Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audeze LCDXC pomoc


huzar24

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Chcheckitout napisał:

Znam ten ból bo mi też padły tylko inne modele. Ktoś też wspomniał, że 2016 są poprawione. Nie wiem ile w tym prawdy ale mi właśnie padły 2016 :( 

Audeze-Team-Dream to prawdziwy znawca audiofilskich potrzeb. Potrafi tak profesjonalnie poniżać, chłostać i dymać...ach,och, uuaaa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/20/2018 o 12:37, retter napisał:

Ciekaw jestem co będzie z LCD2C robionymi po kosztach :D

 

Ehh, wykrakałeś, a już Cię miałem ganić, że głupoty piszesz :Phttps://www.head-fi.org/threads/audeze-lcd-2c-classic-2017-impressions-thread.862174/page-116#post-13987522

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2018 o 14:58, oblivion napisał:

 

Ehh, wykrakałeś, a już Cię miałem ganić, że głupoty piszesz :Phttps://www.head-fi.org/threads/audeze-lcd-2c-classic-2017-impressions-thread.862174/page-116#post-13987522

Już mi się micha cieszy jak widzę te zwroty. Generalnie jak bym dorwal to odrazu poprawka błędów. Ale że będą ciemnejsze niż bez fazora to nie widzę sensu kupowania. Brak dołu przeżyje brak góry nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę nowości w wątku.

Po pierwsze nie wiedziałem, że będę tak skakać z radości po otwarciu małej zalakowanej koperty, z której to serwis Audeze chciał otrzymać informacje o numerze seryjnym, a którą wcisnąłem gdzieś w karton.

A w środku....

data wystawiania certyfikatu z 2015r oraz informacja, że gwarancja na drivery wynosi 3 lata - czyli mój egzemplarz jest objęty gwarancją:-)

Nie miałem paragonu, ale Pankracy z forum zadał sobie trud i odnalazł kopię przelewu, a Audiomagic stanął na wysokości zadania i wystawił kopię paragonu.

Audeze odesłało mnie do nowego dystrybutora Audioklan-u.

 

Ktoś zasugerował kupno samych driverów. Osoba, z którą korespondowałem w Audeze stwierdziła, że nie takowych sprzedają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na odpowiedź z Audioklanu, ale tak to wynika z korespondencji z serwisem Audeze US.

 

Audioklan podjął serwis, wysyłam i pewnie trochę poczekam, ale to i tak dobra wiadomość:-)

Edytowane przez huzar24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cuda, cuda ogłaszają:-)

Wysłałem do Audioklan w poniedziałek, we wtorek otrzymałem telefon w celu weryfikacji danych adresowych do odbioru.

W tym samym tygodniu w piątek kolejny. Uprzejmy Pan opowiada, że dał radę z powrotem nałożyć welurowe pady i jeszcze raz potwierdza adres.

A ja pytam zbaraniały - to nie lecą/płyną do US? byłem gotowy na odbiór w czerwcu. Tak po prostu? Po 4 dniach?

A Audioklan odpowiada, tak po prostu - mamy drivery na stanie.

Chwilę później przychodzi sms o nadaniu przesyłki przez DHL.

Będą w poniedziałek.

Szczęśliwy koniec historii i laurka dla dystrybutora:-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mam od tygodnia z powrotem. Drivery nowe i wiedziałem, że zagrają inaczej, ale hmm... lepiej? Niewygrzane? Są delikatnie jaśniejsze i bas zrobił się bardziej sprężysty i twardszy. Mam paczkę utworów co znam na pamięć i czuję różnicę jak stopa w perkusji kiwa mi głową. Wcześniej tego nie było.

Idealnie trafiły w gusta:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności