Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
Superata

POLY - Mojo Poly - 15%

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z was pewnie zapomniało, że mieliśmy to mieć - nagle boom i trafiły się nam. Aż 10 szt. 

Cena dla was z rabatem 15% 

Chord Mojo znany chyba jest już każdemu kto interesuje się sprzętem audio. Dla mnie prawie doskonały.
Dociekliwi pewnie zauważyli, że w naszej ofercie Chorda pojawiło się coś o wdzięcznej nazwie Chord Poly.

Co to jest POLY?

Nowy moduł Poly od Chord Electronics przekształca wzmacniacz słuchawkowy/DAC Mojo w pełnowartościowy bezprzewodowy sieciowy odtwarzacz muzyczny wysokiej rozdzielczości, streamer oraz odtwarzacz kart SD, oferując bezprzewodowe odtwarzanie oraz sterowanie przy pomocy smartfona.

Poly eliminuje potrzebę przewodowego połączenia między telefonem a Mojo, a także umożliwia dekodowanie zawartości, aby była odtwarzana przy użyciu zastrzeżonej technologii DAC Chorda.

Poly bazuje na funkcjonalności komputera z serwerem danych, odbiorniku DLNA, hubie Wi-Fi, module Bluetooth oraz czytniku kart SD (MPD) z wykorzystaniem wysokiej klasy oprogramowania.

Poly działa jako koncentrator Wi-Fi oraz Bluetooth, tak więc posiada dostęp do muzyki na wiele sposobów, w tym przesyłanie poprzez Wi-Fi, sieci urządzeń pamięci masowej (NAS) i zbiory przechowywane na kartach SD. Bluetooth oraz funkcja AirPlay zapewniają sprawne korzystanie przy pomocy smartfonów i umożliwiają różne kombinacje Mojo/Poly, które mogą być stosowane w całym domu, zapewniając wysokiej jakości streaming multi-room.

Wysoce zaawansowany, zminiaturyzowany moduł Poly dla Mojo, został zaprojektowany dla pełnej kontroli przy użyciu najlepszych (i najbardziej znanych) interfejsów użytkownika na świecie - smartfonów. Po podłączeniu do Mojo, Poly może być wygodnie przenoszony w kieszeni, czy torbie. Mojo zawsze było urządzeniem przyjaznym smartfonom i tak samo jest w przypadku Poly.

Poly jest kompatybilny z najnowszymi typami plików wysokiej rozdzielczości i obsługuje pliki PCM aż do rozdzielczości 768kHz i DSD64 do DSD512 (Octa-DSD). Wysokiej jakości czytnik kart SD w Poly zwalnia pamięć smartfona, tak więc nawet ogromne biblioteki nie muszą być przechowywane lokalnie na telefonach.

Technologie zastosowane w Poly to ukłon w stronę mobilności: Poly zawiera akumulator Li-Po pozwalający na około dziewięć godzin odtwarzania przy czterogodzinnym ładowaniu. Zarówno Mojo jak i Poly można jednocześnie ładować za pomocą złącza USB Micro zainstalowanego w Poly.

Urządzenie zostało precyzyjnie wykonane z aluminium lotniczego oraz jest ręcznie montowane w Wielkiej Brytanii.

Specyfikacja techniczna:

• Bateria: Akumulator litowo - polimerowy 2200mAh
• Czas odtwarzania: 9 godzin +
• Ładowanie: Poniżej 4 godzin. Mojo i Poly można jednocześnie ładować przez Poly Micro USB
• Typy łączności: Bluetooth A2DP i WiFi 2,4 GHz
• Pamięć: Micro SD - Nieograniczona pojemność maksymalna
• Wsparcie dla odtwarzania: Roon, DLNA, Airplay i Bluetooth
• Obsługiwane pliki: ACC, WAV, FLAC, AIFF, Ogg Vorbis, ALAC, WMA i MP3.
• PCM próbkowania: 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384 kHz, 717.6kHz i 768kHz
• Częstotliwość próbkowania DSD via DOP: DSD64 - DSD512 (Octa-DSD)
• Urządzenia obsługiwane: iPhone, iPad, smartfony i tablety z Androidem, smartfony i tablety, komputery z systemem Windows, komputery Mac OS X i DAPy (Astell & Kern, itp.)
• Wymiary: 50 mm (L) x 62 mm (S) x 22 mm (H)

MojoAndPoly_Hero_LWEB.jpgMojo-Poly-Case-lifestyle-900x675 (1)-675x500.jpgweb_chord_polymojo_02.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 18.12.2017 o 11:44, Superata napisał:

Wysokiej jakości czytnik kart SD w Poly zwalnia pamięć smartfona, tak więc nawet ogromne biblioteki nie muszą być przechowywane lokalnie na telefonach.

Dzień dobry.

Jak korzystać z tej ogromnej biblioteki na karcie SD kiedy jesteśmy poza domem i zasięgiem sieci WiFi? Obsługa karty SD według instrukcji wymaga użycia sieci WiFi (jakiejś, instrukcja obsługi tego nie precyzuje) do sterowania urządzeniem przez smartfon.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, że można udostępnić i połączyć się przez wifi telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez disaster3
      Hej, hej

po głębszych analizach i przewertowanych stronach na forum, doszedłem chyba do wniosku że zamiast DAP'a bardziej mi się przyda jakiś lepszy jakościowo i z większą mocą DAC/AMP, który też nie będzie stricte stacjonarny ale mobilny aby w ramach mieszkania móc go przenieść, zabrać ze sobą w jakieś inne miejsce (hotel, teściowie itd...)

W chwili obecnej mam AQ DFR i to on pełni główną rolę mobilną.
      Jak jeżdżę do i z pracy "środkami masowego rażenia", wtedy zabieram komórkę i wpinam albo iBasso it01s lub Aune E1 (póki co chętniej E1 bo lepiej mi się zgrywają DFR'em nie jazgoczą tak na górze ale it01s jeszcze w trakcie wygrzewania).
      DFR mały, kompaktowy, nie trzeba ładować zewn. ładowarką daje rade. Mobilnie jak dla mnie cudo.
      Jak pracuje z domu to wtedy DFR ląduje w laptopie i podpinam do niego AQ NightOwle. W pracy niestety nie nadają się do podpięcia bo za bardzo przepuszczają na zewn. i albo zakładam E1 albo it01s lub jak chce odpocząć od doków to AKG K518DJ.

Dlaczego DAP mi się nie przyda?
      1. Telefon + DFR = więcej możliwości
      2. Nie mam jakiś swoich ulubionych albumów, które zrzucałbym offline więc nawet opcja TIDALa z opcją offline chyba nie rozwiązałaby sprawy bo słucham wszystkiego co popadnie a znając siebie nie chciałoby mi się co wieczór siedzieć i kombinować z playlistami i je zrzucać na kartę pamięci
      3. DAPy szybciej się starzeją. Systemy wolniej chodzą vs telefon, nie będzie za jakiś czas aktualizacji, wyjdzie coś nowego i ta funkcjonalność DAPa przestaje być atrakcyjna nawet jak ma opcje DAC/AMPa. Po co wtedy więcej płacić za urządzenie combo jak można kupic DAC/AMPa bo źródło się ciągle zmienia (telefon, tablet, komputer...) a dac dalej będzie pełnił swoją funkcję.

Oczywiście to są moje subiektywne opinie ale tak to właśnie widzę. Niestety nie mam w domu czasu aby usiąść na 1h w spokoju i oddać się słuchaniu. Niestety praca, rodzina wykluczają takie opcje. Nie mam czasu taczki załadować i w trakcie takiej godziny mogę załatwić 15 innych rzeczy lub żona znajdzie mi jakieś zajęcie skoro się nudzę więc słucham tylko w drodze do i z pracy lub w trakcie pracy.

Jeśli chodzi o DAC/AMP to moją uwagę przykuł Chord Mojo ale tematów tyle opinie. Moglibyście mi jeszcze podrzucić jakieś pomysły DAC/AMPów które mógłbym rozważyć kompaktowych wymiarów, lepszych jakościowo od DFR'a ale które będę mógł zabrać do łóżka podpinając do komórki czy tabletu.

Z przeczytanych tutaj wiadomości już wiem (przynajmniej z opisu), że ideałem dla mnie do słuchawek które posiadam byłby DAC/AMP grający jak iBasso dx150 + AMP8. Nie lubię pudełkowatego basu ani naturalności/neutralności. Lubie mocny dół, wybrzmiewający subbas, bas, lekko cofniętą średnicą (nie za bardzo, lekko), no i nie ostrzącą górę. Nie, że góry nie lubię, lubię! Tylko jak podpiąłem iBasso it01s fakt, nówka z pudełka do DFR'a i włączyłem to szkliwo na jedynkach mi się zarysowało   Po kilkudziesięciu godzinach gry jest zdecydowanie lepiej.   Co radzicie? Pchać się w Chord Mojo czy będzie za mdły, jeśli nie Chord Mojo to co mniej więcej wielkości tego DAC'a?
    • Przez Superata
      Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7

Kolory: Black version, Red and Blue CP version

Cena regularna:  1499 PLN
      Cena promocyjna: 1100 PLN

Zapisy do końca grudnia 2018
      Wpłaty w dniach: 1-7 stycznia 2019. Ani wcześniej ani później dokładnie w tym terminie będą wymagane wpłaty.
      Jeśli ktoś nie dotrzyma terminu to niestety nie zrealizujemy.

Realizacja w styczniu.

https://mp3store.pl/szukaj?controller=search&search_query=FA7

Przy zapisach prośba o podanie koloru.
      Jak zawsze najpierw lista w temacie. Potem zamawiamy w sklepie online podając hasło: Preorder FA7, po mailu zwrotnym w podanym terminie dokonujemy wpłaty na podane w nim konto. Potem już tylko czekamy na słuchawki. Przypominam w preorderach nie ma zwrotu. 

Lista:
      1
      2
      3
    • Przez Superata
      Nie wzbudzał mojego zaufania, powyginany, dziwny - o co chodzi?
      Niby muzykę każdy odbiera inaczej, inaczej słyszymy i czujemy. Dlatego te dziwne kształty i kąty.
      O dziwo w ręce leży jak ulał. Pewnie i łatwo sterować praktycznie wszystkimi funkcjami. 
      Włożyłem kartę, wszedłem w bibliotekę...
      To gra i to jak! Po AK380i SP1000 to chyba będzie mój lider, jeszcze tylko SE100 nie słuchałem
      SR15 jest genialny! Warto posłuchać i ocenić samemu. 

• Przez Superata
      Kolejny preorder dla naszych forumowiczów. Zgodnie z dotychczasowymi zasadami preorder ma super cenę, ale nie ma możliwości zwrotu jako zakup online. 

Świetne słuchawki Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio

Cena regularna to  2999 PLN
      Cena w przedsprzedaży to : 2150 PLN dokładnie 849 PLN taniej!

Zapisy i płatność do końca grudnia. Realizacja w styczniu. 
      Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym modelu słuchawek zapraszam na stronę producenta - tu

Zamawiamy przez link do naszego sklepu. Link pojawi się niebawem gdy tylko wprowadzimy produkt do sklepu online. W uwagach do zamówieni wpisujemy swój nick  z forum oraz hasło akcji: DIANA. Po zamówieniu oczekujemy na @ zwrotny ze sklepu z potwierdzeniem nowej ceny. Dokonujemy przelewu i czekamy na słuchawki. 

Jak zawsze proszę tez o listę zamawiających w tym temacie. 
      1-
      2-
      3-

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności