Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

dokanałowe do samsunga galaxy s7


kamil27

Pytanie

Cześć,

już dłuższy czas poszukuje słuchawek dokanałowych do samsunga galaxy s7. Słucham bardzo wielu gatunków muzycznych. Chciałbym aby słuchawki brzmiały raczej ciepło i relaksująco, ale bez zbytnio przesadzonego basu oraz bez kujących uszy wokali. Zależy mi też na przyzwoitym tłumieniu. Chciałbym wydać około 200 zł. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szukaj w opisie aukcji, że są oryginalne. Wtedy w razie gdybyś dostał podróbki to miałbyś podstawę do reklamacji bądź zwrotu gotówki. Chociaż chłopaki z forum pisali, że nie podrabia się tych słuchawek :)

 

Z S7 nie słuchałem. Nie mam pojęcia jak gra ten telefon i jaka może być synergia.

 

Pilot powinien działać, wersja 'c' jest dedykowana pod nowsze androidy, a te mają ten sam standard

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, Inszy napisał:

Nieźle wypadają Shozy Zero. Nie jest to mistrzowskie zgranie, ale z doków jakie mam w domu i które kosztują do 200 złotych, to Zero wypadają najciekawiej z S7.

Jak wygląda sytuacja z basem w shozy? W recenzjach można znaleźć sporo informacji o tym że jest go zbyt dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 godziny temu, Inszy napisał:

Jest go sporo, ale jeszcze się nie leje. Oczywiście jest też kwestia ile tego basu tak naprawdę chcesz, bo może to być nieakceptowalna ilość.

A jakaś propozycja troszkę mniej basowych słuchawek. Nie wiem czy słchałeś pierwszej wersji VE Monk. Tam dla mnie jest optymalna ilość basu. W VE Monk plus jest już  go trochę za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja słucham z Audeo i innymi raczej płaskimi IEMami, więc złotej rady nie udzielę co do wyboru słuchawek, bo misiowate granie to nie moje klimaty.

Natomiast złotej rady mogę udzielić co do tego jakiego odtwarzacza użyć, żeby S7 zabrzmiało zdecydowanie lepiej (o ile tego już nie zrobiłeś ofc).

Polecam ściągnięcie Poweramp alpha 704 ze str. powerampa (trzeba wejść na forum) - raz, że pozwala grać bezpośrednio przez DACa Cirrus Logica w S7 (Hi-Res output jak to się ładnie nazywa), a dwa, że pozwala na ustawienie bezpośredniej kontroli głośności (czyli DVC), więc omija masę softwareowych śmieci.

Jak słuchasz muzy przez jakiegoś Samsung music czy inne Google music (czy jak to się tam nazywa), to jest to różnica klasy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc tak: Monki na S7 mają trochę więcej wyższego basu od Shozy Zero, te z kolei mają go więcej od Monków+ (Plusy ogólnie słabo się zgrywają z S7). VE grają cieplej, Shozy są bardziej szczegółowe.

Tak więc nie będzie to takie samo granie, ale myślę że rozsądne zastępstwo.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności