Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BLACK FRIDAY 2017


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, leszekm napisał:

W Hifistation wszystko co w sklepie 30% taniej.Duży wybór słuchawek. Kupiłem Bayerdynamiki T1.

 

http://www.hifistation.pl/pl/n/185

 

Jak ktoś mieszka w KRK - "Promocja nie obowiązuje w naszym sklepie internetowym". Czyli Januszowanie po polsku - na 1 dzień by udostępnili zasoby, a sprzedaliby tyle co w miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainvawz Memory Foam Earpads - Round - Sheepskin Leather za 79zł z darmową wysyłką przy skorzystaniu dodatkowo z kodu rabatowego BFCM15OFF na 15% zniżki.

 

https://www.brainwavzaudio.com/products/headphone-memory-foam-earpads-round-sheepskin-leather

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czernomorec napisał:

Sorry, ale kiudżajsy już wyprzedane, obie wersje (zwykła i 10th anniversary). BTW Czarny Piątek w polskich sklepach (za wyjątkiem mp3store) to jakaś porażka. Dadzą -100 zł z ceny 2000 i już wielka wyprzedaż.

Wyprzedana jest wersja najtańsza czyli bez pajlota, wersje z pilotem andkowym lub jabłkowym są dostępne tylko odrobinę drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, D7D napisał:

Tylko w piątek -30% na wszystkie kabelki do słuchawek Forza Audio Works - https://www.facebook.com/ForzaAudioWorks/

 

Dzięki, skorzystałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, D7D napisał:

 

Do których słuchawek wybrałeś kabel? HD650?

 

Do TH610. Do HD650 Perul mi coś ukręcił. Ale to podobne wtyki, więc zapowiada się żonglerka kablami. ;)

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Seler666 napisał:

 

Do TH610. Do HD650 mi Perul mi coś ukręcił. Ale to podobne wtyki, więc zapowiada się żonglerka kablami. ;)

 

Daj znać jak się sprawuje z TH610 i czy będzie pasował  do HD650?

 

P.S. Ciekawe ile Forzy zajmie produkacja wszystkich wczorajszych zamówień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, D7D napisał:

 

Daj znać jak się sprawuje z TH610 i czy będzie pasował  do HD650?

 

P.S. Ciekawe ile Forzy zajmie produkacja wszystkich wczorajszych zamówień?

 

Hybrydy IEM chyba miał zrobione, bo po moim zamówieniu sklepowa ilość spadła o jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Daj znać jak się sprawuje z TH610 i czy będzie pasował  do HD650?
 
P.S. Ciekawe ile Forzy zajmie produkacja wszystkich wczorajszych zamówień?
Pisał, że zamówienia z wczoraj będą gotowe do 10 dni roboczych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, all999 napisał:
27 minut temu, D7D napisał:
 
Daj znać jak się sprawuje z TH610 i czy będzie pasował  do HD650?
 
P.S. Ciekawe ile Forzy zajmie produkacja wszystkich wczorajszych zamówień?

Pisał, że zamówienia z wczoraj będą gotowe do 10 dni roboczych.

 

Trzymam kciuki. Na początku roku czekałem na kabelek USB ponad 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz B400 IEM - 4 przetworniki armaturowe, wersja czarnopiątkowa limitowana (tańsza, ale za to później doręczana)

https://www.brainwavzaudio.com/products/b400-quad-balanced-armature-earphones-cyber-monday-batch-3-pre-order

wpiszcie hasło HEADFI przy płaceniu, a dostaniecie 18 USD zniżki. Przesyłka z magazynu w UE, więc bez cła. Mi wyszło bez dodatkowego kabla niecałe 600 zł.

Jest i wersja zwykła, droższa:

https://www.brainwavzaudio.com/products/b400-quad-balanced-armature-earphones

 

 

BWAVZ_B400_Blue_Knight_RENDER_03_a985e370-f49d-47bf-97f6-dc678c32b7b5_grande.jpg

Edytowane przez czernomorec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, z pamięci są lepsze od Tripli - niezła średnica, choć brakuje trochę muzykalności dynamików to zdecydowanie lepsza od Tripli, które wydawały mi się mocno cyfrowe gdy wróciłem do nich po kilku latach, mniej dołu - bardziej w kierunku subbasu, góra dość łagodna - nie są to jasne słuchawki jak w przypadku B2, na razie tyle zdążyłem zauważyć

Q-jaysy będę miał w środę/czwartek, 

I nie wyglądają tak ładnie jak na zdjęciach - moje frosty są kiepsko wykonane, szczeliny między połówkami obudowy są nierówne, w niektórych miejsca jest to około 1mm, kabelek, który dostałem na dzień dobry przerywał w lewej wtyczce

Po wpisach na headfi fi sądzę, że wykonanie moich słuchawek nie jest niestety odosobnione :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek to akurat render 3D z ich strony. No zobaczymy jak już przyjdą. Ja wziąłem wersję w niebieskim kolorze, może ta będzie zrobiona lepiej od przezroczystej.

 

Brainwavz się stara poprawić jakość:

"in batch 3 we are going to be working on really upping our game to improve the finish as definitely these small cosmetic issues are detracting from the overall substance and quality of the B400. We will be changing how we finish both the frosty and color versions to give a better overall finish."

 

Na deser zdjęcie z Hameryki:

 

daily_picdump_2678_640_15.jpg

Edytowane przez czernomorec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czernomorec napisał:

Obrazek to akurat render 3D z ich strony. No zobaczymy jak już przyjdą. Ja wziąłem wersję w niebieskim kolorze, może ta będzie zrobiona lepiej od przezroczystej.

 

Brainwavz się stara poprawić jakość:

"in batch 3 we are going to be working on really upping our game to improve the finish as definitely these small cosmetic issues are detracting from the overall substance and quality of the B400. We will be changing how we finish both the frosty and color versions to give a better overall finish."

 

Na deser zdjęcie z Hameryki:

 

daily_picdump_2678_640_15.jpg

Render nie render, jakie to ma znaczenie, flagships nie powinny wyglądać tak kiepsko, kupiłem po pierwszych reckach na headfi fi dlatego załapałem się na drugą partię, nikt, kto dostał słuchawki z pierwszej serii nie wspominał o tak kiepskim wykonaniu, natomiast w drugiej serii jest już kilka baboli

Żadne słuchawki, które miałem nie były tak spartolone, nawet najtańsze chińczyki

Natomiast bronią się dźwiękiem, tu niewiele można im zarzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności