Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pierwsze stereo, 13 m2 , do 1500 zł, monitory czy podłogowe?


Haba

Rekomendowane odpowiedzi

99% niemieckich kolumn będzie pasować. One są i tak wszystkie albo na DEW'ach albo isophonach ewentualnie na westrach albo itt/Nokii. Pasować będą też kolumny na philipsach (nawet lepsze będą od tych niemieckich na DEW'ach i isophonach).

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2018 o 16:09, Oskar2905 napisał:

Nie no bez jaj mini wieża gra porównywalnie do nowego zestawu? Raczej nie. Z nowych kolumn żeby coś przyzwoitego kupić to trzeba minimalnie 2-3k dać. Poniżej nie ma nic sensownego. 

Nie trzeba. Można se Pylony kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Nie trzeba. Można se Pylony kupić.

Ty tak na serio? Skończ już spamować z tymi pylonami. To twoja firma czy co :D ? W tych pylonach jest stx za 100zł/szt i monacor za 80zł. szt. W sounddeco są sb acoustic. O wiele droższe i lepsze głośniki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale brzydki:lol: ale gratuluje 

 a tak

jaesli impedancja  i 

jesli obsługuje 4 ohmy 

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-monitory-grundig-box-m800-CID99-IDpRYCT.html#05a9deae50

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-dual-CID99-IDrvg9F.html#198ec365c5

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wlasciwie to na zyczenie Amrowka chwale sie dzisiejszym nabytkiem :)

Nabylem duale c 270 w naprawde fajnym stanie. Po odsluchu stwiedzam ze gra to naprawde solidnie i generalnie jestem mega zadowolony. 

Natomiast pojawil sie problem w postaci trzeszczenia potencjometru oraz pokretla balance i czasami nie rowno grajacymi kanalami. Czy to jakis powazny problem ? Moze jestescie w stanie polecic jakis serwis na terenie slaska?

Pozdrawiam

 

20180228_213938.jpg

20180228_213947.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jeszcze nad kolumnami Canton Karat 930 DC też były w miarę blisko do odsłuchu ale pierwsze odsłuchałem duale i dźwięk był jak na moje ucho na tyle dobry ze nie chciało mi się już kombinować, czekać, jeździć. Po prostu jak już je osłucham i coś mi nie przypasuje to zwiększymy budżet i będę szukał dalej :) . Teraz jeszcze tylko standy i okablowanie zostało. Jeśli chodzi o kontakt pr czy cleanser pr to pewnie masz rację, natomiast ogólnie chciałem żeby ktoś rzucił okiem do środka,  jak to wygląda czy coś było robione itp. Naprawa nie będzie droga a przynajmniej będę spokojniejszy :) i wizualnie też ma zostać trochę dopieszczony. Kolejnym atutem będzie sprawdzony fachowiec , pod przyszłe zakupy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haba

nono 

ładnie sie to prezentuje jak po botoksie:P

duale wyglądają praktycznie na nieużywne

 

 

najważniejsze że gra i się podoba a wszystko inne w swoim czasie

 

zawsze też mozna

https://www.olx.pl/oferta/stare-wielkie-ciezkie-kolumny-glosnikowe-podstawkowe-onkyo-sc-90mk2-CID99-IDrZ3KJ.html#5a45249b9f

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-monitory-grundig-box-m800-CID99-IDpRYCT.html#84752b10cb

z ampli i posłuchać 

 

ps

jeszcze jakie CD do kompletu nie wspominając o tunerze:D

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2018 o 02:32, Haba napisał:

Wlasciwie to na zyczenie Amrowka chwale sie dzisiejszym nabytkiem :)

Nabylem duale c 270 w naprawde fajnym stanie. Po odsluchu stwiedzam ze gra to naprawde solidnie i generalnie jestem mega zadowolony. 

Natomiast pojawil sie problem w postaci trzeszczenia potencjometru oraz pokretla balance i czasami nie rowno grajacymi kanalami. Czy to jakis powazny problem ? Moze jestescie w stanie polecic jakis serwis na terenie slaska?

Pozdrawiam

 

20180228_213938.jpg

20180228_213947.jpg

 

Posłuchaj tego z miesiąc poznaj przyzwyczaj się a potem przejdź się do sklepu audio i posłuchaj co za to byś kupił, następnie poszukaj ile byś musiał wydać na podobne brzmienie nowego sprzętu. Staniesz się jeszcze bardziej zadowolony z tego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm , fakt z tego się już nie idzie wyleczyć , co najwyżej chwilowo objawy zastopować.

Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

 

@retter

potem zmiana kolumn, następnie , wycieraczki, dual mono  a potem to już........... itd. itd cdn

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze moj problem polegal na tym iz po paru latach pracy w sklepie   "nie dla idiotow" gdzie mianem hi endu okreslia sie zestaw dali zensor 7 + denon avr x 2400 mialem osluchany ale dosc kiepski sprzet co zafalszowalo ogolnie moje wyobrazenie i preferencje. Generalnie chcialbym podziekowac wszystkim udzielajacym sie w tym temacie, szczegolnie amrowek,retter i oskar. Dzieki wam zainteresowalem sie sprzetem na ktory wczesniej bym prawdopodobnie nie spojrzal.

Mysle w budzecie 700 zl ktore zaplacilem za ww sprzet moglbym kupic w sklepie audio hmm moze same kable :) . Wracajac do nikko, trzeszczace potencjometry zostaly naprawione natomiast z nierowno grajacymi kanalami dalej zmaga sie fachowiec. Mam nadzieje ze sie z tym upora poniewaz spodobal mi sie ten wzmak i chcialbym zobaczyc jak dziala w pelni sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haba

e to osłuchany jesteś

podpowiedz mu niech zwróci uwagę na przełącznik od magnetofonu  dolby alb o jakoś inaczej, u mnie  w dwóch wzmakach  maiłem tak zę jeden kanał grał ciszej przez ten przełącznik 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności