Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najnowsze dzieło MrSpeakers - Elektrostaty!!! - AVS2017


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne ale  wyglądają na bardzo delikatną konstrukcję. 

Z chęcią bym ich posłuchał jeśli mi je udostepnicie w moim systemie domowym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Compton napisał:

Do jakiego źródła będą podpięte na AS?

Dam sobie nerkę wyciąć jeżeli to nie będzie WA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Wiadomo ile to cudo ma kosztować w PL? 

 

Wyglądem celują w 009, więc ceną zapewne też. Będzie 15-20k jak nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektrostaty MrSpeakers to totalne nieporozumienie albo tor postawiony dla nich jest mocno nieodpowiedni  :(

Staxy sa niezagrozone  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baele napisał:

Elektrostaty MrSpeakers to totalne nieporozumienie albo tor postawiony dla nich jest mocno nieodpowiedni  :(

Staxy sa niezagrozone  :)

Staxy to na pewno nie sa zagrozone. Glupie takie porownania z pamieci ale ja je pozycjonuje po odsluchu nieco wyzej niz Dharmy. Wyzej bo nie sa tak suche na gorze, przez co nie tylko elektronika bedzie ich zywiolem. Sa natomiast bardzo szczegolowe, chyba wlasnie podobnie jak dharmy. Jeszcze jedna sprawa, one nie graja tak tlusto jak Ether flow, to juz niestety inna charakterystyka. Zrodlem na targach jest AK380 wiec na pewno mozna je duzo lepiej nakarmic w torze stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

Grały bardzo sucho, chudo, jasno, bez barwy na średnicy i dociążenia w dolnym zakresie. Przestrzeń na plus.

A może copland  nimi tak chudo brzmiał? Czy nie widzisz ratunku w dociążonym torze? Nie ukrywam że mi po głowie chodziły, ale może być klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZenekHajzer napisał:

A może copland  nimi tak chudo brzmiał? Czy nie widzisz ratunku w dociążonym torze? Nie ukrywam że mi po głowie chodziły, ale może być klops.

Możliwe, bo to raczej jasne ustrojstwo i z Audezemi się zgrywał idealnie.

20171118_141139 (Custom).jpg

 

Obok stało combo Teaca i zamknięte Audio-techniki grały znacznie pełniej z większą muzykalnością.

20171118_160333 (Custom).jpg

Ale nie zamieniałem źródeł.

5 godzin temu, saudio napisał:

A jak jakościowo te elektrostatyczne głośniczki.

Pytasz o budowę, wykonanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównym weryfikatorem są HD800. Na Coplandzie były wyraźnie potulniejsze od wszystkiego innego sprzętu który miałem, choć też jeszcze nie tak potulne, aby można było mówić o dramatycznej korekcji. LCD-3 widzę że dostały jakiś kabel, przypomina Heimdalla, może to spowodowało taki efekt. LCD-XC spokojnie powinny się tam odnaleźć i tu już pełna zgoda. LCD-4 nie wiem, nie testowałem, ale też powinno być w porządku i Twój opis to zdaje się potwierdza. Obawiam się więc, że po prostu ATH przyATHowało ze swoimi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Compton napisał:

Grały bardzo sucho, chudo, jasno, bez barwy na średnicy i dociążenia w dolnym zakresie. Przestrzeń na plus.

Jak dla mnie, w połączeniu z tym wzmacniaczem w kształcie czaszki, grały fajnie, choć to prawda, że mogłyby być lepiej dociążone, cóż, może na innym źródle... A co do elektrostatów MrSpeakers - STAX nie są zagrożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności