Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

POLY - Mojo Poly - 15%


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wielu z was pewnie zapomniało, że mieliśmy to mieć - nagle boom i trafiły się nam. Aż 10 szt. 

Cena dla was z rabatem 15% 

Chord Mojo znany chyba jest już każdemu kto interesuje się sprzętem audio. Dla mnie prawie doskonały.
Dociekliwi pewnie zauważyli, że w naszej ofercie Chorda pojawiło się coś o wdzięcznej nazwie Chord Poly.

 

Co to jest POLY?

 

Nowy moduł Poly od Chord Electronics przekształca wzmacniacz słuchawkowy/DAC Mojo w pełnowartościowy bezprzewodowy sieciowy odtwarzacz muzyczny wysokiej rozdzielczości, streamer oraz odtwarzacz kart SD, oferując bezprzewodowe odtwarzanie oraz sterowanie przy pomocy smartfona.

Poly eliminuje potrzebę przewodowego połączenia między telefonem a Mojo, a także umożliwia dekodowanie zawartości, aby była odtwarzana przy użyciu zastrzeżonej technologii DAC Chorda.

Poly bazuje na funkcjonalności komputera z serwerem danych, odbiorniku DLNA, hubie Wi-Fi, module Bluetooth oraz czytniku kart SD (MPD) z wykorzystaniem wysokiej klasy oprogramowania.

Poly działa jako koncentrator Wi-Fi oraz Bluetooth, tak więc posiada dostęp do muzyki na wiele sposobów, w tym przesyłanie poprzez Wi-Fi, sieci urządzeń pamięci masowej (NAS) i zbiory przechowywane na kartach SD. Bluetooth oraz funkcja AirPlay zapewniają sprawne korzystanie przy pomocy smartfonów i umożliwiają różne kombinacje Mojo/Poly, które mogą być stosowane w całym domu, zapewniając wysokiej jakości streaming multi-room.

Wysoce zaawansowany, zminiaturyzowany moduł Poly dla Mojo, został zaprojektowany dla pełnej kontroli przy użyciu najlepszych (i najbardziej znanych) interfejsów użytkownika na świecie - smartfonów. Po podłączeniu do Mojo, Poly może być wygodnie przenoszony w kieszeni, czy torbie. Mojo zawsze było urządzeniem przyjaznym smartfonom i tak samo jest w przypadku Poly.

Poly jest kompatybilny z najnowszymi typami plików wysokiej rozdzielczości i obsługuje pliki PCM aż do rozdzielczości 768kHz i DSD64 do DSD512 (Octa-DSD). Wysokiej jakości czytnik kart SD w Poly zwalnia pamięć smartfona, tak więc nawet ogromne biblioteki nie muszą być przechowywane lokalnie na telefonach.

Technologie zastosowane w Poly to ukłon w stronę mobilności: Poly zawiera akumulator Li-Po pozwalający na około dziewięć godzin odtwarzania przy czterogodzinnym ładowaniu. Zarówno Mojo jak i Poly można jednocześnie ładować za pomocą złącza USB Micro zainstalowanego w Poly.

Urządzenie zostało precyzyjnie wykonane z aluminium lotniczego oraz jest ręcznie montowane w Wielkiej Brytanii.

 

Specyfikacja techniczna:

• Bateria: Akumulator litowo - polimerowy 2200mAh
• Czas odtwarzania: 9 godzin +
• Ładowanie: Poniżej 4 godzin. Mojo i Poly można jednocześnie ładować przez Poly Micro USB
• Typy łączności: Bluetooth A2DP i WiFi 2,4 GHz
• Pamięć: Micro SD - Nieograniczona pojemność maksymalna
• Wsparcie dla odtwarzania: Roon, DLNA, Airplay i Bluetooth
• Obsługiwane pliki: ACC, WAV, FLAC, AIFF, Ogg Vorbis, ALAC, WMA i MP3.
• PCM próbkowania: 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384 kHz, 717.6kHz i 768kHz
• Częstotliwość próbkowania DSD via DOP: DSD64 - DSD512 (Octa-DSD)
• Urządzenia obsługiwane: iPhone, iPad, smartfony i tablety z Androidem, smartfony i tablety, komputery z systemem Windows, komputery Mac OS X i DAPy (Astell & Kern, itp.)
• Wymiary: 50 mm (L) x 62 mm (S) x 22 mm (H)

MojoAndPoly_Hero_LWEB.jpgMojo-Poly-Case-lifestyle-900x675 (1)-675x500.jpgweb_chord_polymojo_02.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 18.12.2017 o 11:44, Superata napisał:

Wysokiej jakości czytnik kart SD w Poly zwalnia pamięć smartfona, tak więc nawet ogromne biblioteki nie muszą być przechowywane lokalnie na telefonach.

Dzień dobry.

Jak korzystać z tej ogromnej biblioteki na karcie SD kiedy jesteśmy poza domem i zasięgiem sieci WiFi? Obsługa karty SD według instrukcji wymaga użycia sieci WiFi (jakiejś, instrukcja obsługi tego nie precyzuje) do sterowania urządzeniem przez smartfon.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzień dobry.

Rok po zakupie MojoPoly wciąż nie możemy wraz ze sprzedawcą rozwiązać problemu obsłgi karty SD. Urządzenie trafiło nawet do serwisu, który stwierdził, że wszystko ok. lecz nie dał wskazówek do rozwiązania problemu. Nie wiedział?

Drogie urządzenie pozostaje bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności