że będzie działać dłużej niż 1-2h zresztą 20 zł można odżałować i się samemu przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności