Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[DAC USB] [400 - 500] Do Superluxów HD 330


sux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje dobrać jakiś DAC z USB do słuchawek HD 330. To będzie moj pierwszy jaki kolwiek wzmacniacz dlatego im wiecej czytam tym bardziej się gubię. Wiem że słuchawki potrzebują DACA z zimnym brzmieniem i musza powiekszyć scene która w tych słuchawkach jest mała. 99% słuchanej muzyki to rap, więc fajnie jakby było troche basu ale bez przesady. Najlepszym rozwiazaniem była by mozliwosc zasilenia z portu USB ale również z gniazdka, jeżeli takie DACe istnieją :) W jednym temacie przeczytałem że graja dobrze z FiiO E07K Andes lecz niestety nie jest on juz probukowany a zmieścił by mi się w cenie, czy jest może jakiś jego godny następca lub alternatywa ? Zastanawiałem się również nad FiiO E10K lecz przeczytałem ze hd330 graja z nimi az przesadnie za ostro i nie da się tego słuchać (cokolwiek znaczy ostro). Bardzo prosze o pomoc ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kuman napisał:

E10k jest bardziej w sterylna stronę.

smsl m3 będzie ok albo nowy filio q1 tez fajnie wyglada i jest na akm.

jesli priorytetem wokale to SMSL m2 ale ten może być za ostry na górnej średnicy dla niektórych.

 

raczej wokale ale z przyjemnym nie przysłanijącym ich basem, ogolnie q1 wygląda ładnie , ale jest przystosowany aby byc przenośnym, wolal bym coś aby postawic na biurku, dlatego skłaniam się w storne smsl m3 .

Ciekawe w m3 jest zasilanie na dwóch gniazdach usb , moze jest jakas alternatywa z czymś co zasile przez gniazdko ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno da sie zasilic m3 z gniazdka/powrbanku a drugi port usb wtedy bedzie przesylal tylko dane(tu pewnie wystapi koniecznosc uzycia splittera usb)

Ale po co taka kombinacja skoro glowny wejscie usb jest do zasilania i danych jednocześnie. A te drugie to tylko zasilanie do użytkowania gdy podlaczasz urządzenie do smaetfona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności