Jump to content
  • Similar Content

• By Theo1313
      Tak jak w tytule. Ważna jest dla mnie wygoda, także to stawiam na piedestale. Służyłyby mi głównie do oglądania filmów, czasem do muzyki. Dobrze by było, jakby słuchawki miały odpinanany kabel, ewentualnie nieplączący się do 2m. Będę wdzięczny za konkretne modele. 
    • By so_ber
      Witam,
      Poszukuję możliwie najlepszych słuchawek bluetooth z mikrofonem, obsługujących kodeki aptX i AAC w cenie do około 400 zł. Sprzęt będzie używany głównie do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów, opcjonalnie grania. W ogóle nie potrzebuję ANC, za to mile widziana byłaby możliwość odtwarzania dźwięku także po kablu oraz bluetooth w najnowszej wersji (5.0).

Dla porównania, posiadam przewodowe słuchawki Creative Aurvana Live oraz HyperX Cloud Stinger i ich brzmienie mi odpowiada.

Wstępnie wybrałem Sennheisery HD 350BT. Miałem je parę godzin na uszach i ich dźwięk mnie jakoś wyjątkowo nie powala, ale wydaje się być bardziej niż poprawny. Zastrzeżenia mam jedynie do ich głośności w przypadku połączenia ze smartfonami (iOS i Android) oraz mikrofonu, który dość dziwnie zbiera dźwięk z otoczenia jakby "wrzucając" go do muszli słuchawek.

Z góry dziękuję za pomoc!
    • By Inszy
      HELM Audio to dość młoda brytyjsko-amerykańska firma na rynku słuchawkowym, o ledwie trzyletnim stażu. Coraz śmielej jednak atakuje ona jego kolejne gałęzie, zaczynając od małych mobilnych wzmacniaczy, kończąc na planarnych nausznikach studyjnych. W nasze ręce, dzięki firmie Audioheaven, wpadła jednak ich najnowsza propozycja dla fanów słuchania muzyki w ruchu, a mianowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HELM True Wireless 5.0.
      Jako że w tym segmencie konkurencja rozwija się coraz prężniej, napędzana wymaganiami klientów i działaniami producentów smartfonów, pozbawiającymi je wyjść słuchawkowych, to warto sprawdzić, czy cena na poziomie 499 złotych jest adekwatna do możliwości opisywanych słuchawek.

Jak zwykle zapraszam do lektury 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/helm-audio-true-wireless-5-0-recenzja/

• By blackeagle1
      Hej mam pytanie i może ktoś będzie w stanie doradzić

Posiadam zestaw MicroLab Solo 16c i Yamaha Yst-FSW050
      http://microlab.com/en/catalog/stereosystem/mains-connection/bluetooth/solo-16/
      https://audioklan.pl/yamaha/produkt/yst-fsw050.html

Zastanawia mnie czy jest możliwość podpięcia zewnętrznej karty dźwiękowej z funkcją bluetooth

Korzystam z lapka i koma, wiem że głośniki mają już wbudowany modół bluetooth
      Ale jestem ciekaw czy mogę podpiąć właśnie kartę dźwiękową
      Jeżeli tak to będę wdzięczny z podpowiedzi :) , i w jaki sposób dokonać połączenia ?

Z góry dzięki

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy