Jump to content
Sign in to follow this  
bios

Głośniki do 200 PLN

Recommended Posts

Witam, szukam sobie używanych głośników do laptopa/iPoda i sam nie wiem co brać.

Kiedyś miałem gigaworks t20 series 2 i nie wiem czy jeszcze raz ich nie kupować.

Mam jeszcze możliwość kupienia Onkyo HTX-22 HD za 180 PLN, ale nie wiem czy ogarnę...

2.1 czy 5.1 te Onkyo?

2 godziny temu, pabloj napisał:

2.1 czy 5.1 te Onkyo?

Są 2.1. Niby tylko 2.1, ale cena mnie troszkę kusi...

Edited by bios

3 hours ago, bios said:

Są 2.1. Niby tylko 2.1, ale cena mnie troszkę kusi...

W sumie za taką cenę to można nawet w ciemno je kupić i najwyżej odsprzedać jak nie podejdą.

Edited by pabloj

2 godziny temu, pabloj napisał:

W sumie za taką cenę to można nawet w ciemno je kupić i najwyżej odsprzedać jak nie podejdą.

Dzięki, chyba tak zrobię, a jak nie będą pasowały to dołożę hajs i kupię Fendy R30BT

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Shador
      Cześć wszystkim, mam problem z podłączeniem głośników do monitora Philips Momentum 436m6vbpab, korzystam tylko i wyłącznie z konsoli, więc zostaje mi tylko podłączenie ich do monitora i tutaj pojawia się moje pytanie jak mam to zrobić? Jaki kabel będzie potrzebny? 
    • By mikoxor
      Siemka, kupiłem używany zestaw EDIFIER S730. Niestety z satelitek po włączeniu zestawu słychać głośne jednostajne piszczenie. Zestaw nie jest nawet podłączony do komputera więc jedynie subwoofer z satelitkami. Ciekawa sprawa jest taka, że te piszczenie jest tak wysokiej częstotliwości, że osoby starsze np. moi rodzice nie słyszą tego nawet jak przyłożą ucho do głośnika, a ja i mój brat bez problemu słyszymy z końca pokoju. Można coś z tym zrobić? Od czego ten pisk? Głośniki kupiłem za bardzo dobrą cenę więc szkoda, żebym musiał się ich pozbywać.

Tutaj filmik: (polecam zrobić głośność na maxa): https://www.youtube....h?v=AfQ5jrABA3Y

oraz drugi filmik gdzie już nawet bez pogłaśniania słychać bardzo dobrze: https://www.youtube....h?v=23Q0XcSTPAA

Pozdrawiam
    • By Ika
      Witam Szanowne Grono,

zakupiłem głośnik Riva Festival, skonfigurowałem by grał pod Google Home i nie mogę uruchomić dźwięku przestrzennego. W aplikacji Riva Wand nie ma opcji Trillium - mimo ze w instrukcji jest wyraźnie opisana. Na razie głośnik gra bardzo punktowo i nie umywa się do głośnika Polk Magnifi Mini stojącego obok.
      Czy u Was Trillium działa? Nie było problemu z aktywacja dźwięku przestrzennego?

Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy