Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z okładkami w iTunes


Hajasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiele lat posiadam sprzęt zwany iPod Touch, do którego jak to się mówi na ślepo potrafię wgrywać płyty otagowane

programemem Mp3Tag.

Zawsze też moje płyty zawierają okładkę dodawaną także w w/w programie i nigdy nie było żadnego problemu.

iPod wyświetłał wszystkie płyty wraz z okładkami ale do czasu.

Od przedostatniej aktualizacji iTunes płyty wgrywane do odtwarzacza wyświetlane są bez okładek, myślałem, że to jakiś błąd w iTunes i

wnet to naprawią. Ostatnia aktualizacja owego programu nic nie poprawiła. Dalej w odtwarzaczu nie są pokazywane okładki.

Sprawdziłęm opcję drugą sądząc, że może ja coś źle otagowałem i dlatego brak tych okładek i wgrałem jakieś stare płyty, z którymi nie było żadnego problemu.

Niestety ale i one wyświetlają się "gołe".

Zresetowanie odtwrzacza nic nie daje ale od razu uprzedzam, że nie jest to problem sprzętowy ponieważ w spróbowałem wgrać muzę innym progsem

czyli Copy Trans Manager i tu wszystko ładnie śmiga a odtwarzacz pokazuje okładki.

Co więc może boleć iTunes albo czy to kolejny pretekst aby przestać z niego korzystać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Nie mam aktualnie żadnego sprzętu spod znaku jabłka,ale okładki uzupełniałem tylko przez itunes.Nic nie piszesz o tej możliwości,wiec rozumiem,że używałeś "krzywych"

programów.Takie programy,musiały być zawsze aktualizowane pod nową wersję itunes.Czy to iFunbox ,czy jakieś inne.

Jeżeli chodzi o wspomniany itunes,logowałem się tylko do niego(apple ID,hasło)i w którejś zakładce wybierałem opcje uzupełnienia okładek albumów.Trwało to kilka minut i ściągało np u mnie kilkaset okładek..Wydaje mi się, że musi być przy tym uzupełniona ,widoczna biblioteka(Twoja muzyka)we wspomnianym itunes.

  Spróbuj użyć iFunBoox.Nie pamiętam tylko,czy był konieczny do niego jailbreak,czy też nie..?

Nie jestem teraz w stanie tego zweryfikować.Mam nadzieję, że choć trochę Cię to naprowadziło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem co mam Ci kolego odpisać skoro wyjeżdżasz z tekstem o "krzywych" programach.

Przez sto lat wrzucałem gotowe płyty obrobione w Mp3Tag i zawsze było gites a teraz taki wał, że nie pokazuje okładek odtwarzacz mimo, że w iTunes są one widoczne !!!

Całe szczęscie, że przez CopyTransManager nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem co mam Ci kolego odpisać skoro wyjeżdżasz z tekstem o "krzywych" programach.

Przez sto lat wrzucałem gotowe płyty obrobione w Mp3Tag i zawsze było gites a teraz taki wał, że nie pokazuje okładek odtwarzacz mimo, że w iTunes są one widoczne !!!

Całe szczęscie, że przez CopyTransManager nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hajasz napisał:

W sumie to nie wiem co mam Ci kolego odpisać skoro wyjeżdżasz z tekstem o "krzywych" programach.

Przez sto lat wrzucałem gotowe płyty obrobione w Mp3Tag i zawsze było gites a teraz taki wał, że nie pokazuje okładek odtwarzacz mimo, że w iTunes są one widoczne !!!

Całe szczęscie, że przez CopyTransManager nie ma tego problemu.

Sorry,nie miałem nic złego na myśli.Spoko:)Krzywe-miałem na myśli nie pochodzące od firmy Apple.jest wiele oficjalnych programów z po za marketu.To hermetyczny system i można mieć dużo kłopotu.Zapewne wiesz o tym.Apple raczej robi bardzo wiele ,żeby nie korzystać z programów firm hm 'trzecich"W moim wypadku,korzystałem z różnych programów,pomagało zaktualizowanie ich.:)Oraz samego ituns.

Zwłaszcza gdy wyszła nowa wersja.Widzę, że dobrze orientujesz się w sprawie.Logowałem się z poziomu programu do iTunes Store i z tego co pamiętam tam rozwijając listę opcji jest możliwość ściągnięcia okładek.Aktualizacji ich. Pomagało również dociągnięcie plików ,brakujących bibliotek dll.(używałem wtedy windowsa)Ale może wiesz o tym ,a ja silę się na podpowiedź niepotrzebnie.

  Na pewno chciałem pomóc,nie miałem złych intencji.

Pozdrawiam-życzę dobrego dnia.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności