Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do xduoo x3 do +/- 700zł


rafual

Pytanie

Witajcie Chciałbym się Was poradzić w sprawie doboru słuchawek dokanałowych do odtwarzacza xduoo x3. Cena jaka wchodzi w grę to +/- 700zł. Słucham praktycznie każdego gatunku muzycznego, no poza trance, dance, techno i tym podobnymi mózgotrzepami. Chciałbym aby bas nie był zbytnio przesadzony, a zależy mi na dobrym brzmieniu wokali instrumentów i scenie. Poprzednie słuchawki jakie miałem to hifiman re400 z których byłem zadowolony, ale niestety urwał się przewód przy jednej z nich. Chciałbym również, żeby słuchawki były wytrzymałe, najlepiej z odpinanym przewodem ale chyba w tej cenie nic takiego się nie znajdzie. Myślałem nad wyborem rha ma750 co o nich myślicie i czy są solidnie wykonane ? Z tych wytrzymalszych widziałem V-Moda ZN, ale nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat. No i ostatnie aczkolwiek droższe od reszty to Mee Audio Pinnacle P1 które wg. mnie prezentują się najlepiej, ale czy warto dołożyć do nich ? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez rafual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czyli w żaden sposób P1 nie będzie wspólgrać z X3 ? Myślę żeby w tym momencie kupić te słuchawki mimo wszystko, póki co z X3, ponieważ nie mam funduszy na zakup dodatkowo  wzmacniacza. W takim razie mam pytanie czy warto teraz się przemęczyć P1 z X3, a za jakis czas dokupić wzmacniacz lub zmienić X3 na coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Współgrać z X3 będzie, ale nie będzie to poziom, na jakim P1 mogą zagrać. Jak nie zależy Ci na plikach CUE i nie słuchasz bardzo cicho, to dobrym pomysłem jest kupienie Colorfly C10 zamiast xDuoo. Rewelacyjnie gra z Pinnacle.

Cena może wystraszyć, ale na Joybuy można go kupić za jakieś 500 złotych. Nawet jak celnicy dowalą podatki, to i tak świetna okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności