Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe metal rock 500-1000


tommir

Pytanie

Witam wszystkich,

 

wiem, że trochę już było na ten temat, ale nie do końca znalazłem to o co mi chodziło. Poszukuję słuchawek dokanałowych głównie do słuchania metalu, rzadziej trashu i klasyki, częściej nowszych brzmień i bardziej ekstremalnych. Sporadycznie byłaby to też klasyka rocka i hardrock'a. Sprzęt - głównie Iphone,  sporadycznie Iriver s100. Obecnie posiadam Jays Three i dopóki słuchałem okazjonalnie było ok. Teraz słucham częściej i chciałbym czegoś co pozwoli odczuć zauważalną różnicę w stosunku do tego co obecnie posiadam. Najchętniej zmieściłbym się w budżecie 500PLN, ale maksymalnie może to być do 1000, jeśli naprawdę warto. Wolałbym nie korzystać ze wzmacniacza, gdyby okazał się niezbędny, razem ze słuchawkami musiałbym się zmieścić w również w 1000PLN.

Oczekiwania - wyraźna góra (dobrze słyszalne talerze),  również sporo basu, możliwie szeroka scena, średnie są mi bardziej obojętne

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszystkie powyższe wymagania według mnie doskonale spełnią OSTRY KC06A. Znajdziesz je na allegro w polskiej dystrybucji u BigMarasa. Zaoszczędzisz na zakładanym budżecie.
Ja do takiej muzyki właśnie ich używam, spisują się doskonale, bardzo łatwo je napędzić - są to moje najgłośniejsze dokanałówki. Ich recenzję (pod której wpływem) je kupiłem znajdziesz tutaj:
-klik-
Mają też swój temat na tutejszym forum:
-klik-
To moja, tania propozycja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za wszystkie rady. Trochę czasu minęło, ale miałem spore zamieszanie. Ostatecznie zdecydowałem się na Aune i... okazyjnie zakupiłem Ibasso IT03 na forum. Aune cały czas w planach. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności