Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BLACK FRIDAY 2017


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, z pamięci są lepsze od Tripli - niezła średnica, choć brakuje trochę muzykalności dynamików to zdecydowanie lepsza od Tripli, które wydawały mi się mocno cyfrowe gdy wróciłem do nich po kilku latach, mniej dołu - bardziej w kierunku subbasu, góra dość łagodna - nie są to jasne słuchawki jak w przypadku B2, na razie tyle zdążyłem zauważyć

Q-jaysy będę miał w środę/czwartek, 

I nie wyglądają tak ładnie jak na zdjęciach - moje frosty są kiepsko wykonane, szczeliny między połówkami obudowy są nierówne, w niektórych miejsca jest to około 1mm, kabelek, który dostałem na dzień dobry przerywał w lewej wtyczce

Po wpisach na headfi fi sądzę, że wykonanie moich słuchawek nie jest niestety odosobnione :/

Czyli odpuszczam. Pewnie będzie dla mnie za mało góry. Tez czekam na Q-jays, chociaż tam pewnie znowu będzie za mało basu .

 

 

Co do promocji to obecnie jest logitech G402 za 28 euro, cena bardzo dobra za taką myszkę. Sam mam rivala 300 ale myślę nad zakupem bo wolę logitecha.

https://www.amazon.es/gp/aw/d/B00LFBEOUA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1#nav-search-keywords

 

Kolejna opcja obecnie: Doss soundbox XL - głośnik BT sporych rozmiarów za ok 325 zł. https://www.amazon.co.uk/Bluetooth-DOSS-Subwoofer-Compatible-Dot-Black/dp/B072Q8XW46/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511742668&sr=8-1&keywords=doss+xl&tag=pepperpl0d-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Damix napisał:

Czyli odpuszczam. Pewnie będzie dla mnie za mało góry. Tez czekam na Q-jays, chociaż tam pewnie znowu będzie za mało basu :D.

to poszukaj Brainwavz B2 - tu znajdziesz i górę i (stosunkowo) sporo dołu, a komfort i izolacja jedne z lepszych jakie miałem okazję spotkać, i to bez żadnych choinek, wystarczą stockowe gumki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Damix napisał:

 Tez czekam na Q-jays, chociaż tam pewnie znowu będzie za mało basu emoji3.png.

 

Przez Ciebie też wziąłem q-jaysy;). Żałuję o tyle, że już je miałem, a takich b-400 nie. Z tym, że w q-jaysach wykonanie to PREMIUM w czystej postaci. Dźwiękowo też miałem na początku wrażenie, że basu mało, ale przy odpowiedniej aplikacji i piankach jest go w sam raz. No i ta jakość:wub:.

Edytowane przez Gourney
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj Brainwavz B2 - tu znajdziesz i górę i (stosunkowo) sporo dołu, a komfort i izolacja jedne z lepszych jakie miałem okazję spotkać, i to bez żadnych choinek, wystarczą stockowe gumki

Miałem, także w postaci Rock-it R50. Fantastyczna, ogromna przestrzeń, bas faktycznie świetny ale Góra mi na tyle nieprzyjemnie świszczała że nie mogłem w nich dłużej wysiedziec niż 10 minut. W niektórych słuchawkach wysokie Tony się po prostu nieznośne dla mnie I nie da się nic z tym zrobić . Tez bylem zaskoczony dlaczego wielu osobom podobają się np. Samsung level in-ear albo audio Technica ath-msr7.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Damix napisał:

Miałem, także w postaci Rock-it R50. Fantastyczna, ogromna przestrzeń, bas faktycznie świetny ale Góra mi na tyle nieprzyjemnie świszczała że nie mogłem w nich dłużej wysiedziec niż 10 minut. W niektórych słuchawkach wysokie Tony się po prostu nieznośne dla mnie I nie da się nic z tym zrobić emoji20.png. Tez bylem zaskoczony dlaczego wielu osobom podobają się np. Samsung level in-ear albo audio Technica ath-msr7.  

 

 

mam B2 i Rockit R50, może przetworniki te same to brzmienie jest inne, Rockit to faktycznie świszcząca góra i bardzo mało dołu, za to średnica przednia, B2 są mniej jasne niż R50 a mimo to dalej są jasne :) dołu w sam raz nawet dla mnie, a ja raczej w dynamikach gustuję, będę miał czas to porównam je do B400

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były na stronie firmowej za pół ceny w piątek 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności