Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Marshall Major II Bluetooth czy warto kupić?


Lowca Androidow

Pytanie

Witam.

Przymierzam się do zakupu słuchawek "Marshall Major II Bluetooth" - chciałbym prosić o opinię fachowców i ewentualnie posiadaczy tego modelu.

Trochę czytałem w necie i to co wyczytałem przemawia za, ale tutaj  są odpowiedni ludzie i chciałbym przeczytać również ich opinię.

Ewentualnie proszę o propozycje w podobnej cenie.

Słucham muzyki różnorodnej - od dance poprzez elektroniczną, rock po metal.

Lubię bass, ale żeby nie byl przejaskrawiony odczuwalną przestrzeń.

Edytowane przez Lowca Androidow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie znam wersji BT ale słuchałem wersji przewodowej i wg mnie bas tam rządzi. Są to ciemne słuchawki z bardzo dużą ilością basu, i to nie najlepszej jakości. Napisz jaki typ to ma być 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ogólnie chodzi mi o dobre sluchawki BT któe choć trochę przpyomną KOSS Porta Pro

Nie chcę się pakować w kolejne urządzenia typu przenośne nadajniki itp bo chcę mieć dźwięk  bezpośrednio z Pionneer XDP-100R

 

Nie jesetm znawcą - podoba mi się brzmienie moich Koss'ów - ciepły miękki bass, średnie i wysokie nie są narzucające się - jak dla mnie wszystko w nich jest ładnie zgrane i coś podobnego chciałbym w słuchawkach BT, ale ni eno name :) - cena w granicy 500 -600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To zamiast tych Marshalli kup Bluedio T4s. Sporo tańsze wg mnie dźwiękowo wygrywa T4s 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie słuchałem ich 

Jak chcesz z Polski to mozos.pl lub x-kom.pl ale tam prawie 2x tyle co z Chin. Na bazarku są chyba 2 oferty poniżej 200 pln 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytałem recenzję o tych T3+ i według tej recenzji Recenzja Bluedio Turbine T3+ | Audiofanatyk.pl można do nich podłaczyć jednocześnie dwa urzadzenia - to byłoby dla mnie dobre - podłączony odtwarzacz i telefon - tylko czy faktycznie tak jest - nie mogę nigdzie znaleźć o tym informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do T4s też to możesz, a na audiofanatyk.pl masz recenzję również T4s i pisze tam że znaczny postęp we właściwą stronę. 

Możesz również podłączyć drugie słuchawki z wejściem na jack 3,5 mm i we dwie osoby słuchać tego samego. A jak rozbudujesz ten układ podłączając moduł bt to możesz z partnerką tańczyć do innej muzyki niż grają na imprezie :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki.

Czytałem tą recenzję, ale tam było T4 i nie wiedziałem, zę to to samo co T4s - albo czytałem inną opinię :D

W każdym bądź razie tą którą czytałem nie było nic wspomniane o możliwości podłaczenia drugich sl€chawek, a na tym mi zależy oraz że można podłaczyć dwa urżądzenia jednocześnie - T4s bardziej mi się podobają wizualnie no i są nowsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie całe 45 $ to bardzo fajna cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aliexpress.com ma teraz dla Polski ubezpieczenie Allianz a przesyłka za free. Jak poszukasz to z magazynu w Hiszpanii w 5 dni będziesz miał 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trzeba pisać do sprzedawcy. Zwykle dają upust lub towar nowy zależy od problemu 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok

Wielkie dzięki za pomoc.

Mam jezcze jedno pytanie odnośnie zakupó na aliexpress - tak trochę poczytałem i różne problemy mają ludziki, coś piszą, żeby nie zamaiwać kurierem DHL, mieli jakieś opłaty celne itp.

Możesz coś podpowiedzieć żeby było prosto i bezproblemowo - wiem już, że trzeba płacić kartą żeby w razi eW mieć możliwośćć zwrotu kasy za niedostarczowny towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje jutro lub w czwartek dotrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Ja właśnie mam Bluedio T4S

Mam teraz prośbę do kogoś kto ma lub miał - jako, że jestem niewidomy, no prawie, ale instrukcja jest dla mnie nieczytelna.

Do czego które przyciski?

Jak właczamy słuchawki żeby sluchać po BlueTooth no i jak je parujemy?

Jak dodajemy drugie urządzenie aby były sparowane dwa jednocześnie  - chcę sprować MP4 i telefon

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Włączasz dolnym małym z przodu

Z przodu dwa małe- dolny - wielofunkcyjny; włączanie odbieranie, kończenie rozmów, górny mały start stop odtwarzania

z tyłu długi przycisk - pogłaśnianie, przyciszenie. Długie wciśnięcie u dołu utwór wstecz, u góry - utwór do przodu

Parowanie. 

1. Włączasz aż usłyszysz "Power on" a za chwilę "pair ready" wtedy wybierasz na odtwarzaczu Bluedio T4 i parują się. Aby dodać drugie  urządzenie postępujesz identycznie. Jak sparujesz dwa urządzenia to po prostu włączasz słuchawki i na obydwu urządzeniach wybierasz Bluedio T4.

Na prawej słuchawce jest przełącznik ANC, włączasz ANC przesuwając do tyłu, dźwięk stanie się jaśniejszy i zapali się zielona lampka. 

Możesz podłączyć drugie słuchawki tylko trzeba wyałczyć ANC. I drugie słuchawki muszą mieć wejście w muszli na jacka 3,5 mm

Jak wrażenia z pierwszych chwil użytkowania? 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki serdeczne.

To teraz po pracy do domciu i będę się bawił.

Sorki,

NIe doczytałem do końca hehe.

Pierwsze wrażenia - rewelacja, pięknie grają, basik jak należy bez przesadnego dudnienia, tak jak lubię.

Jescze jedno pytanie - czy T4S tez mają opcję dźwięku przestrzennego 3D tak jak 3S - jeśłi tak to gdzie się włącza?

Nie jest mi to niezbędne - chciałem jedynie sprawdzić efekt - jeśli jest dostępny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorki, chciałem edytować post powyżej, ale jak klikam "edit" to nie mogę namierzyć pola do wpisania tekstu do poprzedniej wiadomości.

PIszę więc tutaj.

Jedyny mankament jaki narazie zauważyłem to skrzypienie na zawiasach, mam nadzieję, żę to minie, że się rozchodzi - metal trze o plastik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No niestety nie ty jeden to zauważyłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale T3 jest sporo gorsze dźwiękowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności