Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki pod AK70MKII


przemo105580

Pytanie

Witam forumowiczów,  jakie słuchawki polecacie do tego sprzętu.  Powiedzmy do 300zł +/- 200. Pozdrawiam. 

Muzyka słuchana różna. 

OPCJA DRUGA

Witam ponawiam prośbę o doradzenie mi w wyborze słuchawek pod ten model odtwarzacza do 1000zł powiedzmy.  Czego słucham to różnie rock, pop, hip-hop,  blus-dżem czasem techno wleci. 

Poproszę o kąkretne modele.

 

EDIT MOD

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
6 minut temu, bachankas napisał:

300 +/- 200, polecasz za ponad 500, brawo.

Godzinę temu, przemo105580 napisał:

mogą być słuchawy do tysiąca nawet . Co do propozycji piszcie modele pełne bo nie czaję tych skrótów nazw.

A dap już jedzie tak że lipa....ale nie żałuję decyzji, słuchawki mogę zmieniać co roku?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogłeś podać maxymalną kwotę za zestaw  pierwszym temacie :P Gdybyś to zrobił otrzymałbyś znacznie ciekawsze propozycje, w audio istnieje coś takiego jak synergia pomiędzy poszczególnymi elementami toru.

 

To ja od siebie Er4s,xr + c10

Najbezpieczniejsze byłyby Flc8/S + custom kabel + jakiś dap 

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Sound John napisał:

To ja od siebie Er4s,xr + c10

Ety ok, ale DAPa do DAPa to średnio polecić :)

Jaka konstrukcja i preferencje? Bo możesz dorwać używane HM5 poniżej 500 - wielkie wokółuszne o w miarę liniowym charakterze - a możesz i dorwać doki nastawione na "fun" i przyjemność z grania - RHA MA750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobiłeś to od tyłka strony - najbardziej na charakter grania wpływają słuchawki i tutaj w pierwszej kolejności szukamy, potem dobieramy DAP. 

Do tego ja jednak wolałbym inaczej porozkładać akcenty - mając 2.5-3 tys zł, wolałbym wydać po równo na grajka i słuchawki lub nawet więcej na słuchawki.

Jeśli go jeszcze nie kupiłeś, to zmodyfikuj pytanie na zestaw do kwoty (równej sumie za AK i słuchawki) .

I powiedz jakiego brzmienia oczekujesz, co już słuchałeś i czego w tym brakowało i co było dobre.

Opcji jest multum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchałem AK70II  na jakichś sankach ale nie pamiętam modelu, było super tak że senki na +, mogą być słuchawy do tysiąca nawet . Co do propozycji piszcie modele pełne bo nie czaję tych skrótów nazw.

A dap już jedzie tak że lipa....ale nie żałuję decyzji, słuchawki mogę zmieniać co roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako że AKcz jest bardzo neutralny w brzmieniu z bliską sceną chciałbym słuchawki o ciepłym, relaksujący, dynamicznym brzmieniu. Poproszę konkretne modele bez owijania jak powyżej,  preferuje nauszne, zamknięte jako że zestaw ma mi służyć bardziej jako domowe hi-fi aniżeli na wysoki w plener.

Jako że AKcz jest bardzo neutralny w brzmieniu z bliską sceną chciałbym słuchawki o ciepłym, relaksujący, dynamicznym brzmieniu. Poproszę konkretne modele bez owijania jak powyżej,  preferuje nauszne, zamknięte jako że zestaw ma mi służyć bardziej jako domowe hi-fi aniżeli na wysoki w plener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"Jakieś sennki" to żadna podpowiedź. :)

Powiedz czy mają być nauszne czy douszne. Czy chcesz basu, czy równiejsze słuchawki. Czy mają izolować dźwięki otoczenia, czy cenisz komfort i masz gdzieś czy izolują. 

To jak się zabrałeś do tematu, w motoryzacji przedstawiłbym tak: 

-jaki silnik do 50k? Nie ma znaczenia w jakiej karoserii. 

-silnik Audi 4.2, będziesz Pan zadowolony

-ok zamówione. Do jakiej budy go wsadzić?

- podaj czego oszekujesz

-jeździłem jakimś fordem, nie wiem jakim, z tym silnikiem i było spoko. To jaka buda?

 

I teraz możemy Ci polecać od Fiesty po Transita :)

O widzę, że odpisałeś :)

Z drogich: oppo pm3, sennheiser momentum over ear/on ear. Meze 99, denon mm400 

Taniej -brainwavz hm5. 

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

AK70II z rabatem czarny za 2900, szukam słuchawek najlepiej dobre nauszne do 1000 na razie. 

Jakie propozycje, pełne nazwy proszę....

Oczekuje ciepłego dynamicznego i realizującego bardziej brzmienia z dobrą sceną i rozdzielczością.

Sorry za moje pytania od tylnej strony i składanie sprzętu ale dopiero raczkuje w hi-fi. Od czegoś trzeba zacząć,  później wszystko można oczywiście modyfikować. Coś to forum się tnie na S7edge he he

12 minut temu, ZenekHajzer napisał:

"Jakieś sennki" to żadna podpowiedź. :)

Powiedz czy mają być nauszne czy douszne. Czy chcesz basu, czy równiejsze słuchawki. Czy mają izolować dźwięki otoczenia, czy cenisz komfort i masz gdzieś czy izolują. 

To jak się zabrałeś do tematu, w motoryzacji przedstawiłbym tak: 

-jaki silnik do 50k? Nie ma znaczenia w jakiej karoserii. 

-silnik Audi 4.2, będziesz Pan zadowolony

-ok zamówione. Do jakiej budy go wsadzić?

- podaj czego oszekujesz

-jeździłem jakimś fordem, nie wiem jakim, z tym silnikiem i było spoko. To jaka buda?

 

I teraz możemy Ci polecać od Fiesty po Transita :)

O widzę, że odpisałeś :)

Z drogich: oppo pm3, sennheiser momentum over ear/on ear. Meze 99, denon mm400 

Taniej -brainwavz hm5. 

To są wszystkie nauszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedna dygresja, AK 70 MK2 wymagają bodajże dużej sceny moim zdaniem by dobrze grały ze słuchawkami. I zdziwię Cię, że np. słuchawki droższe nie muszę zagrać z czymś dobrze bez dobrej synergii. Np. Sonorous 6 moim zdaniem mają za małą scenę i źle to jak pamiętam brzmiało na 70mk2. Czyli warto posłuchać (zawsze warto..), zwł. że czytałem, że podobno ten DAP to nie z każdymi słuchawkami gra dobrze.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ kolego bachankas - mi za to śmierdzi hejtem, jeżeli już używasz takich ładnych określeń. Sugerujesz, że pracuje dla ebaya czy dla B&O ? Wcześniej koledze polecałem właśnie MKII, rozumiem, że też pracuje dla Astella ? Idąc Twoim tokiem rozumowania, każdy w tym wątku dla kogoś pracuje, bo każdy coś chce polecić, zapewne też i Ty. Widzisz gdzieś sens swojej wypowiedzi i takich nie ładnych zaczepek ? Bo ja żadnego.

 

Poleciłem mu te słuchawki bo sam je mam. Zanim zdecydowałem się na zakup AK300, byłem bardzo blisko kupna MKII. Na obydwu modelach złapałem fajną synergię, nic mnie nie męczyło w tym zestawie co mi się rzadko zdarza. Napisałem, więc z własnego doświadczenia. W budżet kolegi kwota 570 pln też, się wpisuje, nie rozumiem, więc Twoich "tekstów".

 

No ale tak to jest, ktoś mniej naskrobał postów na forum to pewnie ****o wie. Możesz mnie dalej minusować :) Do komórek, napisałem wyraźnie, że chodzi mi o "lepsze modele", nie napisałem nigdzie, że napędzi je nokia 3310. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem a rzucasz się na ludzi.

 

Przemo jak będziesz miał możliwość to serio włóż sobie parę wygrzanych H6 na uszy, może masz salon Denona gdzieś nie daleko. A cena na ebayu to okazja. Każdy ogarnięty Ci to powie.

 

Z wyrazami szacunku

CEO Ebaya i B&O

PS. bachankas -   H6 i Twoje posty i opinie o ich izolacji, mobilności jakości dźwięku i o tym, że nie żrą dużo prądu .  :) Nie widać, żebyś narzekał ... musieli Ci nieźle zapłacić :)

 

"Te H6 rewelacyjne są, jakbym miał luzem tyle pieniędzy to już bym je miał. Świetnie na głowie leżą, izolują lepiej niz moje M50x, brzmienie bajka, spójne, mocne, nie gubią szczegółów. Znacznie bardziej mi się podobały niż np. Oppo PM3, choć może to wynikać z tego, że PM3 więcej mocy potrzebują."

" Dla mnie H6 tłumiły przyzwoicie, sklepowy hałas prawie całkiem odcięły,"

"No i H6 komfortem dla mnie bije oba modele mocno. "

" A konstrukcja ekstraklasa - przenośnie bajka "

 

żródło

 

Edytowane przez cxh1437
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

Polecam Ci beoplay h6 do tego modelu. Akurat fartowanie bys trafił bo 2 generacja tych słuchawek lata po okolo 1 tys w Polszy a na ebayu z kuponem  15% znizki dalbys za nie 570 pln z przesylka czyli prawie polowe ceny. Zakup od dystrybutura na UK, 30 dni na zwrot. Cena to super okazja, serio. Sluchawki szeroko zrecenzowane. Pozatym wygladaja jak milion dolarów  :)

 

http://www.ebay.pl/itm/B-O-Play-by-Bang-and-Olufsen-Beoplay-H6-Headphones-Black-Leather-Gen-2/152311786293?hash=item23767d6b35:g:GVoAAOSwnyBZy1vA

 

Kod na znizke to PXMAS17S . Po dodaniu do koszyka na dole wpisujesz ten kod. Polecam przez Paypala (zaloz sobie konto jak jeszcze nie masz - 100 procent bezpiecznych zakupow). Przy opcji przewalutowania polecam wybrac przewalutowanie banku. Powinno wyjsc wtedy za wszystko miedzy 560-580 pln. Zostalo juz nieduzo sztuk. Koledzy chyba przyznaja ze cena mega okazyjna. Synergie tez zlapiesz.

 

Dodam tylko ze sa swietne mobilnie i w domu. Dobrze wyciszaja, nie odstaja od glowy. Z komorki tez niezle graja (przy lepszych modelach - z mojego s7 mam z nimi niezly fun), wiadomo nie zawsze lata sie gdzies z DAPem. Sa mega wygodne i leciutkie, bierzesz w łape czujesz premium, zakładasz na uszy słyszysz premium - udał im się ten model, nie ma co.

 

Ps udalo Ci sie wyrwac AKAcza z rabatem, o ktorym Ci wspominalem ?

Edytowane przez cxh1437
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1
56 minut temu, cxh1437 napisał:

Polecam Ci beoplay h6 do tego modelu. Akurat fartowanie bys trafił bo 2 generacja tych słuchawek lata po okolo 1 tys w Polszy a na ebayu z kuponem  15% znizki dalbys za nie 570 pln z przesylka czyli prawie polowe ceny. Zakup od dystrybutura na UK, 30 dni na zwrot. Cena to super okazja, serio. Sluchawki szeroko zrecenzowane. Pozatym wygladaja jak milion dolarów  :)

 

http://www.ebay.pl/itm/B-O-Play-by-Bang-and-Olufsen-Beoplay-H6-Headphones-Black-Leather-Gen-2/152311786293?hash=item23767d6b35:g:GVoAAOSwnyBZy1vA

 

Kod na znizke to PXMAS17S . Po dodaniu do koszyka na dole wpisujesz ten kod. Polecam przez Paypala (zaloz sobie konto jak jeszcze nie masz - 100 procent bezpiecznych zakupow). Przy opcji przewalutowania polecam wybrac przewalutowanie banku. Powinno wyjsc wtedy za wszystko miedzy 560-580 pln. Zostalo juz nieduzo sztuk. Koledzy chyba przyznaja ze cena mega okazyjna. Synergie tez zlapiesz.

 

Dodam tylko ze sa swietne mobilnie i w domu. Dobrze wyciszaja, nie odstaja od glowy. Z komorki tez niezle graja (przy lepszych modelach - z mojego s7 mam z nimi niezly fun), wiadomo nie zawsze lata sie gdzies z DAPem. Sa mega wygodne i leciutkie, bierzesz w łape czujesz premium, zakładasz na uszy słyszysz premium - udał im się ten model, nie ma co.

 

Ps udalo Ci sie wyrwac AKAcza z rabatem, o ktorym Ci wspominalem ?

300 +/- 200, polecasz za ponad 500, brawo.
Poza tym one mają dosyć przeciętną izolację i wbrew pozorom są mało skuteczne (AK sobie poradzi, ale czy telefon kazdy to wątpię).
Śmierdzi kryptoreklamą :)

 

@przemo105580 doki czy nauszne? I jakiego brzmienia oczekujesz?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

No tak, sam mam te słuchawki i są super ale hejcę xD
 

7 minut temu, przemo105580 napisał:

A jakieś zgrane zestawienie z tym modelem???

Ktoś może testował???

Pytam bo za bardzo nie mam możliwości odsłuchu puki co a chcę coś kupić puki kasa się zgadza he he....

Czy zbilansowane są droższe i czy grają lepiej niż zwykłe? Sory za głupie pytania 

z takimi rekomendacjami może być problem, bo to świeży sprzęt i raczej mało kto go słuchał. Poczekaj aż przyjdzie, odsłuchaj parę słuchawek i wtedy bedzie odniesienie, żeby móc coś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności