Skocz do zawartości

Wasz najbardziej ulubiony utwór Depeche Mode to?


Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temat, dla mnie Depeche Mode to temat rzeka.

Ale zdecydowanie najlepszą płytą jest "Songs of Faith and Devotion" - lub jeszcze lepiej - niezapomniany album koncertowy "Devotional Tour".

I oczywiście z tej płyty - utwór wszech czasów - "In Your Room" z głębią która mnie poraża do dziś od wielu, wielu lat...

 

2 godziny temu, Compton napisał:

No tak, odpowiednie słuchawki. Jazzu z ECMu na DT150 byś nie posłuchał. ;)

 

No właśnie na DT150 wspaniale jest posłuchać DM.

Słucham też na nich jazz (nawet z ECM), choć teraz nie wiem czy to prawidłowo... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Soundman1200 napisał:

A swoją drogą ,ciągle mnie ciekawi jaką by drogą Depeche Mode poszło gdyby Vince Clarke nie odszedł z zespołu...?

Nie wiadomo bo rzecz się nie wydarzyła ale jest duża szansa, że DM skończyłby jako niszowy zespół trafiający do bardzo wąskiej grupy odbiorców. Praktycznie cała pierwsza płyta DM to dzieło Clarka tak muzycznie jak i tekstowo i myślę, że można spokojnie założyć, że podobnie byłoby z kolejnymi tym bardziej, że był przecież założycielem zespołu. Kim jest Vince Clark dziś? No właśnie. Niby coś tam grał, niby współpracował z wieloma znanymi muzykami a teraz ponoć nawet dłubie coś  z J.M. Jarre'm ale umówmy się , to nie jest i nigdy nie była postać z top10 list przebojów. Jego odejście pozwoliło imo na rozwinięcie talentów i usamodzielnienie artystyczne reszty członków zespołu co poskutkowało takim wysypem hiciorów o jakim wiele nawet całkiem znanych zespołów może tylko pomarzyć. Oczywiście to tylko takie gdybanie :P

 

 

Tak przy okazji, pomimo, że płyty ery post Violator już niespecjalnie do mnie trafiają to jednak czasem zespół miewa przebłyski np. takie jak ten:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności