Jump to content

Report

• Similar Content

• By blueme
      Bum, jak wiadomo w tym roku Audio Video Show się nie odbędzie, ale nadchodzi koniec października i człowieka dopadają ckliwe wspomnienia z poprzednich targów audio. Czy wy też tak macie? Ja byłem w sumie na 4 AVSach i najbardziej wspominam oczywiście pierwszy na którym byłem, to były bardzo ciepłe dni listopadowe, a CIEMy miały premierę i wszyscy miłośnicy analogu odkrywali je z polaryzującymi wrażeniami
      Proponuję taki wątek wspomnieniowy o targach o tym jak było i o perspektywach na przyszłość etc.
      Na rozgrzewkę referencyjny Take Five - utwór który mi się absolutnie kojarzy z każdym AVSem, do znudzenia eksploatowany na każdym sprzęcie w każdym pokoju

• By Superata
      Czekamy na wasze opinie. 
      Nasze zdjęcia, oczywiście jak macie swoje wrzucajcie
      Stadion Narodowy 

Hotel Sobieski

• By Szakovsky
      Można było by się zebrać na słuchawkowej i pośmiać się z K872 (jeżeli będą) i pogloryfikować iski (na pewno będą). 
      Jeżeli ktoś by się nie ogarną kto jest kto i gdzie kto jest to można zgłaszać się do mnie, ja zorganizuję nielegalne (bo nigdzie nie zgłoszone) zgrupowanie. 
      Mały, gruby w granatowym garnituku i z iskami na łbie to ja. 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy