Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte słuchawki do 300zł


s1ayto

Pytanie

Hej, poszukuję słuchawek do pracy. Poniżej podamy wymagania, mam nadzieję, że coś polecicie, bo wybór w tej cenie jest spory, a najważniejsze kryterium to nie dźwięk, ale wygoda:

- pracuję w okularach, słuchawki muszą być wygodne, nie uciskać oprawek,

- słucham ok. 8 godzin,

- b. dobre tłumienie (pewnie nie jest to takie proste jak nie chcę mocniejszego docisku),

- podłączone do fiio e10,

- najlepiej dźwięk lekko ocieplony, nie walące basem po głowie ;)

 

Do tej pory miałem w biurze: kilka superluxów, ale nie są zbyt wygodne, EDIFIER H850  i jestem zadowolony, bo są b.wygodne, grają ok (e10 ładnie podbija im basik i ociepla), ale nie tłumią prawie w ogóle. Dodam jeszcze, że dokanałowe odpadają, bo muszę często ściągać słuchawki. Napisałem, że dźwięk nie jest priorytetem, ale nie może być też gorzej niż aktualne edifier. Może ktoś też w taki sposób używa słuchawek, siedzi w okularach i chętnie się podzieli doświadczeniem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Ja bym polecił ci BossHiFi B8, Bardzo wygodne, nieźle grające i super wykonane słuchawki za ok 60$ Nie wiem tylko jak zgrają się z E10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 hours ago, Jaro54 said:

Ja bym polecił ci BossHiFi B8, Bardzo wygodne, nieźle grające i super wykonane słuchawki za ok 60$ Nie wiem tylko jak zgrają się z E10

Zgadzam się z przedmówcą. Bosshifi B8 wymiatają w tym i nie tylko w tym przedziale cenowym. Przykładowo również polecane do 300zł AKG k240 Studio nie mają nawet co startować do B8, leżą pod każdym względem, a cena ta sama. Jedynie jeśli masz duże uszy tak jak ja, to możesz odczuwać lekki dyskomfort po pewnym czasie słuchania, dlatego też niedługo zmieniam w nich pady na większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierwsze widzę i słyszę, ale nie jestem na bieżąco ;) Rozumiem, ze w PL ich nie ma. Ok, dzięki! poszukam recenzji i zobaczymy. za 90 dolców to na obrazkach wygląda niesamowicie :o Żebym ich nie chciał zabrać do domu za brainwavz hm5 :)

 

update: uszy mam raczej małe, głowę też. Poszukamy, poszperamy ;)

Edytowane przez s1ayto
odpowiedź w międzyczasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakie 90$?:o Kupuje się za ok 60$ Link 1 i Link 2 wystarczy poszukać a te 30 $ przyjmę na konto :) moje konto :)

Jak mała glowa to mogą być za duże. Ja myślałem że mam dużą głowę a na całkowicie złożonym pałąku słucham ich. Najwyżej afro zrobisz na glowie :)

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minutes ago, s1ayto said:

Pierwsze widzę i słyszę, ale nie jestem na bieżąco ;) Rozumiem, ze w PL ich nie ma. Ok, dzięki! poszukam recenzji i zobaczymy. za 90 dolców to na obrazkach wygląda niesamowicie :o Żebym ich nie chciał zabrać do domu za brainwavz hm5 :)

 

update: uszy mam raczej małe, głowę też. Poszukamy, poszperamy ;)

Minus jest taki, że ja np czekałem na nie ponad miesiąc ;) W końcu to leci z Chin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności