Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Firegon napisał:

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

A do czego podpięte? 

Zestaw NAIM'a, do utopi jest CD NAIM'a i Amp ifi pro więc można przepiąć.

Mało jest tak bezpłciowych słuchawek, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Palpatine napisał:

Serio?

Eleary lepsze?

Tego dziś powiedzieć nie mogę, ale w sobotę czy w niedzielę już tak. Takie kolejki był do Focala, że cie chu..k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bachankas napisał:

Widziałem na zdjęciach Shanlinga M3s? Ktoś już słuchał i coś skrobnie? Jak on sięz M1 i M3s zestawia?

Jeżeli mi się nie pikićkały modele to fajny, lekko chym

Ba ciemnawy, z "taką se" kontrola na basie, w sensie.. gra tłusto ale rozdzielczo i z dobrą separacja.

Dobra

Dziś wyglądam jak debil bo koszulka się nie wysuszyła, ale garniak mam. Iski też xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich wczorajszych obserwacji:

- Piotr z Custom Art facet z dużą wiedzą, a przy okazji sympatyczny,

- jego Fibae 1 mogą być, Fibae 2 zauważalnie lepsze, ale najlepiej grały mi Ei 3 (z Opusa #1), do reszty się nie dopchałem (słuchajcie na bi-flangach),

- Fiio F9 przy FLC 8S (red-gray-gold) są anemiczne i bez basu,

- Fiio X5-III przy Opusie leży dźwiękowo w innej lidze (raczej tej lokalnej), bo obsługowo ze względu na Andka jest lepszy,

- RHA CL1 żylety, ale na dobrym kablu rozwijają skrzydła, gościu z RHA bezproblemowo wszystko podłącza,

- do słuchawek trzeba iść od razu z szatni przez garaż,

- przy Focalach koleja i stanowiska zapchane, nie było szans posłuchać droższych modeli,

- organizacja znowu do du...szy - mogliby zrobić wszystko w jednym miejscu, przecież nie brak przestrzeni na Narodowym.

 

I tyle. Pozdrawiam tych co w sobotę zamierzają pójść w ten tłum :)

Edytowane przez czernomorec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Clear , wrażenia dużego nie zrobiły. Wydały mi się rozmazane na dole. Szybkość i dynamika oraz inna scena, w głąb, zostały. Grały z tego56f332e4d23cc7fc06a68659a4284532.jpg

 

Finał Audi D800 zupełnie coś z innej galaktyki. One nie mają dźwiękowo słabych stron.

 

Hifimam Edition X bardzo przyjemne słuchawki, spokojne z klasą. Chcę.

 

Fostex T60RP kolejny krok naprzód, bardzo dobre słuchawki, choć bas już tak nie imponuje. Po za tym reszta bez zarzutu. Czekajcie na promocję.

 

MrSpekers Aeon otwarte, już bez wkładek robią lepsze pierwsze wrażenie, z białymi fajnie, czarnymi najlepiej na szybki odsłuch. Zdecydowanie lepsze od zamkniętych przez pierwszym kontakcie.

Białe łagodzą górę, czarne dodają delikatny kocyk, bas robi więcej bu*fff.

 

Senki 660S grały z HDVD8000, zaakcentowana góra, średnie z przodu, bas umiarkowany bardzo dobrej jakości. Tracą plastikiem w dotyku.

 

 W kolejce do Orfeuszy, pan z angielska: this is better then my Stax.

 

MrSpekers Ether E przyzwoite słuchawki, albo już zmęczony troszkę jestem. Wrażenia troszkę gorsze niż z Exsami.

 

 W Sobieskim Pylony Pearl 20 warto posłuchać.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Na headhifi Clear zbierają bardzo pozytywne opinie, ale wiadomo co uszy to opinia. Cieszy, że Aeon Open się podobają od pierwszych odsłuchów :)

Mi się. Je podobają bo ale.. v:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil27 napisał:

Pamięta ktoś jakie słuchawki podłączone były do odtwarzacza Questyle w strefie słuchawek mp3store?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

 

Do QP2R podłączone były MrSpeakers Aeon. 

 

5 godzin temu, Palpatine napisał:

Na headhifi Clear zbierają bardzo pozytywne opinie, ale wiadomo co uszy to opinia. Cieszy, że Aeon Open się podobają od pierwszych odsłuchów :)

 

Posłuchałem dziś chwilę na spokojnie Eleary i Clear, dla odmiany nie ze stacjonarek na stoisku, a z QP1R, który radził sobie z oboma modelami bardzo dobrze. Pierwsze co rzuca się w uszy to to, że Eleary mają bardziej wyeksponowaną średnicę (dla mnie za bardzo co powodowało że była męcząca). Clear mają bardziej wyrównane wszystkie pasma i odniosłem wrażenie, że wszystko robią precyzyjniej od Elearów w każdym aspekcie. Ogólnie dla mnie przyjemne i emocjonalne granie, które mi się podobało. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie, rok po poprzednim show mogłem podejść dużo spokojniej do wielu tematów :).

Posłuchałem wielu ciekawostek, których bardzo posłuchać chciałem. Zatem:

- Susvara bardzo piękne i bardzo ciepłe i bezpośrednie w graniu

- HD800 zwiewne i rozciągnięte międzywymiarowo, pośrodku otchłań w której coś się jakby dzieje :D

- LCD-XC bas i jeszcze trochę basu, gęste i zwaliste, mało selektywne (co się chyba nie zgadza z typowymi wrażeniami, zatem może źródło?)

- LCD-2 naturalne granie, chociaż nieco masywniejsze niż się spodziewałem

- Edition X bezpośrednie i wyraziste w całym paśmie, poprawne i mało ciekawe prawdę mówiąc, chociaż jakość wysoko

- FAD planarny fantastyczny, detaliczny, dosadny i muzykalny, tylko baardzo ciężki na głowie :P

- TH900mk2 słowami mojej lubej "one nie mają środka" :D "ale ładne są", kłująca góra, fantastyczny bas

- Aeony wygodne, precyzyjne, mało ekscytujące granie bardzo wysokiej jakości

- Ether Flow C przepiękne dół i niższa średnica, muzykalne przede wszystkim, przyjemne

- MrSpeakers elektrostat był dość jasny i wyrazisty, trochę granie jak 009, ale z mniejszym wykopem, bez ekscytacji

- ATH W1000Z plastik fantastik :D ale chociaż wygodne i lekkie, majestatyczna scena, detaliczne i przyjemne, ale bez zachwytu

- ATH A1000Z takie "in my face", nawet mojej lubej przeszkadzał wokal prosto na twarz, poza tym taki efekt wow, który szybko by minął

- ATH SR9 to zasadniczo MSR7 po liftingu, podobne zalety, podobne przywary

- NightOwl da się poczuć gęstość hołkową, ale wydały się zduszone, jakby nie mogły rozwinąć skrzydeł ;)

- Pioneer SE-MS5T superlekkie, niezłej jakości granie na miasto ze sporym basem

- Pioneer SE-MONITOR5 na skórach to super wykonane słuchawki, wygodne, grające raczej scenowo i zwiewnie, z akcentem na górę pasma

- AR-H1 świetnie wykonane i wygodne, przyjemne, spokojne, wyraziste, całkiem muzykalne granie

To chyba tyle z tego co posłuchać się udało.

Moje faworyty to Hifiman Susvara i FAD.

Ciekawe, co za rok :).

Edytowane przez timecage
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć trochę opis Aeonów? Słuchałeś otwartych, zamkniętych, obu?

 

Ether Flow posluchałeś czy tylko C?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeonów zamkniętych. Są naprawdę dobre, nie byłem w stanie przyczepić się do niczego poza faktem, że to mało ekscytujące granie, po prostu równe i precyzyjne. Not my cup of tea.

Flow tylko C. Mają bardzo rozbudowaną maszynerię basowo-średnicową, wielopłaszczyznową, pełną faktur. Góra z łagodniejszych, ale świetna i akuratna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

LCD-2 naturalne granie, chociaż nieco masywniejsze niż się spodziewałem

Dziś  również posłuchałem i gdybym był mądrzejszy o to doświadczenie , jak bym zabrał je z allego za 2.5k.  Szkoda tylko, że takie ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wszystkich testowanych 

final audio d8000  po tym teście nie chciało mi się nic juz więcej słuchać to tyczy się też kolumn  . 

D8000 kozak i inna galaktyka :)  b.dobre  fibe 3 i fajnal fibass z nowym srebrnym kabelkiem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nsk napisał:

Hah, ciekawe czy ktoś kupi teraz jakieś planary czy każdy będzie czekał na tańszy model of Finala :D.

Pytałem, czy przewidują tańsze w tej technologii, ale na razie nie byli w stanie jednoznacznie powiedzieć, bo to pierwszy prototyp dopiero, ponoć bardzo długo nad nim pracowali (co chyba słychać). Faktycznie gwiazda imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że D8000 to fantastyczne granie, które daje znakomite wrażenia odsłuchowe. Ja poza nimi posluchałem jeszcze innych produktów FAD i baaaardzo spodobały mi się Sonorousy VI. Przyznam szczerze, że miałem je pierwszy raz na głowie, ale zagrały świetnie pod każdym względem trafiając w mój gust. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

- TH900mk2 słowami mojej lubej "one nie mają środka" :D "ale ładne są", kłująca góra, fantastyczny bas

 

Pod co były podpięte? SE czy BAL?

Aktualnie  osłu****ę TH610 i tam środka nie brakuje, a TH900 wydawały mi się sporym ich rozwinięciem z zaznaczonymi skrajami, ale bez średnicy? :blink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności