Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pomoc w zakupie LG V20 Gdzie kupić? Alternatywa?


TW BOLEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Próbuje pomóc koledze w znalezieniu/zakupie sensownie grającego telefonu. Padło na LgV20 jego założenia to minimum 5.7 cala i dobrej jakości aparat. Wymagania te dość mocno zawężają grono kandydatów. Jakieś inne sugestie?

 

Poradźcie jak i gdzie kupić V20? Jedyna opcja to alliexpress? Jeśli tak to u kogo konkretnie? Na aukcjach są sztuki odświeżane ceny okolo 280$ i Niby nowe 340-400 dolarów obawiam się że te drugie są "mniej" odświwerzane. Wtórną odsprzedaż mamy na allegro pomijam gości ktorzy pośredniaczą w wpisaniu adresu przesyłki z chin... Jest jeden gość z Warszawy ktory ma sztuki beźpośrednio u siebie ale z ceną 1750zl Z tego co mi wiadomo z oryginalnym zestawie były słuchawki B&O Na aukcji gość pisze że niby inna rewizja i słuchawki lg czerwone...  śmiesznie pisząc o jakiś basach na korzyść tych czerwonych....

Co radzicie? :)

 

Edytowane przez TW BOLEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien,że chcesz brać v20?on nie był dostępny w polskiej dystrybucji,więc jak złapiesz bootloopa(możesz nigdy nie złapać,a możesz złapać godzinę od pierwszego użycia,nie ma reguły),to delikatnie mówiąc nie zazdroszczę oddawania go na gwarancję.Najpierw powiedz ile masz kasy,bo to jest chyba najważniejszy czynnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam V20 z wrocławskiego sklepu "Bludiode" - można znaleźć ich aukcje na allegro. Niby jest pełna, 24 miesięczna gwarancja, sklep ma dobre opinie i istnieje od 2008 roku. Jak moja V20 w końcu padnie, to dam znać czy faktycznie jest tak różowo z tą gwarą :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze swojej strony proponuję alternatywę dla V10 i V20 mianowicie Meizu PRO 5. Ekran 5.7 cala AMOLED i DAC ESS Sabre 9018 i dodatkowo wzmacniacz Texas Instruments OPA1612 kótry delikatnie ociepla dźwięk. W przeciwieństwie do LG V20 działa globalny equalizer. Gra niesamowicie detalicznie i napędzi podobnie jak V10 nawet wysokoohmowe słuchawki. Jest nawet chyba głośniejszy od V10 bo ma 1.87 V na wyjściu słuchawkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd bierz:

http://allegro.pl/lg-v20-h990-dual-sim-titan-wawa-i6974786080.html

Ja mam takie podejście - zepsuje się trudno, mam inny w zapasie. A na razie działa bezbłędnie, wbrew niektórym forumowym ekspertom od 7 boleści.

Firmware Taiwan/Open Int., polski język przez More Locale ze sklepu Play. 

Edytowane przez czernomorec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności