Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakup roku 2017 :)


Chcheckitout

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że za chwilę 2017 będzie za nami może pochwalimy się co szczególnego udało nam się upolować w tym roku ? 

 

U mnie:

 

1. Roon - dzień w dzień się jaram tym programem, kupiłem life i nie żałuję 

2. Sotm SMS Ultra / SPS-500 - najlepszy stream plików z jakim miałem do czynienia 

3. Dynaudio Special 40 - świetne muzykalne kolumny, punktowy, twardy bas jak z dużej podłogówki

 

Niestety nic słuchawkowego nie wpiszę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zakup:

-zdecydowanie nauszniki - OPPO PM 3 - wokaliza, która czochra zmysły i daje mega radochę.

Najgorszy zakup:

- DAP FIIO X5 III - dramat brzmieniowy (no ale tak to jest z akcją - preorder).

Największy błąd:

- odesłanie Chorda Mojo i wybranie preorderu jw.;

- odesłanie wzmacniacza stereo Dayens Menuetto, który ośmiesza swoim brzmieniem wszystkich killerów w cenie do 7kzł. a kosztuje połowę ich ceny ( ale to może w przyszłym roku naprawię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zakup to Campfire Audio Andromeda.

 

Ich zakup spowodował zaprzestanie korzystania z OPPO PM3, a pszeesz wiecie jakim jestem ich miłośnikiem. Andromedy są lepsze od PM3 prawie pod każdym względem (głębia jest jedynie lepsza w nausznikach). Nadal PM3 bardzo lubię, ale obsada na tronie się zmieniła. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feliks Elise 2016 z lampami stock 2017.

Byłem pośrednikiem w sprowadzaniu go z Aten mojemu znajomemu, a potem zawitał u mnie, no i już został. Nie wiem czy to killer, nie mam porównania z innymi lampami, ale jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolony. Świetnie się zgrywa z wysokoohmowymi dynamikami, uwielbiam to granie.

 

A najgorszy?

Chyba AQ NH, wtedy na moim torze brzmiały wręcz okropnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chcheckitout napisał:

Generalnie najgorszy zakup też można podać. Fajnie jak dodacie dlaczego. 

Z najgorszych to Oppo PM-3 i Meze 99.

Te pierwsze to straszne muły, ale fakt średnicę mają bardzo dobrą.

A Meze to ogólna ciepłota, brak góry, bas wlewający się na średnicę, ble...

Godzinę temu, Chcheckitout napisał:

1. Roon - dzień w dzień się jaram tym programem, kupiłem life i nie żałuję

O co chodzi z tym programem że warty jest zapłaty 500$!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepszy zakup: TH-610

2. Największy błąd: sprzedaż ER-4XR, ale usprawiedliwiony bo mi uszy do nich nie mogły przywyknąć...

3. Plan na 2018... znalezienie wygodniejszych, dobrych albo lepszych następców XRów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udane:

1. ER4XR - gdybym mógł wytrzymać dłużej niż 30 minut nie sprzedałbym, taka aplikacja nie dla każdego.  

 

porażki:

1. Fidelio X2

2. AKG K701

3. TH-X00

Pojedyncze składowe można lubić ale całościowo żadne nie trafiły w mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy są dwa takie same wątki połączcie je

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to powiedziała w dowcipie żaba - k.. się nie rozdwoję :D . Poza tym schizofrenii można dostać odpisując w dwóch wątkach :P . Poza tym jak to się mogło stać?.. Bo gdyby autor zrobił 2a to trochę słabo, ale jeśli forum robi takie kwiatki - to chyba jeszcze słabiej :/ .

 

A dla mnie zakup roku to zakup Mr Speakers Ether, bo to najlepsze słuchawki jakie słyszałem i które na dodatek posiadam, choć trzeba mu zapewnić jeszcze może lepsze źródło niż cma400i (Kann ich nie napędzi) i więcej prądu, by pokazały pełnię możliwości. Na cma400i mam wrażenie, że jest może jakieś 75% mocy. Z % strzelam na czuja :) , ale i tak gra to czasem tak, że czujesz się czasem jak w podróży i wszystko Cię zaskakuje bogactwem brzmień, wybrzmień, głębi brzmienia, naturalności (również sceny)..

 

No nie no - już kurcze 3 takie same wątki - co jest kurcze?? ..

 

A oprócz tego zakupiłem:

 

1) Questyle cma400i,

2) Denon D7200,

3) AK Kann - jeśli idzie o DAP-y sądzę, że koniec drogi..,

4) Sonorous 6,

i wsponiane już 5) Mr Speakers Ether :)  - tutaj też pewnie koniec drogi jeśli idzie o otwarte słuchawki :) .

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zakup roku w kolejności wagi:

  1. Nuforce DAC-80
  2. Odkupienie Meiera (ten ściśle wiąże się z pozycją nr 1)
  3. Pioneer xdp-100r
  4. HE-350 ( z ciekawości)
  5. KZ ZST  ( z ciekawości)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vonBaron napisał:

Z najgorszych to Oppo PM-3 i Meze 99.

Te pierwsze to straszne muły, ale fakt średnicę mają bardzo dobrą.

A Meze to ogólna ciepłota, brak góry, bas wlewający się na średnicę, ble...

O co chodzi z tym programem że warty jest zapłaty 500$!!??

 

Najlepiej rozbudowany, wyglądający, ciągle aktualizowany o nowe konkretne funkcje program. Tyle ... 

 

16 godzin temu, Introverder napisał:

No właśnie jak to powiedziała w dowcipie żaba - k.. się nie rozdwoję :D . Poza tym schizofrenii można dostać odpisując w dwóch wątkach :P . Poza tym jak to się mogło stać?.. Bo gdyby autor zrobił 2a to trochę słabo, ale jeśli forum robi takie kwiatki - to chyba jeszcze słabiej :/ .

 

A dla mnie zakup roku to zakup Mr Speakers Ether, bo to najlepsze słuchawki jakie słyszałem i które na dodatek posiadam, choć trzeba mu zapewnić jeszcze może lepsze źródło niż cma400i (Kann ich nie napędzi) i więcej prądu, by pokazały pełnię możliwości. Na cma400i mam wrażenie, że jest może jakieś 75% mocy. Z % strzelam na czuja :) , ale i tak gra to czasem tak, że czujesz się czasem jak w podróży i wszystko Cię zaskakuje bogactwem brzmień, wybrzmień, głębi brzmienia, naturalności (również sceny)..

 

No nie no - już kurcze 3 takie same wątki - co jest kurcze?? ..

 

A oprócz tego zakupiłem:

 

1) Questyle cma400i,

2) Denon D7200,

3) AK Kann - jeśli idzie o DAP-y sądzę, że koniec drogi..,

4) Sonorous 6,

i wsponiane już 5) Mr Speakers Ether :)  - tutaj też pewnie koniec drogi jeśli idzie o otwarte słuchawki :) .

 

Ja również uważam, że Ethery to super słuchawki ale jakoś tak czuję brak LCD-3, dlatego ich nie wpisałem ... 

 

W sumie mogę jeszcze dopisać DAC: 

 

XiangSheng DAC-05A z podwójnym PCM1794A

 

DAC za 1200 zł i szczerze ? Może nie zjadł Cayina ale w tej cenie to bez namysłu nie wrócę do takiego DACa jak iDAC-6. Widziałem, że jeszcze w nim dłubią i modyfikują go. Może się skuszę na coś po nowym roku. Na razie jakoś jestem spokojny jeśli chodzi o DAC :) A już prawie kupiłem Holo DAC i ręka mi się trzęsła przy Yggdrasil

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności