Jump to content
Sign in to follow this  
lucek303

Stopniowo zanikający dźwięk na wyjściu słuchawkowym MacBook Pro Md313 (Late 2011)

Recommended Posts

Witam :)

Czy któryś z szanownych kolegów zetknął się z problemem stopniowo zanikającego dźwięku podczas korzystania z wbudowanego wyjścia słuchawkowego w laptopie?

W moim przypadku, im wyższa ustawiona jest głośność na wyjściu tym szybciej dźwięk zanika, robi się mocno zniekształcony aż w końcu słychać już tylko jakby przesterowane "charczenie". 

Co ciekawe, ustawienie portu audio jako wejście i przełączenie z powrotem w tryb wyjścia przywraca dźwięk z powrotem do normalnego poziomu, lecz ten ponownie, stopniowo zaczyna zanikać. Próbowałem na różnych wersjach systemu od OSX Mavericks w górę i niestety wszędzie ten problem występuje. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam. 

Może jakiś układ na płycie się wysypał i się przegrzewa?
Jeśli masz jeszcze gwarancję, to od razu bym reklamował. :)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Meganest
      Dzień dobry,

Ze słuchawek jestem bardzo zadowolony (pomimo bardzo cienkich i delikatnych kabelków i głośniczków wyglądem przypominających te ze starych zabawek dla dzieci), ale po kilka razy dziennie luzują się śrubki łączące pałąk i muszle. Dotychczas po prostu je dokręcałem, jednak zdążyły się zużyć i już niemal nie da się ich dokręcić przez co muszle siedzą bardzo luźno, bez docisku i niebawem w ogóle odpadną od pałąka. Jest ktoś w stanie poratować jakimś ciekawym patentem? Wolałbym nie zmieniać dobrych słuchawek przez taką wadę konstrukcyjną.

• By johnys
      W tym wątku chciałbym się pochwalić kablami analogowymi mojej konstrukcji.
      Kablami analogowymi zajmuję się już od paru lat i opracowałem własny sprawdzony projekt interkonektu, który naprawdę robi różnicę w każdym przyzwoitym systemie audio. Zbudowany jest z trzech ekranowanych przewodów z których każdy ma 2 przewodniki więc łącznie z 6 przewodów na kanał a cała jego istota brzmienia bierze się z odpowiedniego połączenia ekranowanych kabli i ich geometrii.

Opracowałem również referencyjny kabel do połączenia mobilnych odtwarzaczy do stacjonarnego wzmacniacza słuchawkowego.
      Wykonany jest z miedzi litej OCC pokrytej 5 mikronami złota oraz niektóre przewodniki są pokryte 5 mikronami srebra. Każdy z przewodników jest emaliowany a potem zaopatrzony w izolację teflonową. Całość w oplocie techflex prezentuje się jak poniżej.

• By Icecoldart
      Witam serdecznie, czy ktoś z was orientuje się kto mógłby mi pomóc z naprawą tych wysłużonych słuchawek?
      Mianowicie, do wymiany/naprawy jest najprawdopodobniej gniazdo jack, trzeba sie mocno napocic aby grały obie słuchawki, ale jesli dobrze pokrece kablem i ustawie go lekko pod kątem za sprawą naciągania kabla, to grają obydwie. 

Szkoda, aby dalej leżały i zbierały kurz, a trwa to i tak juz 4 lata, w zastepstwie kupilem Bang&Olufsen H6 gen 2 i.... zapomnialem o Philipsach
    • By nedwin
      pytanie jak w temacie. Sytuacja z moimi kc06a wygląda tak. Grajek w kieszeni spodni więc przewód nie ma lekko. Słuchawki po zakupie pograły 3 miesiące. Wymieniłem jack. Słuchawki pograły 5 miesięcy. Zastanawiam się czy jest sens wymieniać drugi raz jack czy dać sobie spokój. Jak wy to rozwiązujecie? Padną jedne kupujecie drugie? Czy wymieniacie jack do bólu? A jeśli tak pochwalcie się ile razy wymieniliście jack w tych samych słuchawkach?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy