Jump to content

Recommended Posts

Czołem,

kombinuję postawić sobie niezbyt drogie głośniki w kuchni, żeby mi przyjemnie grało jak robię obiad czy też go pochłaniam.

Sprzęt będzie stał wysoko na szafce, pod sufitem. Kuchnia nie jest duża, jakoś ze 2x3m.

Koniecznie musi być z bluetooth, bo muzykę będę puszczał z telefonu.

Koniecznie musi być do tego pilot z funkcją on/off, ciszej/głośniej. Idealnie też "następny utwór" ale to nie jest warunek konieczny.

Mają grać muzykalnie, przyjemnie. Nie mam wielkich wymagań, w końcu i tak będę skupiał się na kotlecie a nie wsłuchiwał w muzyczne niuanse, ale niech to gra lepiej niż pierdziawki w stylu JBL Clip.

Wstępnie wytypowałem Fenda R30BT, które kosztują niecałe 300 pln.

Da się coś taniej i nadal sensownie?

Może pójść w stronę tańszych głośników i dokupić do nich odbiornik bt? Albo w kierunku mikrowieża, typu Blaupunkt MS12BT ?

Tak, ale większość to pierdziawki, których chciałbym uniknąć.

Tak z opisu to może Bluedio BS-3 albo Nillkin X1 byłyby ok, ale nie mam gdzie tego we Wrocławiu posłuchać.

Słuchałem sprzętów Divoom w mp3store. Model Outdoor jako jedyny jest godny uwagi, ale kosztuje praktycznie tyle co te Fendy, a aż tak dobrze nie zagra choćby z racji gabarytów.

Guest

Takim optimum byłby JBL Flip 3/4, ale one bliżej 400 zł. Z tańszych Bluedio i kiedys Qilive były polecane, ale tych drugich możesz teraz nie dostać.

Poczytaj o głośnikach firmy Anker. Wyśmienity stosunek cena/jakość. Jedyny minus to konieczność ściągania z Chin

Gdyby ktoś miał podobny dylemat, polecam stronę Oluv's gadgets gdzie można bezpośrednio porównać odsłuch wielu głośników BT, koniecznie na niezłych słuchawkach.

Kupiłem Anker Soundcore Boost w promocji na Amazonie za 200 zł, jestem zadowolony :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By jackieboy
      Cześć
      Jak w temacie poszukuje: Słuchawki nauszne, bezprzewodowe, rozmowy (opcjonalnie), muzyka, do 300zł
      Dziękuje!
    • By so_ber
      Witam,
      Poszukuję możliwie najlepszych słuchawek bluetooth z mikrofonem, obsługujących kodeki aptX i AAC w cenie do około 400 zł. Sprzęt będzie używany głównie do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów, opcjonalnie grania. W ogóle nie potrzebuję ANC, za to mile widziana byłaby możliwość odtwarzania dźwięku także po kablu oraz bluetooth w najnowszej wersji (5.0).

Dla porównania, posiadam przewodowe słuchawki Creative Aurvana Live oraz HyperX Cloud Stinger i ich brzmienie mi odpowiada.

Wstępnie wybrałem Sennheisery HD 350BT. Miałem je parę godzin na uszach i ich dźwięk mnie jakoś wyjątkowo nie powala, ale wydaje się być bardziej niż poprawny. Zastrzeżenia mam jedynie do ich głośności w przypadku połączenia ze smartfonami (iOS i Android) oraz mikrofonu, który dość dziwnie zbiera dźwięk z otoczenia jakby "wrzucając" go do muszli słuchawek.

Z góry dziękuję za pomoc!
    • By Inszy
      HELM Audio to dość młoda brytyjsko-amerykańska firma na rynku słuchawkowym, o ledwie trzyletnim stażu. Coraz śmielej jednak atakuje ona jego kolejne gałęzie, zaczynając od małych mobilnych wzmacniaczy, kończąc na planarnych nausznikach studyjnych. W nasze ręce, dzięki firmie Audioheaven, wpadła jednak ich najnowsza propozycja dla fanów słuchania muzyki w ruchu, a mianowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HELM True Wireless 5.0.
      Jako że w tym segmencie konkurencja rozwija się coraz prężniej, napędzana wymaganiami klientów i działaniami producentów smartfonów, pozbawiającymi je wyjść słuchawkowych, to warto sprawdzić, czy cena na poziomie 499 złotych jest adekwatna do możliwości opisywanych słuchawek.

Jak zwykle zapraszam do lektury 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/helm-audio-true-wireless-5-0-recenzja/

• By ynex
      Hej,

poszukuję słuchawek bluetooth (nausznych), których mógłbym używać do słuchania muzyki z komputera oraz móc odebrać połączenie telefoniczne. Musiałyby więc być podłączone równocześnie do komputera i smartfona, jeśli dobrze rozumiem. Koniecznie więc z mikrofonem, ale ukrytym, a nie wystającym. Ewentualnie mikrofon na kablu.

Autem byłoby dobre tłumienie dźwięków zewnętrznych.

Czy 500 zł wystarczy? Jeśli nie, może być trochę więcej. Będę wdzięczny za wszelkie rekomendacje.
    • By Shador
      Cześć wszystkim, mam problem z podłączeniem głośników do monitora Philips Momentum 436m6vbpab, korzystam tylko i wyłącznie z konsoli, więc zostaje mi tylko podłączenie ich do monitora i tutaj pojawia się moje pytanie jak mam to zrobić? Jaki kabel będzie potrzebny? 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy