Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne na prezent


drXz0r

Pytanie

Witam,

z racji zbliżających się świąt poszukuję prezentu dla brata.

Dość niespodziewanie okazało się, że sam planował zakup słuchawek - jako że nie jest audiofilem, podejrzewam że kupiłby coś w jednej z sieciówek za ~50zł.

 

Użytkowanie:

Chwilowo korzysta z pożyczonych DTX910, aczkolwiek bardziej preferowane będą tu słuchawki półotwarte/zamknięte - użytkowanie w domu w późnych godzinach wieczornych. Muzyka raczej mainstreamowa + ew. jakiś rock, do filmów i seriali.

Fajnie jakby nie grały płasko, akcentowalny basik mile widzany.

 

Źródło:

Użytkowane głównie w domu na nowym komputerze stacjonarnym, więc zakładam że jakiś nowszy soundblaster.

 

Cena:

Z racji potrzeby kupna innych prezentów górna granica to 150 zł.

 

 

Liczę na pomoc użytkowników, ostatnio szukając słuchawek dla siebie przeczytałem tysiąc różnych recenzji i już mam mętlik w głowie :)

Aha - wszystkie opcje z Chin i z zagranicy odpadają, czekam 2 miesiąc na takstary, do świąt 2 tyg., nie chcę powtórzyć scenariusza.

 

Edytowane przez drXz0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

681 EVO sam użytkowałem, o ile na dźwięk nie mogę narzekać, o tyle jakość wykonania i duże wymiary pozostawiają wiele do życzenia.

Pierwszą parę reklamowałem po miesiącu, drugą po 12 miesiącach.

 

Zastanawiałem się nad Encore Rockmaster Live - nie miałem za bardzo styczności z nausznymi, więc nie wiem jak z wygodą i izolacją.

Ew. coś z tańszych Senków, AKG 518dj, jakieś inne pomysły ?

 

 

 

 

Edytowane przez drXz0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpuszczam całkowicie temat słuchawek przenośnych, wybór mocno się zawęził, na dobrą sprawę jedyne co przychodzi mi do głowy to AKG K52/K72 - miałem możliwość odsłuchu, efektu wow nie ma, ale grają poprawnie i są wygodne.

 

Zaintrygowała mnie za to taka pozycja, czy ktoś kojarzy ten model  AUDIO-TECHNICA ATH-T300 ?

 

Szukam i szukam recenzji/opinii ale strasznie ciężko coś sensownego znaleźć. Z dostępnością też ciężko, odsłuch odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności