Skocz do zawartości

Wasz najbardziej ulubiony utwór Depeche Mode to?


Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo... zabiłeś mi ćwieka. Depeche Mode to jeden z moich ulubionych zespołów, ale ciężko mi wskazać ulubiony utwór.

Może tak nietypowo

 

Ewentualnie It's No Good, z którego sampel toważyszy mi od lat jako dzwonek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master and servant, policy of truth, world in my eyes, lie to me, somebody, people are people (chociaż po reklamach VW mi już go za dużo :D ), stories of old, everything counts,  Sometimes Wish I Was Dead, photographic, strangelove, sacred, i want you now...to chyba wszystko :D .

 

Miał być jeden ale nie potrafię wybrać bo w każdym jednym coś innego mi się podoba :) . Kolejność przypadkowa :)

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, userfrom napisał:

Cała płyta Violator. Utwór, który najczęściej z niej odtwarzam to World in My Eyes.

Moim zdaniem to też najlepsza płyta. Jest też chyba najlepiej nagrana ze wszystkich...tylko że to nadal jest słaba realizacja...a szkoda :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam swoje wspomnienia z dwoma utworami Depeche Mode

 i tym 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój namber łan...

Zaczynałem ich słuchać w jakoś w 87-88 - to były czasy kiedy kupowało się czystą kasetę Pewexie i grzecznie szło do Pana w domu towarowym co miał sprzęt do nagrywania z CD na kasetę. Płaciło się z góry i przychodziło najszybciej za 2 dni (Pan był jeden a chętnych wielu). No i koniecznie trzeba było kupować droższe 90tki żeby jeden album wszedł na jedną stronę kasety :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, pamiętam te czasy. :)

Kiedyś sie pożyczało kasetę od jednego kolesia, gnało do sklepu po czystą, po czym jechało się autobusem, dwoma liniami, do kloesia co miał dwukaseciaka i się przegrywało 1:1 (ok. godziny). Pózniej godzina powrotu na chatę. i człowiek zadowolony :)

 A teraz? Gimnazlialista @Rafacio pisze, że hajedny nie grajom...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode.... Dawno temu przez dobrych kilka lat słuchałem wyłącznie ich muzyki. Niestety po odejściu Wildera zespół mocno stracił muzycznie, przynajmniej w moich uszach.

Przy tylu świetnych kawałkach nie ma szans żebym był w stanie wybrać jeden ulubiony będzie więc losowy z wielu ulubionych. :P 

 

 

Edytowane przez LoCtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Compton napisał:

Taaa, pamiętam te czasy. :)

Kiedyś sie pożyczało kasetę od jednego kolesia, gnało do sklepu po czystą, po czym jechało się autobusem, dwoma liniami, do kloesia co miał dwukaseciaka i się przegrywało 1:1 (ok. godziny). Pózniej godzina powrotu na chatę. i człowiek zadowolony :)

 A teraz? Gimnazlialista @Rafacio pisze, że hajedny nie grajom...

Bo ta młodzież za łatwo ma :) W dupie im się poprzewracało :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

Jak to na jakich?

Planarnych! :lol:

A gdzież tam,planary się nie nadają do popu lat 80tych...Hawki już lepsze..najlepsze oczywiście HD800s....hi,hi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Soundman1200 napisał:

A gdzież tam,planary się nie nadają do popu lat 80tych...Hawki już lepsze..najlepsze oczywiście HD800s....hi,hi...

Gadanie. Na He400s jest bardzo gut gut. 
Imo jedynie na elektrostatach nie da się słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć,że na początku studiów byłem wielkim fanem DM i z audycji TBeksińskiego nawet single i maxi-single nagrywałem. A potem przerzuciłem się na Sisters of Mercy, Tangerine Dream i Kraftwerk. O ile z Siostrzyczek mogę wskazać od razu Dominion, More, Vision Thing, Temple of Love to z Depechów jakoś nie mogę teraz wskazać co bym tak lubił. Chyba lubiłem ogólnie całe płyty.  No chyba,że z drugiej płyty A Broken Frame wskażę A Photograph of You, instrumentalny Nothing to Fear...

 

Poza tym  Everything Counts i Just Can't Get Enoug, Enjoy The Silence.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności