Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Lista chętnych do wpłaty na utrzymanie forum


ZenekHajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że forum działa jakby chciało a nie mogło, pomyślałem, że można pomóc z zakończeniem tej farsy. 

Chciałem policzyć ilu znalazłoby się chętnych do dobrowolnego doinwestowania forum, byleby tylko działało. 

Chętni niech się dopisują wraz z proponowaną kwotą. Może jak właściciele zobaczą zaangażowanie, to zrobią coś z tym. 

1 -  ZenekHajzer 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gorionn napisał:

Jak już mamy się składać, to złóżmy się na własne forum - jeśli MP3 będzie chciało się na nim reklamować, to niech nam płaci :lol:

Jest audiofanatyk- on ma zasięg i wypracowaną markę, a mimo to ruch jest tutaj. Dlatego to proponuję. 

Albo niech odsprzedadzą domenę (redirect do nowego forum). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mają targi na głowie, potem krótki grudzień , więc po nowym roku pewnie coś drgnie.

 

Cytuj

Najdobitniej świadczy o tym, jak góra ma to forum w dupie i na co jest nastawiona. Wstyd.

Takich wniosków to bym nie wyciągał.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim drgnie, to najpierw padnie i zesztywnieje w długi weekend świąteczny. 

A podbicie pakietu u dostawcy to kwestia kwadransa formalności i 24-48h max aż dostawca wprowadzi zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby coś się ruszyło. Jak na dzisiejsze czasy nazwa mp3store jest archaiczna podobnie jak wygląd e-sklepu i jakby nie setki linków prowadzących z google do profesjonalnych dyskusji na sklepowym forum, to możnaby nazwę dalej kojarzyć ze wypożyczalnią kawałków mp3, a nie z pro sklepem.

Edytowane przez sn4ke
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KaszaWspraju napisał:

Teraz mają targi na głowie, potem krótki grudzień , więc po nowym roku pewnie coś drgnie.

 

Takich wniosków to bym nie wyciągał.

Po którym nowym roku? :)

Dlaczego nie wyciągać takich wniosków? Przecież to nie jest problem od tygodnia, czy nawet miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba wyciągać wniosków, widać je jak na dłoni. W dzisiejszych czasach nie ma technicznych czynników uniemożliwiających szybkie, stabilne i bezpieczne działanie takiego forum. Potrzebna jest tylko wola. Skoro więc działa jak działa to tego... czego by tu mogło brakować... :ph34r:

 

P.S. Po dodaniu tego posta zrobiłem edit. Po kliknięciu 'zapisz' wisiał tak z 5 minut, aż zakończył się okienkiem popup z błędem. Tyle w temacie.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkusz zgadzam się z Twoim zadaniem, administracja ma to wszystko w tyle. Nie docenia forumowiczów i nie chodzi o sam trud modów ale też o całą resztę użytkowników którzy odwiedzają regularnie forum, piszą i odpowiadają nakręcając tym rynek zbytu. Dziwi mnie postawa administracji, zero zainteresowania, tak jakby im zupełnie nie zależało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tux napisał:

 

Dokładnie! i jeszcze czytam o altusach!

Mam już przygotowane pismo do prokuratora. Za wypalenie gałek ocznych słowami Bakusa, grozi jemu jak i właścicielom tego forum po pietnastaku przynajmniej.

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że sprzęt audio drogi w cholerę, to jeszcze za forum chcą płacić po to, żeby je czytać i żeby przez to kupować nowe sprzęty audio... masochiści.

 

A tak na poważnie to to jest forum komercyjne. Ani złotówki nie dołożę, a jedyne co mnie tu trzyma to inni forumowicze a nie samo forum.

 

Zobaczcie, że aktywnych userów jest raczej mało ale jest bardzo dużo czytających, tzw. gości. Jakie słuchawki nie wpiszesz w google, to linki do tego forum zawsze są w ścisłym top. Ciekawy jestem na ile nasze posty, hype, opinie wpływają na trendy sprzedaży słuchawek w Polsce. Myślę, że mamy całkiem spory w tym udział.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Nie dość, że sprzęt audio drogi w cholerę, to jeszcze za forum chcą płacić po to, żeby je czytać i żeby przez to kupować nowe sprzęty audio... masochiści.

 

A tak na poważnie to to jest forum komercyjne. Ani złotówki nie dołożę, a jedyne co mnie tu trzyma to inni forumowicze a nie samo forum.

 

Zobaczcie, że aktywnych userów jest raczej mało ale jest bardzo dużo czytających, tzw. gości. Jakie słuchawki nie wpiszesz w google, to linki do tego forum zawsze są w ścisłym top. Ciekawy jestem na ile nasze posty, hype, opinie wpływają na trendy sprzedaży słuchawek w Polsce. Myślę, że mamy całkiem spory w tym udział.

Największy udział w rynku mają sprzedane recenzje, wiem coś o tym hehe xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szakovsky napisał:

Największy udział w rynku mają sprzedane recenzje, wiem coś o tym hehe xD

 

No i super, najlepsze u nas na forum bo pisane przez użytkowników a nie opłacone przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie samego ściągnęła tu potrzeba zaciągnięcia opinii w kwestii wyboru słuchawek. Użytkownicy tutaj mają sporą siłę przebicia, czy nie łatwiej byłoby przenieść się na własne forum/czyjeś inne (chociażby wspomniane forum Audiofanatyk, o ile ciepło ugości!) niż próbować dokładać do czyjegoś biznesu? Za niedługo wykształci się tu zaawansowany syndrom sztokholmski!

Edytowane przez Yenna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teti napisał:

Niby jak to zrobić? Pójdzie może że setka stalych użytkowników a reszta i wszyscy nowi i tak będą walić tu

 

Wyłącznie sugestia. Jeżeli nie pójdzie ani jedna osoba, to szanse na niepowodzenie są faktycznie stu procentowe. Pisząc tego posta przy odświeżaniu głównej trzy razy sypnęło mi brak odpowiedzi hosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem pokazać jak to kest badziewne i żeby ktoś ruszył duupę. 

I tak już jestem na audiofanatyku. 

Moje zobligowanie się do wpłaty kiało na celu zauważenie, że nam zależy. 

Jeśli nie, to można się wynieść. A po nowym roku złożyć doniesienie do giodo o po całości spartolonym zabezpieczeniu danych. Jak się skończy grzywną, to może skończy się cebulactwo - albo forum padnie, albo w końcu zacznie działać. 

Tymczasem do zobaczenia na www.forum.audiofanatyk.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności