Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jeśli o czymś ciekawym zapomniałem...AVS2017


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Compton napisał:

Z rzeczy dla mnie istotnych, to:

D8000, Clear, HD660s, LCD-2C, T60RP, Aeon Open.

Będą, będą??

Będą, nie wiadomo, będą, nie wiadomo, będą, nie wiadomo. 
D8000 będą z Ifi ican pro. 

 

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch Heritage HP-3 plus Heritage amp bedą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Aeon otwarte i zamknięte, Fostex T60RP i wiele innych, ale z naszej dystrybucji. Sorry, ale nie płacimy za swoje stoisko aby prezentować sprzęt innych marek. Jest Sennheiser niech prezentuje HD660, final u siebie będzie miał D8000....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

To ja przepraszam, tylko się zapytałem.

I przepraszam również, że nie siedzę w byznesie audio i nie wiem kto co wystawia.

Mieliśmy podać swoje typy i gorące rzeczy, to podałem.

Nie no, powinieneś znać źródła towaru wszystkich sklepów, marże, przebieg negocjacji handlowych oraz kto z kim, kiedy i dlaczego; a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi jakbyś nie tego nie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Nie no, powinieneś znać źródła towaru wszystkich sklepów, marże, przebieg negocjacji handlowych oraz kto z kim, kiedy i dlaczego; a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi jakbyś nie tego nie wiedział.

No, bo w życiu trzeba ogarniać a nie nie ograniać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam trochę dla rozluźnienia atmosfery;  który z trzech dni jest najlepszy na wystawie AVS? Czy aby w niedzielę nie zwijają się wszyscy przed obiadem? Ludzi to chyba w piątek mniej i łatwiej się dopchać. Macie doświadczenie to poradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wrażenia z otwartych Aeonów, porównania ich do Etherów Flow, tego czy D8000 to faktycznie takie killery, może Hifimanów Sundara (jak będą)... a w ogóle to słuchajcie czego się da i piszcie tu wrażenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Susvare, to bylo nawet kilka sztuk na roznych stoiskach. Niestety wiekszosc torow do ktorych byly podpiete to jakas pomylka. Raczej zniechecaly do tych sluchawek niz zachecaly. Wyjatek stanowilo combo IFI Stefeo 50 ktore na jednym stoisku o dziwo pedzilo je calkiem fajnie. To jednak wciaz warunki targowe i ta sama szkola grania co heki.  Ciezko szukac niuansow na sluchawkach otwartych jak sie wkolo kreca ludzie. Porownywalem je bezposrednio do swoich hekow ktore mialem ze soba. Generalnie po tym krotkim odsluchu nie doplacilbym do zmiany.

Ciekawie w mojej ocenie graly Utopie. Na stoisku Focala nie moglem co prawda podpiac hekow dla testow ale to bylo zywiolowe, nasycone granie. Robia wrazenie pod wieloma wzgledami. Detaliczmosc, dynamika, sposob prezentacji. Odleglosci tam nie brakuje. Graja technicznie i czesto zaskakuja , ale sa przy tym bardzo muzykalne. Musze je wziac na warsztat do domu.

Najwieksze dla mnie rozczarowanie to Finale Sonorous X. Wiele sobie po nich obiecywalem ale to najwyrazniej nie moja szkola grania. Dla mnie zagraly bezbarwnie, bez zycia, odchudzone, wasko, tuz przed glową. Po kilku kawalkach dalem sobie spokoj. Moze nie mialy z czego rozwinac skrzydel. Na moje uwagi skosnooki zawiadowca sprzetu polecil probe z D8000.

Zniechecony usiadlem jeszcze do nich  i faktycznie zagraly duzo lepiej od Sonorous X, ale bedac wciaz pod wrazeniem utopii nie potrafilem sie nimi zachwycic. Zdrugiej strony podobno przez stoisko mp3store przewijali sie tacy ktorym finale sie spodobaly...

Generalnie to co mnie na tych targach wkurza, to ze jak wystawca (pisze o producentach) ma 5 roznych par swoich sluchawek to dla kazdych z nich zestawia zupelnie inny tor, pod katem ich wymagan. Nie ulatwia to testow ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności