Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MrSpeakers Aeon Flow Open


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

One mają (bardzo) lekko misiowaty dźwięk, ale słychać to tylko przy bezpośrednich porównaniach do jasnych i czytelnych słuchawek. Po chwili mózg się przyzwyczaja i nie zwracamy na to uwagi. Ja po całym weekendzie wyłącznie z Aeonami w ogóle tego nie słyszałem już. Dzięki temu nawet słabe realizacje brzmią bardzo fajnie, zachęcają do długich odsłuchów zarówno komfortem jak i bardzo uniwersalną i przyjemną sygnaturą dźwiękową. Z bólem dziś odesłałem do Audiomagica, można podejść i sobie posłuchać ich, jeśli ktoś szuka ciepłych, basowych, muzykalnych, przyjemnych słuchawek z subtelnym detalem, nie zamulonych i nie przekombinowanych w żadną ze stron.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nie doszedłem do etapu negocjacji, pisz do nich :) Jak podobają Ci sie Eleary to nie wiem... Aeony grają inaczej zupełnie. 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Palpatine napisał:

@Karmazynowy mogę Cię prosić o napisanie parę słów o różnicach pomiędzy CMA400i a Mojo z Aeon Open?

 

Niestety nic ponad to co napisałem Ci na PW nie jestem w stanie więcej napisać, nie chcę zmyślać coś ponad to co mgliście pamiętam.

 

Dopóki nie posłuchasz samych Aeonów to nie masz punktu odniesienia. Moim zdaniem synergia jest lepsza z Questyle, bo Aeon idą w tę samą stronę co Mojo, czyli raczej ciepło, z dobrym basem, analogowo i przyjemnie. Jeśli miałbym wybierać jeden sprzęt towarzyszący to wybieram 400i, jednak z samego Mojo też jest bardzo fajnie, ale też bardziej relaksująco. Mojo ma u mnie jednak tę przewagę, że zostanie niezależnie od tego, jakie combo stacjonarne będę miał na biurku. A dwa, Ethery bardziej pasują pod Chorda niż Aeony.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności