Jump to content

Jeśli o czymś ciekawym zapomniałem...AVS2017

Recommended Posts

16 minut temu, Superata napisał:

...które chcecie zobaczyć

Trafne określenie w tym przypadku ;).

Elear, Clear, hd660s(tak dla jaj), reszta co łaska.

18 minut temu, Compton napisał:

Z rzeczy dla mnie istotnych, to:

D8000, Clear, HD660s, LCD-2C, T60RP, Aeon Open.

Będą, będą??

Będą, nie wiadomo, będą, nie wiadomo, będą, nie wiadomo. 
D8000 będą z Ifi ican pro. 

Edited by Szakovsky

Klipsch Heritage HP-3 plus Heritage amp bedą?

• Moderator

Aeon otwarte i zamknięte, Fostex T60RP i wiele innych, ale z naszej dystrybucji. Sorry, ale nie płacimy za swoje stoisko aby prezentować sprzęt innych marek. Jest Sennheiser niech prezentuje HD660, final u siebie będzie miał D8000....

Godzinę temu, Compton napisał:

To ja przepraszam, tylko się zapytałem.

I przepraszam również, że nie siedzę w byznesie audio i nie wiem kto co wystawia.

Mieliśmy podać swoje typy i gorące rzeczy, to podałem.

Nie no, powinieneś znać źródła towaru wszystkich sklepów, marże, przebieg negocjacji handlowych oraz kto z kim, kiedy i dlaczego; a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi jakbyś nie tego nie wiedział.

4 minuty temu, audionanik napisał:

Nie no, powinieneś znać źródła towaru wszystkich sklepów, marże, przebieg negocjacji handlowych oraz kto z kim, kiedy i dlaczego; a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi jakbyś nie tego nie wiedział.

No, bo w życiu trzeba ogarniać a nie nie ograniać :) 

Pytanie mam trochę dla rozluźnienia atmosfery;  który z trzech dni jest najlepszy na wystawie AVS? Czy aby w niedzielę nie zwijają się wszyscy przed obiadem? Ludzi to chyba w piątek mniej i łatwiej się dopchać. Macie doświadczenie to poradźcie.

Ja czekam na wrażenia z otwartych Aeonów, porównania ich do Etherów Flow, tego czy D8000 to faktycznie takie killery, może Hifimanów Sundara (jak będą)... a w ogóle to słuchajcie czego się da i piszcie tu wrażenia. :) 

Jesli chodzi o Susvare, to bylo nawet kilka sztuk na roznych stoiskach. Niestety wiekszosc torow do ktorych byly podpiete to jakas pomylka. Raczej zniechecaly do tych sluchawek niz zachecaly. Wyjatek stanowilo combo IFI Stefeo 50 ktore na jednym stoisku o dziwo pedzilo je calkiem fajnie. To jednak wciaz warunki targowe i ta sama szkola grania co heki.  Ciezko szukac niuansow na sluchawkach otwartych jak sie wkolo kreca ludzie. Porownywalem je bezposrednio do swoich hekow ktore mialem ze soba. Generalnie po tym krotkim odsluchu nie doplacilbym do zmiany.

Ciekawie w mojej ocenie graly Utopie. Na stoisku Focala nie moglem co prawda podpiac hekow dla testow ale to bylo zywiolowe, nasycone granie. Robia wrazenie pod wieloma wzgledami. Detaliczmosc, dynamika, sposob prezentacji. Odleglosci tam nie brakuje. Graja technicznie i czesto zaskakuja , ale sa przy tym bardzo muzykalne. Musze je wziac na warsztat do domu.

Najwieksze dla mnie rozczarowanie to Finale Sonorous X. Wiele sobie po nich obiecywalem ale to najwyrazniej nie moja szkola grania. Dla mnie zagraly bezbarwnie, bez zycia, odchudzone, wasko, tuz przed glową. Po kilku kawalkach dalem sobie spokoj. Moze nie mialy z czego rozwinac skrzydel. Na moje uwagi skosnooki zawiadowca sprzetu polecil probe z D8000.

Zniechecony usiadlem jeszcze do nich  i faktycznie zagraly duzo lepiej od Sonorous X, ale bedac wciaz pod wrazeniem utopii nie potrafilem sie nimi zachwycic. Zdrugiej strony podobno przez stoisko mp3store przewijali sie tacy ktorym finale sie spodobaly...

Generalnie to co mnie na tych targach wkurza, to ze jak wystawca (pisze o producentach) ma 5 roznych par swoich sluchawek to dla kazdych z nich zestawia zupelnie inny tor, pod katem ich wymagan. Nie ulatwia to testow ;)

• Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Superata
      Jestem kolejny raz bardzo miło zaskoczony przez SMSL'a - M300 to rasowy DAC
      Mieliście styczność z tym DAC? 
      Jak zawsze na papierze wygląda dobrze, a po wpięciu w system oczarowuje. Nie chcę chwalić bo to sprzedaję, dlatego pytam was SŁUCHALIŚCIE?

• By Superata
      Campfire Audio Andromeda GOLD
      Campfire Andromeda to słuchawka, którą polubił cały świat. Producentowi udało się trafić w gusta milionów klientów, do tego stopnia, że nawet ich wysoka cena nie zniechęca do kupna. W międzyczasie pojawiały się różne wersje kolorystyczne modelu w limitowanych seriach. Teraz przyszedł czas na coś bardzo specjalnego i limitowanego – Andromeda GOLD Special Edition

Nowy model to wersja limitowana w ilości 1000sztuk na świat. Do Polski trafi jedynie 10 sztuk egzemplarzy. Klienci już teraz mogą zamawiać w sieci MP3Store. Produkt trafi w ich ręce we wrześniu 2019r. Sugerowana cena wersji Andromeda Gold w Polsce to 6500zł brutto.
      Andromeda Special Edition: Gold rozwija najlepsze elementy sygnatury dźwiękowej Andromedy z wręcz dramatycznym rozmachem. Bas jest mocny i głęboki. Wysokie tony olśniewają, a średnie wyraźnie zaznaczają swoją obecność i nie są filtrowane. Te słuchawki są wyjątkowo harmonijne i łatwe w odbiorze, zapewniając jednocześnie najwyższą spójność od góry do dołu.
      Konstrukcja przetworników Quad Bass
      Andromeda Special Edition: Gold zawiera 2 dodatkowe zbalansowane przetworniki armaturowe w porównaniu do standardowego projektu Andromeda.
      Dostarczają one większej masy i głębi niskich częstotliwości.

Bas pozostaje zwarty i szybki, a właśnie taki może zostać dostarczony tylko dzięki najlepszej zbalansowanej konstrukcji armaturowej. Dodane udoskonalenie ujawniają nową perspektywę klasycznej sygnatury dźwiękowej Andromedy.
      Konstrukcja bez zwrotnicy
      Zupełnie nowy cross-over-less design zapewnia dynamiczną i niefiltrowaną prezentację dźwiękową.
      Kształtując parametry akustyczne dobranych przez nas przetworników za pomocą drukowanych w 3D komór akustycznych, wiernie odtwarzana jest surowa energia występów muzycznych. Słuchanie Andromedy Gold wykorzystuje niematerialną moc doskonałych nagrań.
      Doskonałe wykonanie
      Do słuchawek został dostarczony kabel Smoky Litz. Lekki, formowany zaczep na ucho jest przyjemny w użyciu na co dzień i zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe od razu po wyjęciu z pudełka.

Wysokiej jakości czarny skórzany futerał gwarantuje bezpieczne przenoszenie słuchawek. Jego wnętrze to gęsta podszewka ze sztucznej wełny, która chroni anodowane wykończenie słuchawek. Każdy egzemplarz jest wytwarzany w Portugalii przez zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy podzielają nasze zaangażowanie w najwyższą jakość.
      Specyfikacja techniczna
      • Pasmo przenoszenia: 5Hz–20 kHz
      • Czułość: 116 dB SPL/mW
      • Impedancja: 7 Omów @ 1kHz
      Cechy kluczowe
      • Podwójne przetworniki wysokotonowe – zbalansowane, armaturowe + T.A.E.C
      • Przetwornik średnio-tonowy zbalansowany armaturowy
      • Poczwórny przetwornik nisko-tonowy zbalansowany armaturowy
      • Złącza MMCX berylowo – miedziane
      • Aluminiowa obudowa obrabiana maszynowo
      • Tuned Acoustic Expansion Chamber™ (T.A.E.C.)
      • Wylot akustyczny PVD ze stali nierdzewnej
      • Zaciski pokryte złotem 24K

• By Superata
      https://komputerpc.pl/index.php/sprzet-audio/1792-sluchawki-bezprzewodowe-phiaton-bt-120-nc-recenzja.html

• By Superata
      "Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Divoom Mocha to bardzo udany produkt. Dysponuje bardzo zaangażowanym i pełnym dźwiękiem o wysokim ciśnieniu akustycznym, świetnej plastyczności oraz żywiołowym wręcz basem. Raz naładowana bateria wystarcza na 25 godzin odtwarzania muzyki. Divoom Mocha to nowa generacja głośników Bluetooth z dźwiękiem dookolnym 360 stopni, co zapewnia zaawansowana technologia DSP Surround."

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2019/08/gosnik-bezprzewodowy-bluetooth-divoom_16.html

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy