Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Co zamiast K518DJ


bongthrower

Pytanie

Witam,

Do tej pory używałem AKG K518DJ, ale przyszedł czas zakupu nowych słuchawek. Zastosowanie: głównie iPhone/odtwarzacz przenośny (outdoor, ale też czasem w domu). Muzyka: głównie rock, metal. Odsłuch zazwyczaj z mp3 320 albo CD.

 

Zastanawiam się nad trzema modelami:

Superlux HD681 EVO Black MK II,

Takstar HD2000,

Sennheiser HD205 II

 

- które z tych słuchawek wybrać, przy założeniu, że do tej pory miałem AKG K518DJ (z których byłem ogólnie zadowolony chociaż były nieco "przytłumione", może trochę za ciemne)?

 

Czy w ogóle któreś z tych słuchawek będą lepsze od K518? Czy może ktoś zaproponuje coś innego? Budżet do 180 PLN (nieprzekraczalny, więc proszę nie pisać o droższych). Interesują mnie tylko słuchawki nauszne (warunek konieczny) i najlepiej zamknięte (warunek niekonieczny).

Edytowane przez bongthrower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Evo 681 są wokółuszne i są dość duże, brak regulacji pałąka - na początku mocno cisną.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to na plus, soczysty bas, ale z kolei góra duża słabsza w porównaniu do 681. Grają bardziej rozrywkowo.

Miałem 2 egzemplarze - oba reklamowałem, w obu przypadkach padła słuchawka przy wtyku. Może przypadek, ale trochę mnie to do nich zraziło.

Nie sądzę, aby był to wielki upgrade.

Nad takstarami sam się swego czasu zastanawiałem, ale ciężko je dostać w pl, chyba że używki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, bongthrower napisał:

Niesprawnych już niestety, dlatego szukam nowych. Takstary są na Allegro za 130. I teraz pytanie, czy będą lepsze od tych AKG, czy nie kombinować i kupić jeszcze raz to samo

 

Masz na myśli aukcje mp3store ?

Sprowadzane z chin, ja na swoje pro82 czekam drugi miesiąc, good luck :)

Jak znajdziesz aukcje z nowymi hd2000 w Polsce daj znać - sam zamówię :)

Edytowane przez drXz0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności