Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Smarfon z brzmieniem podobnym do HTC ONE M8


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,poszukuję smartfona w cenie do 1000 zł z możliwie najlepszą jakością dzwięku. W moim M8 bateria już pada i 16 gb pamięci to za mało.Ogólnie jak najbardziej podoba mi się brzmienie HTC.W połączeniu z poweramp i KZ ZST,jakość jest naprawdę zadowalająca.Myślałem nad XIaomi Mi 5,ale miałem kilka telefonów tej firmy i jakość dźwięku była zawsze przeciętna (poza Mi Note Pro,ale tam bateria kuleje).Moje ogólne wymagania:

-Cena do 1000 zł

-Mini jack

-Przyzwoita bateria (te 4 godziny SOT)

-minimum 32 gb wbudowane i slot na karte micro sd(ewentualnie bez slotu,ale wtedy pamięć minimum 64 gb)

-W miarę wydajny (poziom snapdragona 625 jest ok)

-Jakość dzwięku taka jak w/lub lepsza HTC M8 ,XIaomi Mi Note Pro.

 

Proszę o propozycje,jestem otwarty na wszystko,poza markami bardzo "egzotycznymi" Xiaomi,Leeco,ZTE jak najbardziej wchodzą w grę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG mają wbudowanego DACa w tej cenie chyba styknie V10/V20, ale cóż nic lepszego nie znajdziesz, jeśli chodzi o muzykalność. Jako odtwarzacz za to polecam Neutron, więcej możliwości. Słyszałem za to, że Samsungi syfiasto grają jak na swoje standardy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axon 7 mini na gearbest.com za niecałe pińcet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android z natury ma j. Polski. Kwestia romu to twój wybór. Axon po wyjęciu z pudełka będzie aktualizowany do Nugata. Zte sprzedaje je w Polsce ale cena 999 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój jutro dojdzie jest teraz w Lipsku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia - głośniki biją te z HTC M8. Jest poręczniejszy od HTC mimo ciut (0,2 cała) większego ekranu. Ekran ma ładne kolory. To na tyle po 30 minutach zabawy po rozpakowaniu, dalsza zabawa wieczorem w domu. Mimo cła i Vat nadal bardzo atrakcyjnie wygląda cena (649 pln razem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam,że ten AMOLED też mnie skusił.Chociaż mam nadzieję,że kolory nie są aż tak intensywne jak te w samsungach.Liczę po cichu,że uda się ominąć dodatkowe opłaty,ale w porównaniu z "polską" ceną, 650 zł wygląda nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 pln w kieszeni :) Raczej nie licz na to. Jak się uda to będziesz miał dodatkowy bonus, ale lepiej policz z opłatami 

 

Dźwięk zarówno z głośników jak i na słuchawkach bardzo dobry. Wgrałem trochę utworów we flacach 24/96 i mogę powiedzieć że śmiało może zastąpić tańsze dapy. Wszystko jest na swoim miejscu, bas niziutko schodzi, niezła scena i separacja instrumentów. Fajnie chodzi tryb OTG, z dysku przerzuciłem 54 utwory (prawie 5 GB) w ok niecałe 3 minuty. Zdjęcia też niczego sobie, a biorąc cenę jaką zapłaciłem to wręcz bardzo dobrze. A filmiki reklamowe z dźwiękiem przestrzennym super, jednak do multimediów amoled jest super. Wykonanie nie ustępuje dużo droższym smartfonom. Wydajność jednak na średnim poziomie, ale do multimediów i zwykłego użytkowania wystarczająca. Ogólnie bardzo udany zakup 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę,że snap 617 to typowy średniak i za tę kwotę mógłbym mieć coś wydajniejszego,jednak nie to było priorytetem. Bateria daje radę? pociągnie te 4 godziny SOT ? Miałeś może shanling m1,jak dźwiękowo wypada przy nim ZTE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne granie i trochę więcej mocy na wyjściu słuchawkowym. Na maksa jak ustawiasz to nawet na 60 Ohm MF100 nie da się słuchać bo może ogłuchnąć. Na M1 jest po prostu głośno. Ale granie podobne. Ekran i aparat niezłe. Trochę brakuje do amoleda z Note 4, ale jest bardzo przyzwoicie. Testów SoT nie robiłem, w stanie czuwania po 30 godzinach ubyło 6%. W cenie nawet z opłatami celnymi wart swojej ceny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trochę mniej daje ale barwy są bardzo nasycone jak to amoled :). No i bardzo poręczny mimo 5,2 cała. Mniejszy od HTC E8, a ekran,0,2 cała większy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam! pozwolę sobie podpiąć się pod temat☺️

 

Dzisiaj rozpakowałem swojego axona 7 mini i mam kilka pytań do Was użytkowników owych maszyn. Jakich odtwarzaczy, equalizerów używacie? bo wrzuciłem właśnie kilka flaców i na systemowym odtwarzaczu gra to tak sobie (koss ksc 75), po włączeniu tych wszytkich dodatków dolby coś tam jest lepiej ale nie da się lub nie umiem poustawiać sobie zakresów equalizera na sztywno (ja przesuwam a krzywa wraca z powrotem).  Wbudowane głośniki na tych filmikach pokazowych ładnie grają, a jak zapuszczę jakiś kawałek to charczą też tak macie? Pozdrawiam!

IMG_20180704_163839.jpg

Edytowane przez pawelgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności