Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zbalansowane kable ALO (Campfire Audio)


westberg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, oba kable słuchałem przez wyjście zbalansowane, bo mi Szanowny Kolega Perul wymienił wtyczkę w Litzu na zbalansowaną.

 

Najbardziej w kablu Forzy rzuca się w uszy zdecydowanie większa przestrzeń, lepsza holografia, lepsze wybrzmiewanie tonów wysokich (talerze wybrzmiewają naturalnie bez sztucznego wygasania) i niskich (dźwięk schodzi niżej i jest bardziej zróżnicowany). Jest bardziej neutralnie niż w Litzu, ale średnica jest nadal przyjemna, nie ma krzykliwości przełomu średnich i wysokich. Natomiast Litz najbardziej gra średnicą, bardziej kameralnie i ciepło. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, stefanbat napisał:

No to szkoda że jednak też nie skorzystałem z black friday'owej promocji :P Muszę chyba się wybrać do forzy i przesłuchać ich kabelków, o ile jest tam taka możliwość. 

 

Nie chcę robić hajpu, ale naprawdę różnice rzuciły mi się "na uszy" od razu, bez jakiegoś wsłuchiwania się i badania poszczególnych pasm. Od razu słychać, że dźwięk jest na zdecydowanie wyższym poziomie. Spodziewałem się lekkiej poprawy, a jest zdecydowanie lepiej. Natomiast nie twierdzę, że cena jest troszkę zaporowa - nawet ta wyprzedażowa. Ale wykonanie jest za to nienaganne, nawet odcinki zauszne zostały wyprofilowane, mimo braku stosownych nakładek z drucikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stefanbat napisał:

Cena dosyć zaporowa, ale jednak kabel ALO  kosztuje bardzo podobnie. 

Ciekawe jak przy nich wypadają produkty innych polskich "druciarzy" ? 

 

 

Nie wiem, ale na plus Forzy jest to, że znamy 100% specyfikacji kabla, a u niektórych chłopaków z forum ciągle informacje o jakimś "magicznym kablu". Bez obrazy, ale płacąc kilka stów za kabelek, chciałbym wiedzieć za co - oprócz robocizny - płacę. Natomiast nie twierdzę, że chłopaki robią słabe kabelki, tylko w tym przypadku nie mam po prostu porównania.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2017 o 14:22, westberg napisał:

 

Nie wiem, ale na plus Forzy jest to, że znamy 100% specyfikacji kabla, a u niektórych chłopaków z forum ciągle informacje o jakimś "magicznym kablu". Bez obrazy, ale płacąc kilka stów za kabelek, chciałbym wiedzieć za co - oprócz robocizny - płacę. Natomiast nie twierdzę, że chłopaki robią słabe kabelki, tylko w tym przypadku nie mam po prostu porównania.

 

Specyfikacja czy certyfikat to jedno a jej autentyczność to drugie.

To tak jak możesz mieć prawko zdobyte w egzaminie i prawko kupione na lewo, ale czy chodzi o sam papierek dokument?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2017 o 14:08, retter napisał:

 

Specyfikacja czy certyfikat to jedno a jej autentyczność to drugie.

To tak jak możesz mieć prawko zdobyte w egzaminie i prawko kupione na lewo, ale czy chodzi o sam papierek dokument?

 

Papierek jest ważny, bo potwierdza uprawnienia. Sama umiejętność jazdy samochodem nie uprawnia do jazdy po drogach publicznych. Prawda?

 

Nie mam podstaw, żeby kwestionować to, co Forza wpisuje w opisie kabla. Zakładam, że pisze prawdę. A moja uwaga dotyczy tylko tego, że uznaję prymat rzetelnego opisu nad opisem magicznym. I tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności