Jump to content

Report

• Similar Content

• By WojtekC
      Dan Clark Audio ETHER C Flow ★★★★★
      "Godzą to, co wydaje się nie do pogodzenia: spójność i muzykalność z otwartością i szczegółowością
      Ether C Flow to jedne z najlepszych słuchawek, jakich miałem okazję słuchać. Gdyby miały ciut lepszą dynamikę, zrywność w dole pasma, byłyby moim audiofilskim Graalem. Ale nawet bez tego są niesamowite. Gorąca rekomendacja!"

Pełen test: test

• By Superata
      https://hifizone.pl/recenzja-mrspeakers-ether-flow-1-1/  
      "Nie mam żadnych wątpliwości, co do tego, że firma MrSpeakers idzie w dobrym kierunku. Jednocześnie podąża też, co wyraźnie widać swoją drogą i w tym konkretnym przypadku można tylko pogratulować. ETHER Flow 1.1 niczego na siłę nie naśladują i też niczego nie udają. Powód ku temu jest nad wyraz prosty – bo nie muszą. Nie mają żadnych wyraźnych wad, a są doskonałe (nawet w tej cenie) pod względem przestrzenności, przekazania faktury, pokazują wiele detali jednocześnie nimi nie męcząc. Myślę, że można pokusić się o stwierdzenie, że ETHER Flow 1.1 pokazują niemalże wszystkie zalety technologii planarnych a jednocześnie nie mają zdecydowanej większości ich wad." 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy