Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
brunnerius

Daj Procenciaka na Zwierzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie, mógłbym się tu rozpisać o cierpieniu zwierząt a Wy byście odpisali, no cierpią cierpią, ktoś by rzucił hejta ktoś lajka itp.

A sprawa jest taka, że poza chwilą czasu nic Was to nie będzie kosztować, więc jak nie wiecie komu oddać 1% to ja poproszę:

Zdjęcie użytkownika Ekostraż Wrocław adopcje.

Działam w Ekostraży ratujemy głównie dzikie, potrącone, poranione, zaniedbane itp, jeże, lisy, jenoty, wrony, sowy oczywiście koty, psy, króliki, szczury, słowem wszystkie zwierzęta, które potrzebują pomocy, każdy dzikus po wyleczeniu trafia na wolność, jak nie może to opiekujemy się nim po kres jego dni. I utrzymujemy całą ferajnę tylko z tego, co uda nam się zebrać, więc, jeżeli nie wiecie komu chcecie swojego procenciaka oddać to ja poproszę na Ekostraż :) KRS:0000352569

Edytowane przez brunnerius
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up ;) 

Się Wam pochwalę, bo Myszołowa jeszcze nie ratowałem własnoręcznie, zacięte bestie ;)

111111111.jpg

Edytowane przez brunnerius
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, brunnerius napisał:

up ;) 

Się Wam pochwalę, bo Myszołowa jeszcze nie ratowałem własnoręcznie, zacięte bestie ;)

111111111.jpg

Co mu się stało? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złamane skrzydło, prawdopodobnie przygrzmocił w linię telefoniczną w trakcie polowania, to jeszcze młodzieniec, dochodzi do siebie w naszej wolierze. Na wiosnę go wypuszczamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi