Skocz do zawartości
  • 0

Tanie słuchawki nauszne (do 100-150zł.)


Oskar2905

Pytanie

Jako że moja przygoda z dokami musi się zakończyć (powodują u mnie kłopoty z uszami (zatykają mi się uszy od nich)), poszukuję jakiś słuchawek nausznych/małych wokółusznych (mam raczej małe uszy i mają głowę) głównie do komunikacji miejskiej i na zewnątrz. Nie chcę na nie wydawać dużo bo:

a) wiem że i tak nie uzyskam świetnej jakości dźwięku z telefonu 

b ) wiem że odgłosy ulicy tłumią bas i zakłócają odsłuch

c) od grania dobrej klasy mam tor stacjonarny w domu

 

Cena max. do 150zł. Fajnie by było żeby miały wymienny kabel ale nie jest to jakiś wymóg. Chciałbym lekko przyciemnione brzmienie z mocniejszym basem, nie męczące wysokie tony i jak najlepszą średnicę w tej cenie. Oczywiście wiem że cudów nie będzie, ale niestety z dokami muszę się rozstać ;) . Od kilku lat nie interesowałem się nausznymi słuchawkami prawie w ogóle, raczej mnie interesowały doki więc nie wiem co teraz jest na topie w tej cenie ;) . Wolałbym słuchawki zamówić z Polski albo kupić używki w Polsce bo nie chcę czekać miesiąca na przesyłkę z chin ;) . Źródło to motka g3. Fajny lekko dociążony dźwięk.  Jakieś propozycje?

 

P.S Wolałbym zwykłe czarne słuchawki albo ewentualnie białe niż jakieś drewnopodobne czy coś w tym stylu :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Biorąc na uwagę to, ze lubisz ZST, to po taniosci rozważyłbym Superluxy HD562. Plastiki, ale grube, kosntrukcja będąca kopią HD25, granie basowe, ale w miarę przyzwoite.
W tej cenie jeszcze Takstary HD2000 i Encore RockMaster Live są, Taksy ok, trochę do CAL! podobne, ale nie porównam bezpośrednio, tych drugich nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biorąc na uwagę to, ze lubisz ZST, to po taniosci rozważyłbym Superluxy HD562. Plastiki, ale grube, kosntrukcja będąca kopią HD25, granie basowe, ale w miarę przyzwoite.
W tej cenie jeszcze Takstary HD2000 i Encore RockMaster Live są, Taksy ok, trochę do CAL! podobne, ale nie porównam bezpośrednio, tych drugich nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz w audiomagic.pl Encore Rockmaster Live za 99 pln  z kodem FRIMIK20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz w audiomagic.pl Encore Rockmaster Live za 99 pln  z kodem FRIMIK20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bluedio T4s za mniej niż 50$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakbyś nie chciał hełmofonów to można rozważyć Koss Porta PRO albo Koss KSC75, przetwornik ten sam a dwa razy tańsze - używałem ich do biegania i jazdy na rowerze i grały świetnie :) Przy okazji nie zrywasz totalnie kontaktu z otoczeniem jakby ktoś zatrąbił czy coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to Bluedio T4s bierz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wolałbym chyba o 100zł. tańsze encore ;) . Ja naprawdę nie wymagam świetnej jakości  na mieście :) . 

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Teraz w audiomagic.pl Encore Rockmaster Live za 99 pln  z kodem FRIMIK20

@Jaro54 Skąd wziąłeś ten kod? Mi nie wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dostałem mailem jako klient audiomagic.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Jaro54 napisał:

Dostałem mailem jako klient audiomagic.pl 

aaaa...to tak ;) . 

6 minut temu, Jaro54 napisał:

Dostałem mailem jako klient audiomagic.pl 

@Jaro54 Kiedy dostałeś tego maila? Ja się zarejestrowałem i mi nie wchodzi niestety. 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie sprawdzałem i masz rację. Mail przyszedł o 15:24 dzisiaj. Wysłałem im maila z zapytaniem dlaczego nabijają się z klientów. Jak dostanę info na pw ci podeślę odpowiedź. Zastanów się nad tymi Bluedio. Wczoraj jeden z kolegów z forum dostał i bardzo chwalił. Podobno lepsze od AKG k220 studio które ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Właśnie sprawdzałem i masz rację. Mail przyszedł o 15:24 dzisiaj. Wysłałem im maila z zapytaniem dlaczego nabijają się z klientów. Jak dostanę info na pw ci podeślę odpowiedź. Zastanów się nad tymi Bluedio. Wczoraj jeden z kolegów z forum dostał i bardzo chwalił. Podobno lepsze od AKG k220 studio które ma 

Dzięki z góry ;) . Jak się nie odezwą to kupuję wtedy z nautilusa bo mają taniej ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo zaszalej i kup moje ulubione MF100 za 45 euro plus 3 lub 4 % różnicy VAT. I będziesz w budżecie, mając słuchawki o parę klas lepsze od dotychczasowych propozycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności