Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Niesamowite wyczyny, osiągnięcia


Introverder

Rekomendowane odpowiedzi

@Introverder Ja dzisiejszy medal traktuję dwojako. Z jednej strony w 2011 roku - kiedy Małysz kończył - w życiu bym nie pomyślał, że nasi zdobędą medal na IO. Z drugiej teraz - znając możliwości chłopaków - jest niedosyt.  Mimo wszystko fajnie, że sobie to wywalczyli - sami, wiatr mało się wtrącał. W sumie dziś był najfajniejszy konkurs ze wszystkich na tych igrzyskach.

 

@bachankas To jest jeden z tych ludzi, który po prostu może: może wygrać, może przegrać, może nie brać udziału... bo on nie musi. Wszyscy wiedzą, że jest najlepszy. To nazwisko mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Federera :) :

 

 

main-qimg-88487737f16ec41e48fda32ef8d5b1

 

Tym razem Federer od innej nieco strony :) :

 

:)

 

Sztuczka :P:) :

 

 

A teraz tę samą sztuczkę próbuje wykonać Andy Murray :P :

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

no comment is needed.. - Roger on fire is Roger unstoppable.

 

Dużo Federera, ale nie da się nie podziwiać tego gościa i tego, że z tenisa czyni magię.

 

 

 

Przynajmniej ugrał jednego gema przy 0-6 0-5 :)  albo Federer pozwolił mu wygrać :D  - Federer Łaskawy :D:

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Ten gość zawsze mnie będzie zadziwiał - nieważne czy będę oglądał 50-e jego niesamowite zagranie czy nr 5002:

 

 

 

Wiem, że był Roger, ale tak jak potrafi mnie nudzić monotonia gry w tenisa często, tak jak trafiam na zagrania Rogera to pół godziny mam szczękę do ziemi i mówię, że reszty nie trzeba. Jest dla mnie jedynym, który potrafi tak grać i robić z tenisa coś magicznego... Nadal i inne Djokovice mogą mieć więcej Szlemów od niego, ale Roger dla mnie zawsze pozostanie tym, który swoją grą po prostu czaruje i jest FENOMENEM po prostu i tyle...

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I był już ten Pan, ale tak wyglądał jego ostatni rzut dla Chicago Bulls dający 6 tytuł jemu i "Bykom" , wcześniej wybił i zabrał piłkę Karlowi Malone - jednemu z najlepszych koszykarzy tamtego okresu i ten sposób w jaki ośmieszył kolejnego rywala zwodem - w ostatnich sekundach pokazał czemu jest uważany za najlepszego koszykarza - 45 punktów bodajże zdobytych przez MJ w tamtym meczu :)  (czyli więcej niż reszta zawodników Bulls razem wzięta... ) :

 

 

 

 

Dodam, że w tych 6 finałach NBA (których nigdy nie przegrał) za każdym razem był wybierany MVP finałów.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Spóźnione, ale warto wspomnieć o 2 rekordach nowych zapisanych przez Roberta Lewandowskiego :

 

- najwięcej goli w sezonie Bundesligi (41 - i to w 29 grach (bo nie występował z powodu kontuzji w 5 bodajże meczach), pobił 49-letni niebotyczny jak się wydawało rekord Gerda Mullera w ilości bramek w sezonie - 40), gdyby nie ta kontuzja wynik byłby już w ogóle kosmiczny i oscylował pewnie w okolicach 48 goli), w historii jest już 2.

- również "Lewy" jest już 2. w historii pod względem goli w Bundeslidze, jak w ilości tytułów króla strzelców niemieckiej ligi - 6 (7 ma Gerd Muller, ale tylko Robert ma 4 korony strzeleckie "z rzędu"). Jak zdrowie pozwoli to wspomniane tu rekordy Robert z pewnością wymaże myślę..

 

A tutaj 2 filmiki z udziałem Roberta:

 

 

 

 

i słynne ligowe 5 goli w 9 minut:

 

 

Edytowane przez Introverder
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności