Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
mRk303

Pady i gąbka na pałąk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję wymienić pady jak i gąbkę na pałąku. Wymiana ze względu na zmęczenie materiału. Co będzie odpowiednie na pałąk? Co do padów to chciałbym coś jak oryginał, bo mi odpowiadały. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś jeszcze napisał o jakie słuchawki chodzi, to byśmy byli wzruszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w tagu ATH M50X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pady kup sobie od HM5, sporo wygodniejsze i wytrzymalsze. 

Co do pałąka to jeśli obłazi imo niezłą opcją jest wyskubanie wszystkiego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak wolałbym na coś wymienić tę gąbkę, bo to pod spodem jest mało estetyczne. Do tego materiał w kolorze ecru, który z czasem będzie ciemniejszy. No i tyle skubania ;] 

Które pady od hm5 najlepiej tłumią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://audiomagic.pl/nausznice-i-pianki/nausznice-pady-do-brainwavz-hm5-super-soft?from=listing

W sprawie gąbki na pałąk możesz napisać do serwisu/dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrzu ogoniasty a gdzie gąbkę pamięciową można dostać, np w płatach? mam 3 pary słuchawek do wymiany, ale nietypowe pady i nie podejdzie nic innego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Mistrzu ogoniasty a gdzie gąbkę pamięciową można dostać, np w płatach? mam 3 pary słuchawek do wymiany, ale nietypowe pady i nie podejdzie nic innego :(

Poszukaj jakiegoś tapicera. Powinien mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Ja kupowałem na Allegro taką na wymiar (dowolny prostopadłościan).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rzuć linkiem, bo nawet nie wiem jak toto się fachowo nazywa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki ci dobry człowieku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez m0ve
      Witam, chciałbym kupić słuchawki dokanałowe, niestety nie wiem co wybrać. Nie mam za bardzo możliwości odsłuchu, także liczę na pomoc forumowiczów. ( akg k619 i ath m50x) to wasza zasługa, także liczę, że mi coś doradzicie. Z akg jestem troszkę mnie zadowolony, jednak nie spowodował tego sam dźwięk słuchawek, a bardziej wadliwe wykonanie( pękający pałąk). ATH towarzysza mi do dzisiaj i jestem bardzo zadowolony. Pasuje mi ich głębia dźwięku, bas, wyciszenie i tłumienie dźwięku oraz solidne wykonanie. Scena jak dla mnie mogłaby być  szersza. Moje słuchaweczki napędza Fiio x1     ( długo się to nie zmieni)
      Dodam, że będą to moje pierwsze dokanałowe słuchawki, nie licząc tych które dostaje się w komplecie do telefonów.

Cena:
      200/ max 250zł

Co do preferncji muzycznych to :
      -Rock
      -Metal
      -Disco polo
      -Muzyka klubowa
      można powiedzieć, że każdego rodzaju muzyki słucham

Od moich przyszłych słuchaweczek dokanałowych oczekuje:
      -Mocny wyrazisty bas ( w punkt)
      -Szerszej sceny niż w ATH
      - Solidne wykonanie ( w miarę możliwości)
      - Fajnie jakby miały możliwośc podgłaszania/ściszania/zmiany utworu ( nie koniecznie)
      -Liczę na to że zgrają sie z Fiio x1

Myślę, że podałem wystarczająco informacji, żebyście mogli mi coś polecić. (JAK ZA MAŁO TO PISZCIE, TO DOPISZE) 

Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów m0ve
    • Przez poirot
      Więc tak - budżet ok. 700 zł - jeśli trzeba i naprawdę będzie warto mogę dołożyć do maksymalnie 900.

Muzyka - głównie rap i rock. Lubię mocny bas.

Źródła - Cowon D2, Cowon S9, + jeszcze coś(pewnie Cowon J3 lub M2), czasem laptop. Wszystko opcjonalnie z dołączonym GoVibe Martini.

Kandydaci - ATH M50X , Shure SRH440, Beyerdynamic DT770, Brainwavz HM5, może AKG K550 - tych ostatnich będę miał okazję jutro posłuchać od kolegi w pracy, zobaczę czy mi pasują.

Na razie najbardziej przymierzam się do tych pierwszych. Coś innego jeszcze polecicie? Ewentualnie na co z tych wybranych się zdecydować?

• Przez m0ve
      Witam

Na wstępie powiem, że chciałby wymienić moje AKG K619 ( które się połamały na pałąku przy padach ) na coś "wytrzymalszego". Dodam, że AKG podobały mi się pod względem dźwięku ale napewno nie jakości i wygody. Teraz szukam słuchawek najlepiej :

wokołousznych wygodnych wytrzymałych zamkniętych/półotwartych w miarę mobilnych o nie wybrednym źródle Chcę na nie przeznaczyć jakieś +/- 500zł. Słucham różnego rodzaju muzyki najczęściej rock/metal lubie tez muzykę zabawową oraz rap. Jak narazie wypatrzyłem
      ATH m50x (bardzo dobre opinie wygląd bardzo na plus szczególnie limited edition DG ^^ po 630zł na mp3store Jestem skłonny je kupić "DG" jednak chciałbym najpierw zapoznać się z waszą opinią i dowiedzieć się czy źródło jakie posiadam tel. Sony Xperia M2 nie będzie problemem. (Jestem skłonny je kupić ale jestem otwarty na wasze opinie i propozycje)
      Proszę o poradę bardzo mi zależy żeby moje przeszłe słuchaweczki nie połamały się i zaskoczyły mnie dźwiękiem
      PODAWAJCIE INNE PROPOZYCJE /////// WIELKIE DZIĘKI ELOOOOOO

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności