Jump to content

Fostex T60RP na AVS2017 - coś na coś czekam osobiście :)

Recommended Posts

• Moderator

Najświeższa premiera. Dla mnie kompletny odlot. Czekałem na nie długo wreszcie są i zaprezentujemy je w naszej Strefie Słuchawek.

Fostex T60RP tu w parze z SP1000 Astell&Kern - na DAPa mnie nie stać, ale te słuchawki muszę mieć!

t60rp.jpg.7114f28d18bf55b18facbb6ce9e62c6c.jpg

IMG_9615.JPGIMG_9616.JPGIMG_9617.JPGIMG_9618.JPGIMG_9619.JPG

• Like 1
Fiat Multipla wśród słuchawek, ale jestem bardzo ciekawy jak drewno wpłynie na dźwięk.
Pozycje obowiązkowa do odsłuchu.
Jeszcze z plastiku to ujdą ale w tym drewnie straszna padaka

Immo ważne jak gra a nie jak wygląda, chcecie ładne to th610 choć to inny driver.

Ale wróży to obniżkę ceny tych droższych więc i jeszcze droższych d7200, oj będzie się działo ...

• MP3store
Godzinę temu, Compton napisał:

Fiat Multipla wśród słuchawek, ale jestem bardzo ciekawy jak drewno wpłynie na dźwięk.

Pozycje obowiązkowa do odsłuchu.

Jak zobaczysz na żywo to zmieniasz zdanie.

Słuchawki są piękne, lekkie i świetnie grają. 

Jak zobaczysz na żywo to zmieniasz zdanie.

Słuchawki są piękne, lekkie i świetnie grają. 
Obyś miał rację bo sygnatura tej serii przetworników bardzo mi leży

Sluchawki graja rewelacyjnie. Szczegolowe, wystarczajaco zageszczone, z pieknym basiskiem, bardzo muzykalne. Do tego naprawde niezle wygladaja i sa wygodne. Troche ten  ich kabel martwi bo ze wzgledu na konstrukcje nie bedzie on wymienny, przynajmniej nie na inny ;)

8 godzin temu, Compton napisał:

Jak na cenę 1399 zł , to grają nawet bardzo dobrze.

20171118_153335 (Custom).jpg

A kabelek taki (nawet BAL, jak na zdjęciu), to każdy może sobie dorobić.

Ten laczacy obie muszle rowniez? ;)

Dnia 12.11.2017 o 16:04, retter napisał:

Immo ważne jak gra a nie jak wygląda, chcecie ładne to th610 choć to inny driver.

Ale wróży to obniżkę ceny tych droższych więc i jeszcze droższych d7200, oj będzie się działo ...

Th610 dużo ładniejsze ale imo raczej też nieźle grają :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By timecage
      1. Wszechstronne i bardzo wysokiej jakości combo słuchawkowe od Pioneera model U-05s. Ma wszystko od upsamplingu, przez selektor aktywnego wyjścia, pilot, przełącznik line/pre out, balans, aż po input AES/EBU. Gra jak to u współczesnych Pioneerów - dobrze kontrolowaną analitycznością z nutą muzykalności. Egzemplarz w stanie dobrym/bardzo dobrym (ślady normalnego użytkowania i wynikające z wieku urządzenia, ale nic znaczącego), sprawny. Raz odwiedził autoryzowany serwis w celu wymiany selektora wyjść (impulsator) na nowy + podklejenia frontowej szybki. Poza tym brak problemów. Cena: 2200zł.

2. Fantastyczna końcówka mocy od Audiolab model M-PWR, kolor czarny. Sprzedawana jako element ich kompaktowego systemu audio, w osobności sprawdza się jako idealny dodatek do DAC/combo słuchawkowego kiedy chce się podłączyć pasywne kolumny. Niedużą moc (40W) nadrabia właściwym dla Audiolaba przejrzysto-naturalno-muzykalnym brzmieniem, które w tej cenie jest chyba nie do przebicia. Do tego z tyłu wejścia nie tylko RCA ale też XLR. Stan dobry/bardzo dobry (ślady normalnego użytkowania, jakieś pojedyncze rysy po bokach i wynikające z wieku urządzenia, ale nic znaczącego), sprawna, nie była naprawiana. Cena: 1050zł.

3. Wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity X-150, wyjątkowa kompaktowa konstrukcja o dużych ambicjach, budowie niczym czołg i charakterystycznym ocieplonym brzmieniu przy jednoczesnym zachowaniu detali i przejrzystości. Mój egzemplarz jest w stanie dobrym/bardzo dobrym (ślady normalnego użytkowania i wynikające z wieku urządzenia, ale nic znaczącego) i jedyne ale to nieco już wyrobione przyciski zmiany źródła, słabo reagują na prędkie lub zbyt lekkie naciśnięcia (może tak było od nowości, nie mam jak wiedzieć). W komplecie oryginalny pilot. Cena: 2050zł.

4. Magnetofon cyfrowy Fostex D-5 w bardzo dobrym stanie, mało używany (niemal wyłącznie do nagrań). Jest to model studyjny, więc ma gniazda po XLRach. Brzmieniowo jest lekkie ocieplenie i naturalna, niewymuszona detaliczność. Działa jak marzenie, używanie go to prawdziwa przyjemność. Gratis dwie nieużywane DAT od Sony plus jedna używana od BASF. Cena: 1050zł.

Jeśli ktoś kupi razem Pioneera i Audiolaba to dokładam nadajnik/odbiornik bluetooth Boltune i opuszczę cośtam z ceny łącznej.
      Preferowałbym odbiór osobisty, szczególnie w przypadku Fostexa z racji jego delikatności. Także metoda dostawy będzie do indywidualnego ustalenia.
      Rozważę sensowne oferty, ale zamiany raczej nie wchodzą w grę.

• By konrad_a
      Ogłoszenie grzecznościowe - mój brat sprzedaje:

Słuchawki Fostex T60RP + DAC Sabaj Da3
      1400zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/fostex-t60rp-kabel-balans-2-5-mm-dac-sabaj-da3

Gramofon DENON DP-29F
      300zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/gramofon-denon-dp-29f-2dv
    • By Inszy
      Dekoni Audio to chyba najbardziej znana firma oferująca zamienniki nauszników do słuchawek z trochę wyższej półki. Wysoka jakość wykonania oraz duży asortyment, połączony z dość przystępną ceną przyniósł im niewątpliwy sukces, ale z czasem postanowili wydać pod swoim szyldem również i same słuchawki. Zamiast jednak projektować je od podstaw, co wiąże się z dużymi wydatkami, sięgnięto po gotowe rozwiązanie, z którego skorzystało wielu innych producentów – wypuścili swoją wersję półotwartych Fostexów T50RP Mk3 z przetwornikami planarnymi, stanowiących główne źródło zarówno komercyjnych, jak i indywidualnych modyfikacji. Zlecili japońskiemu producentowi wprowadzenie stosownych zmian w strojeniu, dodali swoje pady i tak oto powstały Dekoni Audio Blue. Czy wycenione na 899 złotych zmodyfikowane monitory Fostexa wnoszą coś w stosunku do wersji oryginalnej? Dzięki uprzejmości firmy Audioheaven mieliśmy okazję się przekonać.

W oderwaniu od dokanałówek, dziś recenzja dawno obiecanych Dekoni - zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/dekoni-audio-blue-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy