Jump to content

Report

• Similar Content

• By argian
      Do sprzedania 

--------- możliwość wysyłki paczkomatem lub kurierem (10-20 zło)
      --------- możliwość odbioru/obejrzenia osobistego w Krakowie (Ruczaj/Kampus UJ)

DAC: iFi Micro iDSD Black Label (czarny)

Nie będę się rozpisywał nad właściwościami. Recenzje:
      https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-ifi-micro-idsd-black-label/
      https://hifiphilosophy.com/recenzja-ifi-audio-idsd-bl/

Zestaw kupiony 6.10.2018 w Audioplaza w Poznaniu (dokument w zdjęciach) za 2600zł. 

W skład zestawu wchodzi:
      - pudełko z obwolutą, papierki
      - pokrowiec z aksamitu z logo iFi, gumka silikonowa, podkładka silikonowa
      - kabel USB żeński* - męski dłuższy
      - kabel USB żeński* - męski krótki, kątowy
      - kabel USB żeński* - USB-C męski bardzo krótki UGreen
      - przełączka USB żeński* - USB-B żeński
      - kabelek mini-jack męski - mini-jack męski 
      - przejściówka optyczna żeńska-męska (mini bodajże)
      - redukcja jack
      - DAC 
      Wszystko widać na jednym ze zdjęć. 

Zrobiłem test baterii ze słuchawkam HD800. Przy ustawieniu TURBO (najbardziej prądożerne) DAC pracował 4h i grał dalej. Na tym test zakończyłem uznając, że bateria jest OK. 

DAC był używany wyłącznie stacjonarnie (na biurku) i wyłącznie do słuchawek.

Więcej informacji/zjęć na priv. 

CENA jaka mnie interesuje to 1800 zł   UPDATE: 1500 zł 

• By holdegron
      Witam
      Sprzedam wzmacniacz mobilny Fiio E12A.
      Wersja A, czyli dedykowana do IEM, ze względu na brak szumów.
      Przy wzmocnieniu H daje radę "tępym" słuchawkom, nawet z cichego źródła.
      Stan 9/10, akku jak nowy. Używany sporadycznie.
      W komplecie fabryczne kabelki - do ładowania USB, i jack-jack 3,5.

Wzmaczek udany, można zapoznać się z recenzjami, choćby na naszym forum.

Cena 350zł z wysyłką, do negocjacji.
    • By Damix
      Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 

1. Fiio LC-BT1 adapter bluetooth by twoje ulubione IEMy mogły się łączyć bezprzewodowo że źródłem. Złącza mmcx. Dźwiękowo dużo lepszy niż Fiio UTWS1/TRN BT20S. Używany z dwa tygodnie. Jednak przesiadłem się na słuchawki z ANC do podróży. W zestawie adaptery, przewód do ładowania, malutkie etui by zmieścić taki zestaw w kieszeń.
      Cena: 110 zł + wysyłka 

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron, na gniazdach Rean, z tego co pamiętam miedź srebrzona. Używana kilka razy z AKG K7XX żeby podpiąć przewód jack-jack.

Cena: 35 zł + wysyłka. 

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. W sumie rzadko z nich korzystam, przez pandemię niewiele podróży ;), więc nie ma sensu ich kisić w mieszkaniu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.
      Cena: 90 zł + wysyłka 

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP jeden z lepszych, a już na pewno w swojej cenie wymiata, choć nie jest zbyt popularny ze względu na nietypową konstrukcję. Sensowna moc, duża dynamika i rozdzielczość. Obsługa LDAC, aptx HD, aptx LL itd. stan dobry, ale jest trochę malutkich zarysowań ze względu na błyszczącą obudowę. Wszystko co w zestawie: klips, kabel do ładowania, etui ładujące,  samo urządzenie, gumowe etui na etui ;).
      Cena: 249 zł + wysyłka

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 
      Cena: za darmo + wysyłka. 

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  
      Cena za komplet: 60 zł + wysyłka 

• By zxcvn
      Cześć,

kupiłem ostatnio topping dx3, w zestawie był zasilacz, podpiąłem całość i wszystko działało spoko. Wczoraj przepinałem kable na listwie do której był podłączony amp i poszły iskry w gnieździe obok. Z racji, że byłem bardzo blisko zasilacza to zacząłem słyszeć odgłos który się z niego wydobywa jakby "brzęczenie" odgłos jest silniejszy gdy amp ma wyłączony wyświetlacz, po włączeniu wyświetlacza już go nie słychać. Myślałem, że coś nie tak z listwą przepiąłem go do innej ten sam efekt, gdy podpinam go do gniazda sieciowego również jest słyszalny dźwięk z wnętrza. Pytanie jest tutaj czy po tych iskrach coś się w nim uszkodziło? Nie jestem pewien czy ten dźwięk był wcześniej, nigdy nie zwracałem na to uwagi na 80% wydaje mi się, że go nie było
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy